Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia II - баницата


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Колкото повече го мислиш - толкова повече пада цената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PIIIcoppermine

    50

  • maxrpm

    18

  • The Best Forman

    13

  • PRR

    11

преди 12 минути, zloQQ написа:

Колкото повече го мислиш - толкова повече пада цената...

По - добре да и пада , но да знам че пред блока има кола с безпроблемен мотор, отколкото да я продам и да взема нещо необмислено , което да ме направи вечно беден. Тя колко пък да падне под 5-6 няма да падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, принципно говоря. А и не знам, колко ти е зора да я сменяш. Карай си я щом е ОК. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zloQQ написа:

Не бе, принципно говоря. А и не знам, колко ти е зора да я сменяш. Карай си я щом е ОК. 

Ок е , ама нали знаеш че от хубавото , трудно се отвиква. Оня ден си пием биричка с едно приятелче с 1.9тди и вика

- Помниш ли кога те возих с 18км/ч?

- Помня, моята може само 16км/ч. :(
- Пффф , верно ли ? И за какво я взе ? :D

Прекарах около 15 мин , да обясня на друг приятел как така на байр се губи от скоростта и защо е важно да се засилиш от рано преди байра ... Той човека под 100 коня кола не е имал, както е и правилно да бъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, maxrpm написа:

Е, аз ако ще я подарявам, ще я закарам на село да я кара чичо ми. Маи ще го мисля догодина... Колело ... аз когато съм карал, ти си ходил прав под масата , дете. :) Нормалните хора обичаме 1,9tdi...

Аз и сега си карам колело, много си е хубаво, дори съжалявам, че нямам време повечко да карам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, maxrpm написа:

Е, аз ако ще я подарявам, ще я закарам на село да я кара чичо ми. Маи ще го мисля догодина... Колело ... аз когато съм карал, ти си ходил прав под масата , дете. :) Нормалните хора обичаме 1,9tdi...

Аз и сега си карам колело, много си е хубаво, дори съжалявам, че нямам време повечко да карам.

А това да я дадеш на чичо ти, как ще помогне да и вдигне цената? Или викаш тебе като те видят хората и се отказват да купуват още преди да са видяли колата.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, леле, щом ще се хвалим с мощност моята кола е 225 коня и никога не съм вдигал поече от 16 км/ч както му викаш. За сметка на това ходя с колело на работа, нищо че е на над 10 км разстояние. И въпреки че карам колело, пълнежа на гащите още не ми е изчезнал. Понякога имам чувството, че автора на темата е 8 годишен. Тезите на моя син са сходни (също 8 годишен). 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да задоволя вашето любопитство , ако въпроса е сериозен

1. Ходил съм на работа с колело. Въпреки че часа беше 6 сутринта и нямаше трафик, за 6км успях да отида на работа потен, надишах се с изгорелите газове от колите и за малко щяха да ме блъснат.

2. Асенка, аз чичо ми го познавам от фърфалак, ако му я оставя ще му я подаря , да си ходи до пчелина, когато е на село.

3. Ники , който е карал или кара 1.9 TDI , не знае какво е бавна кола ,ти може да имаш 225 коня , но на байр нямаш проблем , не се червиш че не можеш да изпревариш тир , ако идва байра, и когато си пуснеш климатика не усещаш разлика във вървежа. В града, ако бързаш за някъде 0-50 не ти е проблем и не е необходимо да ускоряваш на 2ра все едно самолет излита. Автора на темата не го познавам , но щом 8 годишния ти син, мисли по този начин , поздравления , момчето е умно! :) 1.4 BXW , спокойно бих дал на 13 годишното ми аз , казвам му само "Сашко , ако те спрат , вземаш ключовете, дърпаш ръчната ,зае**аваш колата на място, чупиш ключа,хвърляш го в кофа и изчезваш" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начинът да разбереш пазарната цена е да я измиеш, да я наснимаш хубаво и да качиш обявата на цената, на която си готов да я дадеш. Ако има интерес и звънят - това й е цената. Ако примерно седи обявата един месец и няма интерес - значи е твърде висока цената. Easy!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Izolini написа:

Нищо няма да направи. Само износва клавиатурата.

Ице ,не мога да разбера ти за какво ме ядеш , при положение че знаеш че намерението ми е сериозно. Ти като каза че мислиш да продаваш 1.6 тицата , да си ме чул да ти се подигравам ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, сладък си му и те гризка нежно :D Сори, не се въздържах. Ще почистя после :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, PRR написа:

Саше, сладък си му и те гризка нежно :D Сори, не се въздържах. Ще почистя после :rolleyes:

Няма за какво , Ицето си ми е приятелче :) , той даже на събора ми вика

- Ще ми дадеш ли аз да те возя с комбито?

- Няма проблеми , колкото , където кажеш!

