Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Stucata

Recommended Posts

Чети внимателно ;) Фюри и Уайлдър нарочно не ги споменавам, а посочвам все за боксьори, които са паднали в опит за титлата. Нашичкият не е чак такъв бездарник, какъвто го изкарват. Просто не е на това ниво, на което му е устата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми....да ти кажа,аз разлика в нашия чобанин с двубоя с Кличко преди 6г.не видях.Същата стойка,същия свален гард,пак се търкаля по земята,пак маймунджулъци прави.....нито един път не го удари сериозно,камо ли да го разклати.Брат му Тервел,по добър мач щеше да направи.

 

FB_IMG_1607856293255.jpg

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, igeorgiev82 написа:

Ми....да ти кажа,аз разлика в нашия чобанин с двубоя с Кличко преди 6г.не видях..

Разликата е малка - повече нападаше сега и имаше 1 идея повече точни удари. Останалото си е същото. И няма как да бъде различно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Stucata написа:

Не ми бе до писане след мача... Пълна пародия. "Ай шоу ю тумороу" - това е, роди с нов лаф. Пулев имаше 2-3 десни крошета всичко на всичко, едно от които доста чисто, но сякаш Джошуа изобщо не го отрази. Ляв прав - йок. И още нещо - как не си промени малко стила с тия широко разтворени ръце за гард... И Кличко, и Джошуа го изкривиха от бой през тоя кирлив гард. Джошуа му вкара няколко пъти 

 

@ID A, няма никви нови цикли да има, всичко свърши тази нощ. Просто няма време, а няма и сили. 

 

Преди 18 часа, igeorgiev82 написа:

Ми....да ти кажа,аз разлика в нашия чобанин с двубоя с Кличко преди 6г.не видях.Същата стойка,същия свален гард,пак се търкаля по земята,пак маймунджулъци прави.....нито един път не го удари сериозно,камо ли да го разклати.Брат му Тервел,по добър мач щеше да направи.

 

 

 

АбЦелютно същото изпълнение. Той последно време се скъсА да говори за това, че се готви специфично за мача, че е узрял, а-у... Ми той си беше същият махленски побойник от преди 6 години. В общи линии се боксира все едно се бие пред дискотеката с някой... Имам чувството, че Джошуа даде леко задна, за да си направи една качествена тренировка. Иначе можеше да го утрепе много по-рано.

 

Между другото, не бързайте да си махате DAZN. Следващата Събота има Канело Алварез - Калъм Смит. Аз лично няма мач на Канело, който да не ми е интересен. А на 2ри Януари (ако не ме лъже паметта) ще има мач на Рая Гарсия. Това хлапе го чака баси кариерата. Шамари ги брутално!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, sauber написа:

Мжду другото, не бързайте да си махате DAZN. Следващата Събота има Канело Алварез - Калъм Смит. Аз лично няма мач на Канело, който да не ми е интересен. А на 2ри Януари (ако не ме лъже паметта) ще има мач на Рая Гарсия. Това хлапе го чака баси кариерата. Шамари ги брутално!

 

 О, не, аз DAZN може изобщо да не го махна ;) Канело е луд :D btw Анди Руиз май се готви сега с неговия треньор. Ще прави завръщане. Абе, 2021 ще е интересна откъм бокс ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, sauber написа:

Имам чувството, че Джошуа даде леко задна, за да си направи една качествена тренировка. Иначе можеше да го утрепе много по-рано.

Може да е заложил на нокаут точно в 9ти рунд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш така... Не е давал задна Джошуа, просто в тая категория можеш да отнесеш СУПЕР МНОГО БОЙ и накрая да те ковнат както си трябва, точно където си трябва, и печелиш. Един удар може да донесе победата. Това не са тия от категория "муха", където не можеш да им видиш колко броя удари нанасят, и са като пружинки... Как беше: "It's not about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward." (В превод: "Не е важно колко силно удряш. Варно е колко силно можеш да понесеш да бъдеш ударе и да продължиш да се движиш напред. Колко точно можеш да понесеш и да продължиш да се движиш напред."). 

 

Джошуа си се понасра, според мен, като видя Кубрат колко много бой отнесе и още се лигави, хили се и стои прав на всичкото отгоре... Тия удари са яко силни, особено комбинацията и честотата един след друг на едно и също място в главата не е никак леко да го издържиш това. Понасра си се, казал си е на чист български "бах го тоя д'звер". Обаче...не му се получи играта на Кубрат - през цялото време чакаше Джошуа да се измори около 10-11 рунд и да започне да играе... Обаче не се получи добре... Подготовката му беше супер, идеята също, но... просто не се получи. 

 

Джошуа не издържа много рундове, затова бърза да нокаутира противника, колкото се може по-рано. В мача с Анди Руиз показа същото. Мачовете му в които побеждава по точки се вижда как почва да се влачи след 9тия рунд и едвам да диша. Това тяло е трудно да се държи дълго време под напрежение. Тези мускули, като се напълнят с кръв и искат яко кислород, а умората му е неизбежна. Затова натренираните батки с наднормено тегло (от мускули) не стават и за чеп за зеле, а сърцата им доста често не издържат на темпото. Всичко трябва да е умерено.

