Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 130RS на Илия Бонев


Recommended Posts

ннякой разправяшя че в сервиза на Дуневи има една 130рс коят е в добро състояние, но няма двигател. Тя била шофирана от Боян Дунев или както се казваше бащата на сегашния пилот Румен Дунев.

 

а с нея какво е станало????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • txl

    10

  • Redline__

    7

  • Krankenstein

    5

  • PRR

    5

Най-много писали в темата

Колеги, а някой от Вас да си има хабер как така именно 130ката на г-н Бонев се е озовала на челната страница на http://www.skoda-motorsport.de :-k :?:

 

Някой им я е пратил или... четат нашия форум \:D/ .

 

P.S.: Знам, че темата е отдавна забравена (извадих я от 7ма страница на "Всичко за всеки"), но мисля, че си струва да се види :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е малко странно това, сигурно ни се "радват", как някой я е оставил да изгние :evil: . Ако се оправяш с немския, би ли ми превел какво пише под снимката? Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно наистина.

Ако не се намери кой да го преведе утре ще накарам жената да ми прати превод и ще го постна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Само трябва да й се монтира двигател и да се пребоядиса"

 

Не е буквален превод (щото иначе звучи нелогично). Ако някой има друго предложение, бих се радвал да го чуя (прочета).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найстина е интересно как е попаднала тая снимка там :?: :?:

като им е мерак да дойдат те да я купят за 10 000 лв или там за колкото я продаваше оня ка*ут

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки се търсят и се намират из интернет, за който от каквото се интересува.

За 10 000 лв. цената е смешно и тъжно - преди няколко месеца в Германия беше пусната в mobile.de и се продаде 130RS кабриолет (каросерията на 120) - от тея дето има само 18 произведени в света за обявената цена от 5500 евро. Колата доколкото си спомням беше на около 18 000 км и с перфектен външен вид.

А тая снимка, както и клипчето дето танк мачка Шкода показва, че можем само да рушим, каквото се прави посвеместно понастоящем и в последните години из държавата ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.