Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    762

  • Stucata

    686

  • niki

    346

  • Боре

    236

преди 58 минути, Pijomir написа:

не е чак толкова зле

Значи все пак е зле. Продавай и новият да си го оразмерява!!! ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Лично на мен ми изглежда много добре с изключение, че формата на стрелките някак не ми се връзва с нищо останало... Титаниевите са без конкуренция от към тежест и удобство, т'ва отдавна го открих. Ако скоро взимам нещо, определено ще гледам титаниев модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

Значи все пак е зле. Продавай и новият да си го оразмерява!!! ?

На ръката ми, всъщност, седи много добре. Вече оразмерен:

 

IMG_20210527_172854.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради това отлетя сарб-а. Честито Пижо, готин е. 

Мен нещо докато гледах тавана, рязко ме присърбя за Етерна Контики четири стрелки, черния цифер. Продадох тритоня, остана зелоса. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Pijomir написа:

На ръката ми, всъщност, седи много добре. Вече оразмерен:

 

IMG_20210527_172854.jpg


Направо е чудесен !

Изобщо не е малък, напротив - точен е !

И, изглежда страхотно !

преди 15 минути, niki написа:

Заради това отлетя сарб-а. Честито Пижо, готин е. 

Мен нещо докато гледах тавана, рязко ме присърбя за Етерна Контики четири стрелки, черния цифер. Продадох тритоня, остана зелоса. 

Ехххх, тези банкови чиновници...

Няма, няма и избухнат с някой тримесечен или таргет бонус :D

И веднага - Етерна Контики ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, niki написа:

Заради това отлетя сарб-а. Честито Пижо, готин е. 

Мен нещо докато гледах тавана, рязко ме присърбя за Етерна Контики четири стрелки, черния цифер. Продадох тритоня, остана зелоса. 

Успя най-накрая. За колко го пазари в крайна сметка?

Тая Етерна с 4-те стрелки не ме кефи въобще... Знаеш ли какви нови Ball e пуснал PetarN за тия пари? :)

 

https://strelki.info/viewtopic.php?f=72&t=53559

 

https://strelki.info/viewtopic.php?f=72&t=53561

@Боре,

 

Да, всъщност ми е почти тамън. :) И не се усеща на ръката.

 

 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

На ръката ми, всъщност, седи много добре. Вече оразмерен:

 

IMG_20210527_172854.jpg

Давам 500 лв :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, digitalundgrd написа:

500 лв

Ама това е кварц, бре, как 500?! ? Да продава бързо, че му малее на таз китка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже е кварц и няма кой да ми го купи на търсената от мен цена, ще си го задържа... Океанус да се ползва за бийтър - как звучи? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Pijomir написа:

Океанус да се ползва за бийтър - как звучи?

Ми...Касио, брат, как да звучи :) Като "на дядо ми Сейкото", пък ти иди обяснявай, че това е ГРАНД Сейко и че е скъпо ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. Да. А и малко хора изобщо са чували за Океанус. Днес ме питаха каква е тая марка Океанус... На доста хора обясних, че това, всъщност, е най-високия клас часовници на Касио и че просто не се предлагат от представителсвтата извън Япония. То не че и аз не научих за Океанус преди едва 3 години. Но се шегувам. Никой часовник не ползвам за бийтър и си ги пазя всички, доколкото ми е възможно.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуца, теб пука ли ти какво мислят хората за часовника ти? Имам лоша новина за теб, щом не става дума за Ролекс, никой не го е.е какъв часовник носиш. Аз даже не се хабя да обяснявам. Тук там на жената и това е. Жената даже не забеляза Фортиса два месеца ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, niki написа:

Стуца, теб пука ли ти какво мислят хората за часовника ти? Имам лоша новина за теб, щом не става дума за Ролекс, никой не го е.е какъв часовник носиш. Аз даже не се хабя да обяснявам. Тук там на жената и това е. Жената даже не забеляза Фортиса два месеца ?

Моята като я попитам дали някой ѝ харесва, отговаря, че всички са ѝ еднакви. :D Но тя се кефи на скелетон часовници... 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлии, моята веднага ме хвана, нищо че и Ориента е зелен. На като разбра, че съм го взел от @Бореи мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, niki написа:

Стуца, теб пука ли ти какво мислят хората за часовника ти

Разбирам защо ме питаш. И ще ти отговоря.

 

На въпроса - не, към днешна дата, ни най-малко не ми пука. Впрочем, правя/къпувам това, което само и единствено на мен ми харесва. С колата, дрехите, обувките и т.н. същото. Нито търся мнението на други хора, нито ме вълнува, каквото и да е то. Нямам необходимост/потребност да се доказвам пред когото и да било. Повечето ми приятели не се интересуват от часовници, като най-заможният сред тях може да си купи и Астрономията на Джейкъб и Ко, но до скоро носеше нещо кварцово (вече май му подариха някакъв автомат на Лонжин). 

 

Специално от часовници, у нас, малцина разбират, още по-малко са истинските ценители, а най-малко са тези, които изобщо могат да си позволят това хоби. Все още е по-престижно да притежаваш Айфон и Филип Плейн ? И сега идва отговорът ми - признавам си, че би ме подразнило да изпадна в ситуация именно такъв 2loop - с череп и ябълка, да ми подметне "аха, дядо/чичо също имаше такова Сейко". Като няма да ме подразни това, че ми обижда часовника или вкуса ми към часовници, а ще ме издразни опитът на такъв един непознат да жегне точно човек като мен, баш на тази тема. Реално изобщо няма да ме засегне, да не говорим, че няма и да вляза в обяснителен режим. 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Pijomir написа:

Дори не знам какво е Филип Плейн... 

Любими парцали на родната "аристокрация", чиято цена те кара да реагираш така -> ???

 

p.s. все пак е добре да се знае - ако притежаваш такива, получаваш бонус от няколко сантиметра към еректиралото му състояние и ако си по-пухкав, автоматично ставаш "мечо" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те това е истината за дрехите 

 

Аххахахах

8720286063521_g_en_r458_5.jpg

Редактирано от digitalundgrd
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, digitalundgrd написа:

Те това е истината за дрехите 

 

Аххахахах

8720286063521_g_en_r458_5.jpg

Ей такива май имам 2.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, digitalundgrd написа:

Те това е истината за дрехите 

 

Аххахахах

8720286063521_g_en_r458_5.jpg

 

На цената на Фабия ?

Screenshot_2021-05-28-09-28-32-861_com.viber_voip.thumb.jpg.294ebf1e9e7259ecd60fa47a5a561a51.jpg

 

 

За да не е спам, вижте новия Тюдор :) За 8000лв е ебати сделката! METAS Master Chronometer certification!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуца, по-скоро ще умра отколкото да се барна в тая цигания. Като гледам номерацията обаче, това си е само за кльощави гейчета. В интерес на истината аз много обичам метъл тениски и се нося като клошар (според жена ми). Единствената ми суета са часовниците, но пък не ме интересува какво мислят другите за тях. 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, niki написа:

Стуца, по-скоро ще умра отколкото да се барна в тая цигания

Е, то туй е олицетворение на безумието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.