Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 130RS на Илия Бонев


Recommended Posts

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • txl

    10

  • Redline__

    7

  • Krankenstein

    5

  • PRR

    5

Най-много писали в темата

Ами не се е засилил май да я продава... :( Но дано наистина се намери някой мераклия...

По същия начин стоят и две състезателни BMW-та, едното се вижда до Шкодата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се е засилил май да я продава... :( Но дано наистина се намери някой мераклия...

По същия начин стоят и две състезателни BMW-та, едното се вижда до Шкодата...

 

Мои думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали този въпрос не трябва да го зададеш в БМВ форума?

 

Имам приятел във Варна, който е собственик на БМВ 2002Ti, но не е Алпина. Продава го за 4000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да я продаде,изключено.Преди 10 години баща ми искаше да я купува,но Илия Бонев му възложи цената от 30 - 40 000 марки.Просто незнае какво иска,а едва ли сега ще я продаде,така,че....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжеление доста хубави колици гният по улици и дворове заради носталгията на собствениците по отминалите години :(

От това не печели никой за съжеление !!!!!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен тази шуменската съм разглеждал в Бургас 130-ката на Ст. Апостолов и тази на Демир Славов в Албена. От видяното досега мога само да кажа, всички те са в идентично състояние, а това състояние предполага колите да си стоят из дворовете и да си гният на спокойствие. Аз лично не бих се наел да ги реставрирам.

 

Иначе може да се поръчат доста части от тук:

http://www.skoda-motorsport.de/seite15.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто тази шкода стана 20-та на рали Монте Карло:

 

130RS_6.jpg

smb_070.jpg

130RS_4.jpg

 

А ето автомобили група Б:

s1.jpg

snowy.jpg

lancia037b.jpg

lancias4b.jpg

205t16.jpg

 

Повече снимки вижте

тук

 

Това бяха расовите автомобили навремето с по 400,500 коня в двигателите.Специално това ауди е 550 конски сили :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези Шкоди са едни от легендарните рали оли състезавали се навремето.Две такива за вършиха на 20,21 място в Рали Монте Карло,като се има впредвид,че бяха веднага след расовите автомобили от група Б.После ще дам снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали този въпрос не трябва да го зададеш в БМВ форума?

 

Имам приятел във Варна, който е собственик на БМВ 2002Ti, но не е Алпина. Продава го за 4000лв.

 

А, дали ти е позната думата колегиалност? За 4000лв няма да си намериш 2002 турбо и да го направиш като от завода :?:

Не се заяждам, ама колеги това изказване не прави чест на никого и не ви прави форума по-добър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бегай от тука бе. Ше ми обяснява той за нашия форум. Колегиалност. Аз съм му казал на разни вайпъри-майпъри да не си продава БМВ-тата. Даже знам къде са паркирани бричките. Общо са около 10-11 парчета, ако не броим един стар автобус, ама без каса бира - нищо не казвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези Шкоди са едни от легендарните рали оли състезавали се навремето.Две такива за вършиха на 20,21 място в Рали Монте Карло,като се има впредвид,че бяха веднага след расовите автомобили от група Б.После ще дам снимки :)

 

Нещо малко си объркал статистиката, колега. На Монте карло '77 Блаха и Хлавка се класират 1-ви в групата си до 1300 куб. и 12-ти в генералното класиране (това е от чешки източници).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как...как е възможно това???Какъв (каквато и негативна дума да използвам ще е малко) трябва да си та да оставиш това съвърншенство така да изгние. Не разбирам...не искам и да разбирам мотивите това да стане...аз ако бях, бих свалил дрехата от гърба си за да, а завия. тоз човек трябва да бъде осъден за това безобразие. Морално много хора са го осъдили. В това съм сигурен. Нямам думи...боли ме...плаче ми се...реве ми се. И какво ще стане с тази кола...ЩЕ ДОИЗГНИЕ И ЩЕ ОТИДЕ НА ВТОРИЧНИ СУРОВИНИ ЗА 100-на лева. и собственика ще е доволен от това. Извинете за силните думи но, те идват направо от сърцето и душата ми.Просто не искам това да е истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бегай от тука бе. Ше ми обяснява той за нашия форум. Колегиалност. Аз съм му казал на разни вайпъри-майпъри да не си продава БМВ-тата. Даже знам къде са паркирани бричките. Общо са около 10-11 парчета, ако не броим един стар автобус, ама без каса бира - нищо не казвам.

 

Колега, ти май вместо бензин в кръвта, май имаш нишесте в главата а? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фръкнамишапката, откъде ги набара тия снимки? Сещам се, че преди години имаше снимка на оранжевото BMW в "Авто труд" и интервю с тоя пич - казваше, че за нищо на света не иска да се раздели с тия коли, търси спонсори да направи BMW-то, а после и другите... Може и да му се иска на човека, да си ги пази, но поне малко да се беше погрижил да ги консервира. Много лошо ги е заебал, кой знае от кога стоят там. Преди година на рали Стари столици, щяха да ме водят да ги видя, но не остана време. Шкодака е направооо...... неам думи, страшна кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за нищо на света не иска да се раздели с тия коли, търси спонсори да направи BMW-то, а после и другите...

 

Не личи... ама никак даже. Защо въобще ги е оставил да се рушат по този начин, след като уж са му толкова скъпи... А като няма пари да ги направи, поне да ги прибере за да не се рушат повече... защото след 5 или 10 години вече няма да има какво да възстановява :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали и аз това се чудя, що не ги е позакрил малко, да беше ги вдигнал на трупчета или нещо такова...

За всичко си има причина, но старата любов май хваща ръжда... (за жалост)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И двете Шкоди 130RS, на които видях снимки във форума (тази и другата - на Стоян Апостолов), са в ужасно състояние.

Дори и да се реставрират, се съмнявам, че ще добият оригиналния си вид, защото почти целите купета са ръждясали (а на места дори изгнили).

Докато собствениците не съумеят да ги продадат на хора, които ще се грижат за тях, едва ли можем да ги броим като съществуващи :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.