Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почвам тунинга....


stenly

Recommended Posts

Момчета почвам тунинга само малко да се постопли времето имам следните въпроси

 

Къде могат да ми направят тази броня

 

PC180018a.jpg

 

и тези калници

 

PC180019a.jpg

 

PC180020a.jpg

 

Тунингът ще бъде много леко пипане отвън - леко раздуване :mrgreen: Окачване, джанти и може би едно фино крилце отзад! По мотора догодина, но зависи как ще съм с парите разбира се! Имам идея да сложа 1.8Т двигател, но засега това е просто една мечта! Сега искам да се съсредоточа над външния тунинг :mrgreen: и окачването, джанти съм взел 17-ки са :lol:

 

Относно окачването искам пружини Eibach, който да снижът колата с 30~35мм. От къде да ги поръчам? Обиколих цяла София и нищо :? Купих си много стилен и качествен двоен накрайник :) (поне от цената му съдя, че е качествен - 80лв.)

 

Последният ми въпрос е относно фланците! След раздувката мисля, че ще имам нужда от такива, за да изглежда колата по-добре! Какво е мнението ви за фланците, може ли да въздействат неблагоприятно върху поведението на колата на пътя или да навредят по някакъв начин на самото окачване?

 

До края на годината трябва да завърша външния изглед и окачването

 

Нуждая се от вашата помощ приятели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stenly

    26

  • Redline__

    11

  • Fabia vRS

    10

  • BlackPearl

    6

Най-много писали в темата

Ако разбирам правилно поне по снимките това е WRC реплика кит за Фабия ? или греша ?

Ако е така най-добре го поръчай от тези които го правят , цената мисля беше около 1000Евро , тука няма да излезне много по евтино а разликата в качеството голямо.

Все пак този кит е готов :) Ако греша за колата моля за поправка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е репликата на WRC! При нея калниците са по-ръбати, ще потърся снимка и веднага ще я кача!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да видиш 17"-ките с какво "изхвърляне" са спрямо твоите оригинални джанти, тогава мисли за фланци.

 

А за окачването, ще проверя във Варна и ще ти кажа какво може да се намери и на какви цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези калници (ако са калници - щото на мен повече ми приличат на раздувки :roll: ) наистина не са точно като на WRC. stenly аз до колкото разбирам искаш да правиш нещо такова:

http://www.skoda-fabia-club.cz/img/clenove/90_1.jpg

че и с този двг :mrgreen: :

http://www.skoda-fabia-club.cz/img/clenove/90_3.jpg

 

м? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__ прав си раздувки са, не са калници, моя е грешката

 

 

Ето го тунинг кита на WRC, но не ми харесва

 

skodaboys_1106491954_12.jpg

 

skodaboys_1106492009_17.jpg

 

skodaboys_1106492020_18.jpg

 

skodaboys_1106492616_20.jpg

 

skodaboys_1106500004_100.jpg

 

Въпреки че тази черната изглежда много добре

 

skodaboys_1106500775_201.jpg

 

skodaboys_1106500768_200.jpg

 

skodaboys_1106500786_202.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм писал какво ми трябва, има и снимка най-горе! Надявах се вие да ми кажете къде могат да ми ги направят бронята и раздувките на калниците :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly е на тоя сайт може да разгледаш нечовешки тунинговани фабии. Ако рабираш чешки може и да пише някъде от къде може да намериш нешто подобно на това което търсиш.

 

http://www.skoda-fabia-club.cz/

 

o632739943607031250.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти саит на тунинг фирма.

 

http://www.vilidesign.com/

 

Може да звъннеш да питаш дали ше ти направят това което искаш.

Знам и за някакви SIGI Tuning в София ама нямам никакви кординати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vilidesidn са много добри. Виждал съм тяхни коли - изпипани са адски качествено, дори и най-малките детайли. Сервиза им беше пълен със страхотни коли. Сега мисля, че трябва да правят нов сервиз някъде в Дружба...

 

SiGi Tuning според мен са под всякаква критика. Не може да си надуеш музикта в колата и да ти се откачи спойлера...нали?

 

Ще следя с интерес развитието на колата! Успех!!!!!!!!!!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се вие да ми кажете къде могат да ми ги направят бронята и раздувките на калниците :roll:

 

Можеш да погледнеш тук, тук и тук.

Повече обаче не знам... въпреки че би ми било интересно някъде правят ли наистина подобни неща, на какви цени и с какво качество...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помощта :) Спомням си, че тук някъде имаше линк не една фирма, която предлагаше крила и всякакви спойлири за различни марки автомобили и на Шкода :mrgreen: Скъсах се да я търся тая фирма и нищо :? Някой сеща ли се :roll: мисля, че се намираше във Варна, но не съм сигурен :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly НЕ :!: :!: :!: Ако искаш ме послушай, ако искаш недей... Lion Tuning е лай*а. Виждал съм тяхни окепазявания на коли... НЕдей си дава Fabia-та там. Нека само да ти обърна внимание ак е написано Skoda в каталога им: SHkoda :mrgreen: . Не взимат малко пари, апък ти като ти се дават пари, по-добре иди на бул. Сливница и от магазина на Skoda си поръчай по оригиналния каталог на МилоТек части ;)

 

Айде успех в избора :roll: :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз видях как е написано името на любимата ни марка :lol: На бул. Сливница в София ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , мога да се ангажирам да видя SiGi tuning какво предлагат и на какви пари ... магазина им е на две крачки от нас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли впечатления от работата на тунинг център Пловдив?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly до сега рових из форумите и четох отзиви за различните тунинг фирми и тря да ти кажа , че няма 100% положителни от нито една все има някоя кола , която са осрали ... и стигам до извода , че или трябва да си правиш сам всичко или навън / само че там искат ЕВРО :evil: /

Тук коментират точно SiGi

http://www.opelclub-bg.com/forum/index. ... c=777&st=0

А тва ми хареса за българско 8)

http://www.tuning.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.