Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Музика


105l

Recommended Posts

Ще проверя за тези обувки, ако нищо читаво не се намери, в крайна сметка достатъчно мисля е с хубав термошлаух да се облече всеки куплунг. Ще проверя и ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    15

  • SKODA 105 RS

    12

  • 105l

    6

  • tyny

    4

Най-много писали в темата

Ще проверя за тези обувки, ако нищо читаво не се намери, в крайна сметка достатъчно мисля е с хубав термошлаух да се облече всеки куплунг. Ще проверя и ще ти пиша.

Според мен варианта със шлаухите е по-добър, няма смисъл от по 50 връзки, получават се излишни загуби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga, 10x ;)

 

За термошлауха - честно казано не ме кефи :( Ако трябва ще си купя втори куплунг и ще го разфасовам. Да не говорим, че по неизвестна причина тия от Шкода почти не са оставили място и касетофона влиза с 300 зора :(

 

Поздрави и 10х за хепла :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не мога да разбера за къде ти трябва този куплунг?! За захранване и колони на ЦД/касетофона ли ?! Ако е за такова си има да се продават, но пак се налага осукване, запояване и изолиране с ПВЦ или термо шлауха :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за куплунга който е за колоните. На самия куплунг липсват няколко пера. За да сложа колони отзад (CDто е за 4 колони) трябва да бодна тия пера и да си опъна кабели. Кабелите ги имам, колоните знам откъде да ги взема (10x Mishelle), остава тъпите пера.

Надявам се този път да съм бил по ясен...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще стане ама ако има някоя фелиция в морга да провериш случайно дали е останало нещо от касетофона/перцата!!! Малко трудно ми се вижда!!! Инъче се сещам, че има едни чекмеджета, с които можеш да изкарваш целия касетофон, който е на куплунг. И третото, което се сещам и е малко дърварско- да си изкараш едно перце и по него да изрежеш още от някаква пластинка(която трябва и да е пружинираща)!!!

Дано да съм бил полезен!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път успях да те разбера :D Ами както писах по-нагоре си има целите куплунзи да се продават. Цената е 3-4 лв за двата.Струва ми се най-лесния вариант :)Ако беше по-наблизо щя да ти подаря няколко такива, че да имаш и за друг път 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.