Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

@Боре, мерси! Както си го описал, така е! Хем е играчка, хем става за пораснали :) Абе, забавно ми е с тва Касио на китката!

 

А от това ми се повдигна:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    762

  • Stucata

    686

  • niki

    346

  • Боре

    236

Преди 4 часа, Pijomir написа:

Благодаря. То от доста места мога да го намеря за подобни пари. Просто в момента не търся точно това. Евтиното Edifice-че мислех да го взема за да си го ползвам за Бийтър, ама го няма с моя размер. Ще почакам Fashiondays пак да го предложат за никакви пари(94 лева). 

Без да ми се смеете, ама... Какво е "Бийтър"? 

 

@Stucata - чудна машинка! Със здраве да я пребиваш! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Pijomir написа:

Благодаря. То от доста места мога да го намеря за подобни пари. Просто в момента не търся точно това. Евтиното Edifice-че мислех да го взема за да си го ползвам за Бийтър, ама го няма с моя размер. Ще почакам Fashiondays пак да го предложат за никакви пари(94 лева). 

Без да ми се смеете, ама... Какво е "Бийтър"? 

 

@Stucata - чудна машинка! Със здраве да я пребиваш! 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, часовник, който да го "бия"... :) Да не ми пука особено за него, ако го надера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.04.2021 г. at 21:42, Pijomir написа:

Ясно. Значи си е въпрос на вкус. ;)

 

Определено има детайли за доискусуряване и не всичко е перфектно, но за парите си е на доста високо ниво и особено спрямо Swordfish-a... А са се справили по-добре и спрямо Самурая, който има повече криви линии. Има и много лек луфт, но е наистина минимален и спокойно може да се игнорира. Не е както изглежда на очертаните от теб места - това е полирано. Циферблатът е това, което ме грабна и наживо е също толкова впечатляващ, колкото и на клипа от тубата, който бях пуснал, друг е въпросът, че мен не ме бива да снимам... Ама изобщо... Безелът ми е малко странен и е наистина тънък, но пък е прекрасно изработен и се върти адски приятно. Няма никакво свободно движение и е съвсем точно наместен. Общо взето, часовникът наистина ми допада зверски, но... 

 

Циферблатът ме грабна, но и заради него, най-вероятно, ще го продам в даден момент. Ужасно красив е, но червеното никога не е бил моя цвят. Малко съжалявам, че не поръчах със син или с карбонов циферблат. Червеното е най-стилно и красиво, но си остава червено. Имам нещо против този цвят, не знам. Убеден съм, че в даден момент няма да издържа и ще махна часовника.

 

В момента още съм много хайпнат и страшно доволен от покупката. Ще говорим пак, ако/когато ми мине мерака. ;)

 

 

Дам... Няма и месец откакто съм го написал това... Днес продадох часовника. Не е на добре. Но наистина червеното не е моя цвят. Карбоново сивото щеше да ми пасне идеално. Много ме е яд. Чак се чудя дали да не потътрся втора ръка... Но май ще продължа нататък с нещо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

Днес продадох часовника. Не е на добре

Хаха, какво "не е на добре", та то си смърди на дълбокото вманиачаване ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуи, май не съм ви споделял, но много искам да си купя часовник само с една стрелка. Механичен. Избягвам Meister Singer по ценови съображения. Споделете за всякакви бюджети варианти, за които се сетите или се натъкнете в нета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Stucata написа:

Хаха, какво "не е на добре", та то си смърди на дълбокото вманиачаване ?

Проблемът е, че искам нещо, но не знам какво и не мога да го намеря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

Пичуи, май не съм ви споделял, но много искам да си купя часовник само с една стрелка. Механичен. Избягвам Meister Singer по ценови съображения. Споделете за всякакви бюджети варианти, за които се сетите или се натъкнете в нета :)

 

Хммм, наскоро гледах две видеа, но трябва да ги потърся. 

Вариантите обаче, надали ще ти харесат - единият беше китаец, в стил винтидж, другият беше... руснак ?

Имаха и варианти с две стрелки - без секундна. 

Според мен, това е невероятна тъпотия, часовника изглежда недовършен или като претърпял травматична намеса от некадърен и немарлив майстор-часовникар, с мноооого голям процент "естествена фира"...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Pijomir написа:

Проблемът е, че искам нещо, но не знам какво и не мога да го намеря...

То, моят проблем е подобен - искам да си купя "Единственият", но или не го откривам, или не мога да си го позволя !!!

Което, директно ме праща в другата посока - да искам и да харесвам десетки /да не кажа стотици/ часовници, които да искам да притежавам и които да сменям при всеки различен повод, защото нито един от тях не е "The Оne and Only"...

 

МноУ тъпо ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Stucata написа:

Пичуи, май не съм ви споделял, но много искам да си купя часовник само с една стрелка. Механичен. Избягвам Meister Singer по ценови съображения. Споделете за всякакви бюджети варианти, за които се сетите или се натъкнете в нета :)

Мдааа, определено съм ръждясал...

 

Ето този, също го гледах наскоро ! Страшно е маниашки !  Доста се колебах, дали да не поръчам...

 

https://www.dwiss.com/pages/dwiss-r1-automatic 

 

Цветовата гама, е меко казано убийствена !!!

