Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми 2021 мнения


request

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

А бе колеги, вие го обърнахте на говорилня тук, а не виждам отговори на питането ми в темата, която съм публикувал. Ако ще е така ще я изтрия и ще си търся решението сам...ебаси...единия какво смятал да си купува , другия е с не знам си какъв размер....аз разбирам ,че всеки си го сърби неговото си ама аз съм я отворил тази тема и очаквам на мен да ми отговорите на питането ,а не да си дискутирате тук тред уеъри и не знам какво си...аз гуми мога да сменям всеки сезон не ме бърка, така че айде малко по-колегиално.

 

Редактирано от request
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Кинти спорт и Пирели П-зиро, бих добавил и Goodyear F1. Реално, еднакво добре на сухо и на мокро би трябвало да става всичко в премиум сегмента, при нормално до средно натоварване. Ако ще издевателстваш над тях - нямам идея. Опита ми е най-вече с Goodyear F1 - грипа на сухо е ясен дори със скорост над 2++, на мокро също не са зле, но не съм ги тормозил над 150 в дъжд и по дефилета с нормална скорост и изпреварвания са ми наблюденията. В силен дъжд, колата до 100 седи добре. На сухо, по завои, нарочно каране на предела - първите две години бяха топ! След т'ва леко увеличават дъгата на по-остритр завои, но пак с уговорката, че си ги тормозя. За нормално каране, 3 сезона не са никакъв проблем. Сега като ги сложа ще видя как се държат и може да изкарат още 1 или 2 (имат сравнително добър грайфер все още).

Ако ще тормозиш гумата - съвета ми е да гледаш нещо дето има в заглавието "спорт". По-бързо заминават, но грипа им е като за писта :)

Успех!

ПП Нормално е да се превърне в говорилня. Темата е с широк диапазон. А и е форум все пак, хахаха :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, request написа:

А бе колеги, вие го обърнахте на говорилня тук, а не виждам отговори на питането ми в темата, която съм публикувал. Ако ще е така ще я изтрия и ще си търся решението сам...ебаси...единия какво смятал да си купува , другия е с не знам си какъв размер....аз разбирам ,че всеки си го сърби неговото си ама аз съм я отворил тази тема и очаквам на мен да ми отговорите на питането ,а не да си дискутирате тук тред уеъри и не знам какво си...аз гуми мога да сменям всеки сезон не ме бърка, така че айде малко по-колегиално.

 

 

Ти реално задаваш псевдо риторични въпроси с неясна цел, хем търсиш универсалната гума в първото мнение, после във второто си наясно , че нямало , но да ти давали обосновани решения. Хем не караш АМГ, хем обаче спортно да го раздавало и да минаваш със солиден процент над ограниченията. 

 

След като не си доволен от определени гуми и можеш да си позволиш - сменяш всеки сезон или всеки месец и така, а не да държиш тон на ощипана госпожица и някой на теб персонал да ти решава дилемите. Дадоха ти не малко адекватни мнения в темите, но поведението ти е откровено детинско. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали форумът е затова - говорилня! Аз също съм етап закупуване на нови гуми, затова и зададох въпросът си тук. Ако всеки отвори тема за нови гуми до къде ще се стигне.

Благодаря за мненията. След като се колебаех дали да е Фулда или Барум определено мнението за Ханкок ми е полезно и след като разгледах и аз смятам, че Ханкок са по-добрият избор в рози ценови диапазон. До сега винаги съм пазарувал гуми от Диана и Мединамед, а там Ханкок не предлагат и затова не съм ги гледал като опция. Вероятно ще закупя новите гуми Ханкок от Примекс, които предлагат тази марка. 

Благодаря за мненията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Onewithforce написа:

 

Ти реално задаваш псевдо риторични въпроси с неясна цел, хем търсиш универсалната гума в първото мнение, после във второто си наясно , че нямало , но да ти давали обосновани решения. Хем не караш АМГ, хем обаче спортно да го раздавало и да минаваш със солиден процент над ограниченията. 

 

След като не си доволен от определени гуми и можеш да си позволиш - сменяш всеки сезон или всеки месец и така, а не да държиш тон на ощипана госпожица и някой на теб персонал да ти решава дилемите. Дадоха ти не малко адекватни мнения в темите, но поведението ти е откровено детинско. 

Колега, оценки за това , кой и как реагира и като какъв се държи ще даваш на децата си(ако имаш такива)или на тези дет са те правили. Адекватните мнения доколкото ги има са малцинство и за пореден ми доказва, че ако не си свършиш работата сам, няма кой друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • PRR locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.