Само ме съмнява че после ще ми подаде ключовете и ще каже - "Саше , прав си! "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, maxrpm написа:

Само ме съмнява че после ще ми подаде ключовете и ще каже - "Саше , прав си! "

Хаха, първата ми Шкода беше Фабия 1,2 HTP която от 3 цилиндъра твърдяха, че вади 64 конченца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Izolini написа:

Хаха, първата ми Шкода беше Фабия 1,2 HTP която от 3 цилиндъра твърдяха, че вади 64 конченца

разбирам защо е "била" И аз имам още 120 ка , знаеш в гараж е и твърдя че има по - добра динамика от баницата... PRR не я е въртял , Малкия се опита , получи му се , но казвам ти колата е .... бавна , брат... :) Липсва и кика на TDI то. Там където тая спира да върви, там ТDI то ме лепеше за седалката...  Тея 86 коня , не са онези 101, макар и с прецакан актуатор в града , колата беше бургия, тази е винтоверт от lidl...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, карал съм мнооооого коли между 60 и 600 коня.

Имам към 250к километра на Форд Ескорт дето нямаше 70 коня. И го карах като такси.

Имам още толкова на атмосферки под 100 коня.

И още два пъти по толкова на коли между 100 и 140 магарета.

Имам и доста на 1,9 sdi

Ама имам и доста с коли над 200 кс. И с над 300. И с над 400.

 

И всичко това ти го пиша, защото при нормални условия най-голямо значение има магарето, дето е между седалката и волана.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав ... с две думи при тди то ти казваш бързаме, то казва- "веднага" . При мпи то казваш бързаме то казва

- Чакай сега , от кога започваме да бързаме , а дали трябва да бързаме , за къде бързаме, а ако бързаме няма ли да ударим муха , а човека за когото бързаме дали иска да бързаме .... и чак след това започваме евентуално да бързаме...

120 ката , казваш и бързаме , тя казва, 1.2съм , ама включи 3та и настъпи до ламарината и ще ти се случи бързичко, щом ти бързаш , значи бързаме заедно... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Izolini написа:

Саше, карал съм мнооооого коли между 60 и 600 коня.

Само бегачки сте карали! Аз над 5 години карах цели 42 ;) 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Астрата беше Вектра, но за сметка на това не беше 1.6, а 1.8 и беше цели 91 магарета :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PRR написа:

Астрата беше Вектра, но за сметка на това не беше 1.6, а 1.8 и беше цели 91 магарета :D 

Явно е вървяла повече от фабията :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, PRR написа:

Само бегачки сте карали! Аз над 5 години карах цели 42 ;) 

Така се става шофер. Като се научиш да изпреварваш с 42 коня, всичко друго няма значение.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, joro-120L написа:

Така се става шофер. Като се научиш да изпреварваш с 42 коня, всичко друго няма значение.

Аз , преди да взема книжка, имам една катастрофа по тавам с фиат типо (анти автомобил, боклук без предна стаб щанга.) , само 120 ката те учи да си шофьор , колата с предно предаване е за пенсионери и отнема от уменията ти ... Нямаш ли заден мотор с задно, нямаш нищо!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, сети се Пепи каква марка кола е карал 42к.с. Подтекста на написаното е друг.

Не мога да разбера хората, които тунинговат и вдигат допълнително мощността на автомобила. И в 99 процента от случаите, аргумента им е, че се чувствали по-сигурни при изпреварвания. Аз се извинявам предварително и не искам да засегна някой от четящите, ако се припознава. Не знам да има такъв тук. Мислят, че са върха с повече придобити коне. Но не се сещат, че с това показват слабост при управлението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, joro-120L написа:

Саше, сети се Пепи каква марка кола е карал 42к.с. Подтекста на написаното е друг.

Не мога да разбера хората, които тунинговат и вдигат допълнително мощността на автомобила. И в 99 процента от случаите, аргумента им е, че се чувствали по-сигурни при изпреварвания. Аз се извинявам предварително и не искам да засегна някой от четящите, ако се припознава. Не знам да има такъв тук. Мислят, че са върха. Но не се сещат, че с това показват слабост при управлението.

PRR то е карал 100с , отново задно заден мотор. После като е станал студент е карал 120ка. Аз откакто малкия ме светна за 105 глава на 120 мотор съм с такава , колата става по - бърза и по - удобна за каране без да има проблеми с ресурса. Не мисля че показвам слабост . Дай да извадим 120 ките и да видим .. :D Бавната кола е бич и наказание, дай да ти дам моята за 2 дена и на третия си я намразил...  Пак казвам - за мен 120 ката е по - динамична от тази , а 100така е толкова лек , че сигурно и той бяга повече ... Все пак аз карам комби , представи си нормална кола с 100кг желязо за вторични отзад...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.