 

Иначе ?:

 

https://www.amazon.com/Mechanical-Wristwatch-Leather-Vintage-77471760/dp/B01LXZ0AX9/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=Best+One+Hand+Watches&qid=1621346731&sr=8-2

 

https://www.amazon.com/slow-14-one-hand-Anthracite-leather/dp/B015D5CL8U/ref=pd_di_sccai_11?pd_rd_w=J5hpm&pf_rd_p=c9443270-b914-4430-a90b-72e3e7e784e0&pf_rd_r=K13E104XC8QEE1J0JFF8&pd_rd_r=8e87a8d8-088a-4cb3-944f-bef8728a1596&pd_rd_wg=QW8T6&pd_rd_i=B015D5CL8U&psc=1

 

https://www.amazon.com/slow-Jo-02-one-hand-Silver/dp/B009DF62VE/ref=pd_di_sccai_6?pd_rd_w=J5hpm&pf_rd_p=c9443270-b914-4430-a90b-72e3e7e784e0&pf_rd_r=K13E104XC8QEE1J0JFF8&pd_rd_r=8e87a8d8-088a-4cb3-944f-bef8728a1596&pd_rd_wg=QW8T6&pd_rd_i=B009DF62VE&psc=1

 

https://www.amazon.com/slow-round-02-Leather-Silver/dp/B07D39SP1P/ref=pd_di_sccai_13?pd_rd_w=J5hpm&pf_rd_p=c9443270-b914-4430-a90b-72e3e7e784e0&pf_rd_r=K13E104XC8QEE1J0JFF8&pd_rd_r=8e87a8d8-088a-4cb3-944f-bef8728a1596&pd_rd_wg=QW8T6&pd_rd_i=B07D39SP1P&psc=1

 

https://www.amazon.com/Stauer-Automatic-Movement-Dashtronic-Genuine/dp/B01ETL9KJM/ref=pd_di_sccai_19?pd_rd_w=J5hpm&pf_rd_p=c9443270-b914-4430-a90b-72e3e7e784e0&pf_rd_r=K13E104XC8QEE1J0JFF8&pd_rd_r=8e87a8d8-088a-4cb3-944f-bef8728a1596&pd_rd_wg=QW8T6&pd_rd_i=B01ETL9KJM&psc=1

 

А тук, са цели 12 /дванадесет/...

 

http://www.uniquewatchguide.com/single-hand-watches/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Pijomir написа:

Same... 

 

Добре си го обяснил. 

 

Мдаааа, наистина много ш#бана ситуация...

 

Виж, какво съм ти харесал:

 

image.png.68f69ce8e235c04b9c21061f9d85af2d.pngimage.png.96233c4cef4da682252593578abecad1.png 

 

Аз пък, се облизвам на това:

 

image.png.8bb3293cec547d46e19e28ed425e88d1.png

 

Обаче, е малък /на теб, може и да ти хареса като размер/ и само си се облизвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Боре написа:

 

Мдаааа, наистина много ш#бана ситуация...

 

Виж, какво съм ти харесал:

 

image.png.68f69ce8e235c04b9c21061f9d85af2d.pngimage.png.96233c4cef4da682252593578abecad1.png 

 

Аз пък, се облизвам на това:

 

image.png.8bb3293cec547d46e19e28ed425e88d1.png

 

Обаче, е малък /на теб, може и да ти хареса като размер/ и само си се облизвам...

Има 45мм вариант. Единствено черният метеорит ми допада, но 800 долара без ДДС ми е много за този часовник... 

spacer.png

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Pijomir написа:

Има 45мм вариант. Единствено черният метеорит ми допада, но 800 долара без ДДС ми е много за този часовник... 

spacer.png

 

Да, не е лош, ама нали пусто си търся със светъл цифер...

Иначе, намерих един и за 650 гущера, ама пак..., нещо не е баш-баш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Pijomir написа:

Проблемът е, че искам нещо, но не знам какво и не мога да го намеря...

Е, да, познато. И тамън го намериш и излезе друг на хоризонта ?

@Боре, мерси за линковете. Повечето са ми минавали през погледа, ама...за момента не съм открил каквото търся с 1 стрелка. Най-далаверско би било с японски механизъм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.04.2021 г. at 12:02, Stucata написа:

Приемам! ? Нали и ти си на 100% убеден в това, в което и аз ? Предлагам са залагаме. Ще го пусне в продажба в рамките на 2 месеца, казвам аз ?

Ба тоя Стуцан е боК !

 

Как ги познава нещата...ще се допитам за числата от ТОТО-то ??

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, дайте мнение !!!

Въпросният часовник, ще стъпи на крайна цена /мито за стоки с произход Япония, се оказа че няма от Февруари 2019 г./ с включен ДДС и шипинг, на 1141.91 лева.

Но, много ме притеснява размера - 41.30 мм !

Иначе, мноооого ми решава проблема с търсенето на часовник със светъл цифер !!! 

 

image.thumb.png.cbacedcc6c65d98cb7cd3d06f1f8d8f4.pngimage.thumb.png.8ae6352465808f996d0342ba3835c0b0.pngimage.thumb.png.abd6ea173caf05514251f1356061623e.pngimage.thumb.png.701c2ec795631604f41e7251019a2a24.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще се носи като дайвър 42-3 мм, тъй като безелът е фиксиран и е малък. Освен това белият цифер визуално ще му придаде усещане за по-голям. Но като данни (без субективизъм) ще малее на твоята ръка. Всъщност най-добре го поръчай пък хиените ще го вземат на намалена цена. ?

Редактирано от niki
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Харесва ми. Поръчвай. Ще го взема, ако не ти хареса, за 700... ;)

Аз давам 500. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, digitalundgrd написа:

Пижака ме кефи, винаги изскача с добри оферти ?

Ако мине, бре... ;)

 

Иначе може и някой лев над 700 да дам, стига да не съм купил нещо дотогава. Имам нещо предвид... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре , това морско синьо ще тича много на една Фабия коНби .. ако няма кой , ще се прежаля  (дал съм ти оферта) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.