 

Нямам идея само защо Кубрат така и не измисли през цялото време какво да прави с ъперкътите. Само това е странното в цялата работа, иначе всичко друго му се получи супер - държеше го близко, за да не може да играе от дистанция /висок боксьор играе най-добре от дистанция/, обаче Джошуа си беше научил урока с ъперкътите и нито един нямаше празен, деба - всички влизаха успешно. Показа се, че може да играе и като меле играч, вместо само от дистанция. Евала, беше по-добре подготвен и всичко му беше на ниво, както винаги. 

 

Догодина ще е страшно интересно с Фюри, аз лично залагам на Фюри, защото е доста добър и с двата гарда, което е огромен плюс, но дано да е във форма. :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, shaft написа:

Не е баш така... Не е давал задна Джошуа, просто в тая категория можеш да отнесеш СУПЕР МНОГО БОЙ и накрая да те ковнат както си трябва, точно където си трябва, и печелиш. :) 

 

Мдааа, баш така си е! За справка последния мач на Поветкин срещу Дилиън Уайт :D Яде яко бой и бърса пода Поветкин и изведнъж успя да нацели Уайт къде си требе в брадичката и лека нощ, "tomorrow I show you" на повторение нокаута :D

 

п.п. Фюри може да е човекът, който ще бие Джошуа. Ако му се получат нещата, дори може да стане с лекота.

 

п.п.2 Впрочем, ако Д.Уайт се стегне, нищо хубаво не чака Джошуа в един хипотетичен втори мач срещу тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво и как е говорил Кубрат, как е играл, спечелил или загубил, колко пари е изкарал - нищо няма значение. Важното е, че един българин стигна толкова далече в бокса. Навярно ще остане лафа "ай шоу ю томороу", но мисля, че имаме отличен повод да се гордеем с Кубрат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутрин е Канело срещу Смит. Смит не ми е познат, но е доста интересен. 27-0, супер висок за тая категория, удря добре. Канело няма кво да го говорим. Почти неудряем, тежки удари в тялото, топ тактик. Не че ми е кажи речи любимеца, но вярвам, че ще бие яко. Все пак мача се очертава БАЯ интересен! Аз лично ще стана да го гледам, по мой сметки ще е около 05:30, което е и стандартното ми време за събуждане :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислих, че ще е към 1-2 през нощта. Нали в Мехико ще джиткат?

 

п.п. а междувременно Головкин пръсна Шеремета :) 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GGG и шемета не са от една класа. 

И аз знам за Канело към 5,00, ама ще чакам пистолета да ме събуди... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го, и пак не можах да да се събудя.... Само за кратко накрая. Очаквах повече. Особено от претендента.

Гледах архива Головкин - Канело 2018. Ето това е бокс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, legaltk написа:

Гледах го, и пак не можах да да се събудя.... Само за кратко накрая. Очаквах повече. Особено от претендента.

Гледах архива Головкин - Канело 2018. Ето това е бокс. 

 

И двата мача GGG - Канело... Много рядко се гледа такъв бокс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, sauber написа:

 

И двата мача GGG - Канело... Много рядко се гледа такъв бокс.

Страхотен бокс! :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не е бокс и точно по темата, но все пак ........

Като цяло Конър стоеше добре, което дори ме изненада малко.

Също така ме изненада, че Порие не успяваше да противодейства успешно.

Стана двубой, имаше съспенс, а финалът беше кулминацията.

Само 2-3 силни и насочени удара и всичко свършва по-бързо от очакваното.

Ударът, преди Конър да си седне на гъза, го хвана в движение срещу посоката на удара и това му дръпна шалтера.....

??? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Идат два бесни мача!

 

Avni Yildirim vs CANELO ALVAREZ - Малко или много с ясен резултат. Тука не виждам турчина да изкара много въобще. Макар че "не се знае знае ли се".

И по-интересният за мен  - Раян Гарсия срещу Мани Пакиато. Дата още няма, ще ми е тежко да го гледам и двамата са ми много любими. Ще е интересно, защото малкият не е на нивото на Мани все още. От друга страна Пакмен си е на години вече, знам ли... Много е X тая среща! Но също така тая среща не е официално потвърдена все още.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Лично аз стискам палци да се повтори развоят от първия мач, тъй като не изпитвам особени симпатии към Уайт. Интересен двубой и все пак не достатъчно, за да ме накара да дам трите лева на DAZN за месечен абонамент, а за съжаление другите български телевизии няма да го излъчват. Виж ако Пулев стигне до двубой с Уайт, тогава ще подновя абонамента към DAZN, който реално открих при мача на нашия с Джошоа (и не съжалявам въпреки развоя и показаното). ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Мonster написа:

Лично аз стискам палци да се повтори развоят от първия мач

Аз също! :)

Относно ДАЗН - и аз го прекратих 1 месец по-късно :D Иначе, ще се гледа на livetv.sx

Ако Уайт пак падне, шансът да се млатят с Кобрьо е голям, защото и двамата са в сходно положение. Аз обаче подозирам, че Пулев е game over и вече няма да се бие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Stucata написа:

Аз също! :)

Относно ДАЗН - и аз го прекратих 1 месец по-късно :D Иначе, ще се гледа на livetv.sx

Ако Уайт пак падне, шансът да се млатят с Кобрьо е голям, защото и двамата са в сходно положение. Аз обаче подозирам, че Пулев е game over и вече няма да се бие. 

Давай, Саша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.