Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Stucata

Recommended Posts

btw наближава битката между Кобрата и Джошуа ? Тишинка е настанала нещо преди сблъсъка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея къде мога да изгледам Тайсън срещу Рой Джонс? В тубата май още го няма целиО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Just now, legaltk написа:

Регистрирах се и довечера ще гледаме....

Точно свалих приложението на DAZN! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПичовИ, дайте повече инфо как да гледам Кубрат - Джошуа.

По БГ телевизия е ясно, че няма да стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След боя си махнете събскрибшъна за DAZN, за да не ви таксува автоматипно всеки месец приложението. Освен, ако не решите да си го ползвате, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Инсталирах го, прочетох и аз за месечното таксуване.

Цъкнах на ремайндера за мача, но не знам в колко часа българско време ще започне.

Часовата разлика с Бг май беше 3 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Stucata написа:

Ако все още не сте чули какво точно си бъбриха така сладко :)

 

почувствах се неудобно някак, наистина много му знае устата на Кобрата. дано не залага на това, че ще стресне Джошуа с лафове от селски вечеринки. въпреки всичко, му желая успех и ще викам за него довечера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joshua, Anthony vs. Pulev, Kubrat

Събота, 12 Декември 2020 23:00

DAZN Германия, Испания, Италия, Австрия и Швейцария

DMAX Турция

BT Sport Box Office Англия

CANAL+ Sport Франция

Матч! Русия

Fox Sports Америка

ViaPlay Скандинавия

Sport 1 Израел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro_kem написа:

почувствах се неудобно

Е, леко селянийка, ама поне малко да живне таз мъртвешка, вирусна обстановка. Ще видите колко ще е стерилно довечера без публика :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @ID A - Мда. Но пак доста издържа, де..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, като чист българин мога да кажа, че има нещо съмнително в това. Реално втория третия аха да се приключи и имаше някакво отдръпване, което позволи на нашия да се съвземе и дори да се разиграе.

Но си мисля, че това е края за Пулев, гони 40та, едва ли ще изкара цял нов цикъл до претендент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми бе до писане след мача... Пълна пародия. "Ай шоу ю тумороу" - това е, роди с нов лаф. Пулев имаше 2-3 десни крошета всичко на всичко, едно от които доста чисто, но сякаш Джошуа изобщо не го отрази. Ляв прав - йок. И още нещо - как не си промени малко стила с тия широко разтворени ръце за гард... И Кличко, и Джошуа го изкривиха от бой през тоя кирлив гард. Джошуа му вкара няколко пъти 

 

@ID A, няма никви нови цикли да има, всичко свърши тази нощ. Просто няма време, а няма и сили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кубрат не показа нищо - нито тактика, нито удари, нито защита. Единствено физическа издръжливост, колкото за да стане и пак да го пратят на пода. Толкова неравностоен бой в тежка категория не бях гледал. Още повече, че се биеш за всички пояси и за световен шампион. Ами той стоеше на ринга като някакъв спаринг партньор, а не като претендент. Нищо не видяхме от опита му и липсваше мисъл в играта му..... Не искам да го сравнявам, но един Усик например показва най-доброто от аматьорския източноевропейски бокс, а нашия сякаш беше забравил на какво са го учили треньорите му. Размахваше ги тия юмруци насам-натам и ако нацели нещо, пак добре. Ами то за 9 рунда всеки претендент щеше да вкара на противника си 2-3 удара. Подходи към мача много емоционално, а се оказа че зад многото приказки няма никакво покритие. В това отношение, признавам си, останах изненадан......И разочарован!  Очаквах, че има някаква идея какво да прави като се качи на ринга. В тази връзка AJ му даде добър урок и заслужава респект. Очевидно Пулев не е за топ 10, и че нещата са зле се видя още в боя с румънеца Богдан Дину. Обаче Кубрат тогава не си взе поука, а се биеше в гърдите (и не даде реванш на Дину). И какво последва след този последен истински бой - Джени Суши, Андрея, ала-бала.... ?! Ами той близо 2 години не се е бил със сериозен противник и лежи само на славата, че бил претендент и AJ не може да откаже бой с него. Дано поне е направил някакви пари от този мач, защото си тръгна от него, а вероятно и от бокса, твърде безславно.

photo_2020-12-13_09-38-12.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, legaltk написа:

Дано поне е направил някакви пари от този мач, защото си тръгна от него, а вероятно и от бокса, твърде безславно.

3млн. паунда пенсионен фонд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Voyslav Filipov написа:

Язък за всичко...

Е..., пак е нещо :) Дет се вика в останалите спортове, било колективни, било индивидуални, съвсем ни няма. Кобрата поне е боксьор от елита. Все си мисля, че има още какво да покаже през следващите 2 години, ако не го домързи, разбира се. Поне да се утвърди категорично директно след Джошуа, Фюри, Уайлдър. Аз бих искал да го видя срещу Поветкин, Ортиз, Дилиън Уайт (много дразнещ тип), дори и с Чисора (още веднъж), Джо Джойс, Даниел Дюбоа (който пък се отказал от бокса след загубата от Джо Джойс..).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуца,с тоя нашия палячо,никой няма да иска да си губи времето вече.

Еле па Фюри,Уайлдър,Поветкин и Ортиз.Какъв мислиш ще е резултата,след среща,с който и да е от тея четиримата?

Ще има пак въргаляне по пода и "Запомни ме кой съм"??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.