Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    770

  • Stucata

    686

  • niki

    351

  • Боре

    236

Преди 2 часа, Pijomir написа:

За мен Вануату е грозновато, но @Боре май му се кефеше? ;)

 

Боре не само му се кефеше, ами продължава да му се кефи и да не го сваля от ръката си B)  Часовника е страхотен !!!

 

Но честно казано, много се колебая дали ми трябва още едно Вануато, па макар и титаниево. 

 

Защото и като каса, и като верига, че дори като цвят на метала, всичко е еднакво, просто е титаниево...

 

Ще помисля още ден-два, макар да клоня към пас. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже няколко човека от активните в темата писаха, че имат интерес...Инокса е на тезгяха.

 

1000лв само за този форум. В олха е на 1250 ;)

 

https://m.olx.bg/131301875/?bs=olx_pro_listing

Редактирано от digitalundgrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@digitalundgrd, какъв ще е следващия?

 

Аз засега съм се кротнал. Надявам се да устискам докато ми дойде реда за Миакото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да оженим Инокса, пък ще се похваля със следващия като го взема, че в тия времена не смея да изваждам пари предварително и да остана с 2 часовника ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, digitalundgrd написа:

1000лв само за този форум. 

 

Прекаляваш :D:D:D

 

Състояние ?!?   Знам, че си пазиш часовниците, но все пак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко косъмчета по закопчалката, от "деск дайвинг", които са неизбежни, тъй като е носен ежедневно цели 2м...?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 2 часа, niki написа:

Helm са пуснали титаниево Khuraburi. 1279ти номер съм, около година чакане. 

Благодаря. Записах се, макар че вероятно няма да го взема. Чакам си Миякото... :) Все пак, по-добре да съм записан, ако ми щукне нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Боре написа:

Ахахахаха, мъжки нЕмаше ли, бре ? :D

То това е само макета, харесал му е и ще си вземе истински :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.07.2022 г. at 14:45, Pijomir написа:

Благодаря. Записах се, макар че вероятно няма да го взема. Чакам си Миякото... :) Все пак, по-добре да съм записан, ако ми щукне нещо.

Сигурно ще ти дам ред когато му дойде времето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

То това е само макета, харесал му е и ще си вземе истински :D

Да, Moonwatch-ът е следващият в списъка с часовници от по-високия клас, за който бих дал пари напред във времето. Впрочем, като се замисля, нищо друго не ми трябва, за да завърша по-класната част от "колекцията" ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, niki написа:

Сигурно ще ти дам ред когато му дойде времето. 

Опа. Чудесен си. Благодаря много. После аз имам 5-6 реда да давам... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е снимка на часовник, но тея дни сме из планините с дребосъка (за мое учудване, самичка качи и върна маршрута ЦПШ Мальовица - х. Мальовица) и в раницата беше шишето, което си взех от страната на банките и шоколада, когато се сдобих с Tissot T-Touch Trekking Titanium. Чашката също е от там. Та, реших да споделя една снимка тук на "аксесоарите", покрай часовника.

69956471_IMG_20220805_112645244_HDR2.thumb.jpg.3791e72d2713f827730f815a9195ba63.jpg

 

Хижата е на 1960 м. - не чак толкова високо, в сравнение с височината дето съм стигал с часовника, но...Мальовица ми е швейцарските Алпи тези дни, хахаха! Дишаше се леко, не е като на 5897

2A0ED4A8-7EC5-4912-ABF1-50A84E62AD33.thumb.jpeg.36ea5767db1103a64a216295d995a33e.jpeg.b52165e4e99e3ec8c16749be5c07b084.jpeg

 

 

Редактирано от zloQQ
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.08.2022 г. at 16:47, zloQQ написа:

Та, реших да споделя една снимка тук на "аксесоарите", покрай часовника.

 

Харесването ми е за аксесоарите. А и самата снимка ми хареса. Имам и такова шише, но без термо калъфчето. Шишето е метално, може би халюмин, много леко. Тапата е с дълга и надеждна резба, а чашката е с карабинка на дръжката и можеш да си ги закачиш на колана. Супер са! Сигурно и часовника вАжи. Нямам мнение. Не нося часовник, откакто се появиха ГСМите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@joro-120L, шишето е точно така, както си го описал. Адски леко е, тапата е много добра! Цвета е брутален, но аз съм, как да кажа...hard user! И за това седи в "дрешката" си, че до сега да е заприличало на войнишка манерка.

Чашката виси на карабинера си извън раницата винаги и наистина е много удобна за закачане.

Колкото до часовника...вАжи, Жоре! Много бой отнесе! Касата му не прилича на нищо вече, но стъклото няма драскотина!

Ето и една снимка " на голо"...

 

IMG_20220811_170356206_MF_PORTRAIT.thumb.jpg.b6c4004be9129022a92e9ae0e2557f94.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, zloQQ написа:

@joro-120L, шишето е точно така, както си го описал. Адски леко е, тапата е много добра! Цвета е брутален, но аз съм, как да кажа...hard user! И за това седи в "дрешката" си, че до сега да е заприличало на войнишка манерка....

 

Еее, твоето и под калъфа е марково. Моето е за пастири.:) Имаше халка на тапата, но я махнах. Малко се различава и по форма.

 

a6d65494-9911-47ca-8458-423d069f0941.thumb.JPG.15efb50a6e9dd52472eab89d037ac3ba.JPG

 

Преди 2 часа, zloQQ написа:

Колкото до часовника...вАжи, Жоре! Много бой отнесе! Касата му не прилича на нищо вече, но стъклото няма драскотина!

 

И накрая нещо по темата. Велко, и аз мога да се похваля с часовник от Швейцария. :)

Подарък ми е от преди сигурно 10г. Чисто нов. Не съм го слагал. Така си стои в един шкаф. Марката е Swisstime. Тази марка нищо не ми говори. Може и да е някаква ширпотреба. С батерия е, която отдавна е изтощена.

Ще съм благодарен да чуя коментари, ако някой нещо знае за тази марка. Не си спестявайте и критиките към часовника, ако има такива. Искам да науча нещо за него.

 

0740b8be-7776-4275-81d8-a033535dc731.thumb.JPG.440dc6ea9d6d5bbdac132320f2b83e15.JPG

 

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изглежда лошо, марката и на мен не ми говори нищо. Критиката ми е да му смениш батерията, ако ти е ценен спомен или нещо от тази категория. В противен случай е възможно протичане на батерията и бракуване на механизма. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Ники. Този въпрос наистина съм го подценил. Досега има само една смяна, ама като не го нося.....

Ще му сменя батерията. Не смятам да се разделям с него.

п.п. Ще го нося на часовникар, защото не мога да му затворя капака. Иска сила или инструмент.

На предишната смяна беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.stswisstime.com/

Ето сайта, Жоре. Аз съм срещал часовници от марката, но също нямам идея, какво представляват.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.