Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подготвят забрана за свободната продажба на авточасти втора употреба и ремонта на коли навън


Recommended Posts

Точно ти, който си принуден да имаш Професионална отговорност, като даже БЗС вече не ви я покрива с членския внос не очаквах да го кажеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ID A" - Да кажем Финансова Отговорност. На Думи всички знаем да се извиняваме..

 

До "Izolini" - Е да не излъга? Не ми отговаряй - и двамата знаем, че не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Izolini написа:

Точно ти, който си принуден да имаш Професионална отговорност, като даже БЗС вече не ви я покрива с членския внос не очаквах да го кажеш.

Не знам какво имаш предвид , но колкото БЗС има основа да одобри наредбата в оригиналния и вид , толкова и тази наредба/закон и там каквото да е има база , на която да стъпи.

За разлика от гайкаджиите , зъболекарите поне учат 6 години и полагат 6 държавни изпита ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за това носите отговорност, това имам предвид.

А и всеки, който нещо му кривне, може да реши да ви съди (точно както казва Миро). И при нашата съдебна система, дето съдиите ползват везните БАШ по предназначение, резултата ще е с неочакван край.

Що не иде да съди бай Xyй от кварталния сервиз, дет' кат' му е сменял кормилните накрайници, не ги е завил като хората и той е скочил в дерето? Или не е изчистил новите спирачни дискове,  спирачките са се запалили и пак в дерето? Ми щото "не е ходил там", или поне не може да го докаже. Което ще рече отстъпки -20% (ДДС), -10% (данък печалба), -25% (к'во е т'ва осигуровки?).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е политик, много лесно му насаждат отговорност, че и затвор. Помниш ли машиниста от Хитрино? Онзи от Своге? Нали знаеш за кокошка няма прошка, за милиони няма закони.

А ако решиш да се съдиш, като частно лице едни 10 години разкарване не ви мърдат. И както казва ицолини, резултатът ще е неочакван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.