Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia II - баницата


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Just now, maxrpm написа:

Климатика е божие творение, само истинските мъже , могат да карат без .. :

Това на мен ли го обясняваш, младежо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 341
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    94

  • joro-120L

    50

  • PIIIcoppermine

    50

  • PRR

    31

преди 1 минута, joro-120L написа:

Саше, спокойно. Зелената сделка се разсъхна.

а дано , ама не ми се рискува, те веднъж като го пробутаха , от брюксел ще побутнат и 2028ма пак йок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, joro-120L написа:

Това на мен ли го обясняваш, младежо?

Младежи сте вие , аз съм вече стар човек, боли ме кръста , че миналата седмица го шибнах в една маса ... :) Коги ми стигнеш трудовия стаж, ела ми се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаеш кой стои срещу теб.

Мен ме боли кръста от малък. И не от маса, а от работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, joro-120L написа:

Не знаеш кой стои срещу теб.

Мен ме боли кръста от малък. И не от маса, а от работа.

Mи , пази го бе Жорка , мен и инжекции са ми били за кръста! :( Една зима съм си у нас и викам , ся ако тръгне да се пали тоя радиатор Смядово, ще си изгоря жив. Сутринта в 7 се обадих на баща ми да ме закара в пирогов , ама си му казах че не мога да мръдна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, joro-120L написа:

Той вече не ми трябва. 😂

Оооо и аз с кеф го изхвърлих , след 1 мин го гледам един ... ром, как го е нарамил за желязо . Голям боклук беше..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, maxrpm написа:

Mи , пази го бе Жорка

Кръста бе Саше. Кръста не ми трябва. :) Ама ше викна Чавдар да те вкара в кондиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, joro-120L написа:

Кръста бе Саше. Кръста не ми трябва. :) Ама ше викна Чавдар да те вкара в кондиция.

Неудобно ми е да напиша аз за какво си мисля , пък ти явно за друго говориш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за поговорката "Здрав кръст - здраво семейство".  :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

- Дизел в града, да. Дизел с ДПФ в града, не.

Дизел без DPF няма да покрие никаква еко норма, т.е. не е опция. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, PRR написа:

Дизел без DPF няма да покрие никаква еко норма, т.е. не е опция. 

Аз нямах катализатор , но нямах проблеми с DPF, дюзи , ГНП, ел помпа, разпределителен вал, топло палене. Вярно на 2-3 пъти съм карал на шега с 10% бензин, но едва ли това е спасило горните елементи ... :) От мотора смених реле с четки по моя преценка. Макар че колата не пушеше въобще и не хабеше грам масло , турбо пътищата бяха леко омазнени, което за мен е нормално при ежедневния зор. Мисля че ако тестовете на газовете реално се гледаха , щях да покрия еко 3 без катализатор и еко 4 с чисто нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, досега не се гледаха, сега затягат здраво. Това са слуховете, а и така трябва да стане. Та е въпрос на време цените на без-катализаторните дизели рязко да се сринат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, PRR написа:

Дизел без DPF няма да покрие никаква еко норма, т.е. не е опция. 

Да. Не е здравословно за ДПФ градското.

Еконорми...из Пловдив знаеш ли какви Чепели се разкарват навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, то в София не е различно. Но, вече от доста места го чувам, яко затягат прегледите. И, надявам се, това ще доведе и до изчезването на тия дръгели ...

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че ще се случи скоро предвид ,че изоставаме 3-4 пъти във доходите сравние примерно с Германия чисто нова кола струва пари няма да е лесно да се реши задачата Германеца докарва 3500 евро а тук средната е около 2к лв 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е заплатата не е фактор. Или караш изправен автомобил или не караш! Дори в Германия колата е лукс, не даденост. Редно е и българина да го разбере. Не да паркира 3 дръгела пред блока, които очадяват квартала в редките случаи в които се карат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че закона е несправедлив. Не се допуска повишаване на еко категорията , дори и колата да е изправна и да не пуши и пак не можеш да я караш заради годината. Чувам че напоследък коли 2009 та стават еко4 както е записано в закона, но масово на 2009 коли слагаха еко3, без значение от състоянието. Отделно че за мотори , еко категории няма. Ся съгласен съм с забраната за нов внос на коли еко1 , с една вратичка за коли над 30+ години. Отделно продължавам да смятам и да твърдя , че основен замърсител на въздуха , са печките на твърдо гориво. Баба ми , макар че гори само дърва и абсолютно нищо друго , всяка зима 120 ката беше черна цялата, а като я взех едва я измих и то все още си личат саждите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, maxrpm написа:

Тъпото е, че закона е несправедлив. Не се допуска повишаване на еко категорията , дори и колата да е изправна и да не пуши и пак не можеш да я караш заради годината. Чувам че напоследък коли 2009 та стават еко4 както е записано в закона, но масово на 2009 коли слагаха еко3, без значение от състоянието. Отделно че за мотори , еко категории няма. Ся съгласен съм с забраната за нов внос на коли еко1 , с една вратичка за коли над 30+ години. Отделно продължавам да смятам и да твърдя , че основен замърсител на въздуха , са печките на твърдо гориво. Баба ми , макар че гори само дърва и абсолютно нищо друго , всяка зима 120 ката беше черна цялата, а като я взех едва я измих и то все още си личат саждите.

Тя да не стоеше паркирана на покрива до комина?

Нали се сещаш, че баба ти не е единствената на село, която се топли на твърдо гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ghost_rider написа:

.... Нали се сещаш, че баба ти не е единствената на село, която се топли на твърдо гориво.

Прекарала е през печката някоя стара гума на Сашко.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някога случвало ли ви се е , да мразите кола с усмивка , заедно с приятел? Днес се видях с Малкия , да пушим по цигара, много е скучно когато и двамата мислим че фабията е умрял боклук и сме съгласни , някво такова и двамата я гледаме и и се смеем . Викам му скапано бавно комби , боклук 1.4 . Малкия вика ми то така е , само плюса е че е комби ... :D :D Па и каква жега беше....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе аз го измислих - Купувам един инвертор 12към 220 или бенз генератор 2kw , слагам еи това в багажника, маркуча не в дросела а в колектора на 8 бара и докато умре животното! Нали се казва принудително пълнене , ше го е** .
0-02-05-26ba86748b6a8746cd70f7829c71d8e3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам Клима :P Идеше ми да го разцелувам този човек! Препоръчвам сервиз радиал под моста Чавдар за клима в София.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е време да почнеш да мрънкаш за разхода :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.