Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почвам тунинга....


stenly

Recommended Posts

Колеги мерси за съдействието:)

 

Днес имах разговори със Sigi Tuning, Devil Tuning и Тунинг център Пловдив! Колите на Sigi и Devil не ми харесаха особено :roll: Ще изчакам малко да видя дали не мога да си вкарам частите от чужбина и колко ще ми струва! Искам тунингът да е много добре направен и изпипан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stenly

    26

  • Redline__

    11

  • Fabia vRS

    10

  • BlackPearl

    6

Най-много писали в темата

Да и аз видях как е написано името на любимата ни марка :lol: На бул. Сливница в София ли?

 

Във Варна, ама не си писал от къде си :lol: .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси за съдействието:)

 

Днес имах разговори със Sigi Tuning, Devil Tuning и Тунинг център Пловдив! Колите на Sigi и Devil не ми харесаха особено :roll: Ще изчакам малко да видя дали не мога да си вкарам частите от чужбина и колко ще ми струва! Искам тунингът да е много добре направен и изпипан!

Ако искаш качествен тунинг,наистина не разчитай на БГ фирмите,имам преки наблюдения от девил,не са добри.А и всеки се оплаква от останалите сиджи,вили и т.н некачествени материали,сглобка...Колата ти не заслужава подобни 'гаври' така,че погледни за нещо от запада :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси за съдействието:)

 

Днес имах разговори със Sigi Tuning, Devil Tuning и Тунинг център Пловдив! Колите на Sigi и Devil не ми харесаха особено :roll: Ще изчакам малко да видя дали не мога да си вкарам частите от чужбина и колко ще ми струва! Искам тунингът да е много добре направен и изпипан!

Ако искаш качествен тунинг,наистина не разчитай на БГ фирмите,имам преки наблюдения от девил,не са добри.А и всеки се оплаква от останалите сиджи,вили и т.н некачествени материали,сглобка...Колата ти не заслужава подобни 'гаври' така,че погледни за нещо от запада :roll:

 

Да определено предпочитам да правя колата по-дълго време и да хвърля повече пари, отколкото да си я дам при някакви мърлячи да ми я загрозят и при една дупка да падне я раздувка, я спойлерче :) На първо време ще купя гуми 205/40/17 за джантите и ще сваля малко колата с -30~35мм. със смяна на пружините с Eibach :) На следващ план е бронята и едно леко крилце отзад! Ако не намеря раздувките от чужбина, те просто ще отпаднат и преминавам към двигателя :) Спокойно мога да сложа предна броня от RS - в Еуратек е на същата цена като моята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук намерих пружините, които търся

 

http://www.europerformance.co.uk/pages/ ... category=1

 

 

pro1332066140.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vminavai sys tezi pruzini ,az imam takiva na Toyotata.

 

Izklucitelno sa dobri za ... pista! ,za vsekidnvna kola voezeneto e acki stiff (tvyrdo) ,EiBach ti svalqt kolata (po-malko dvizenie na pruziniata) i osven tova sa progresivni koeto gi pravi dosta neprevlekatelni za veskidnevni avtomobili.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един приятел ме посъветва същото :? От моделите на Eibach тези свалят колата най-малко само с 30мм. Другият кит вече я сваля с 50~60мм. Не би ли трябвало тези да са по-меки! Моля препоръчайте ми пружини, които да свалят колата с 30мм. и същевременно колата да не вози чак толкова твърдо :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво друго открих Eibach имат следните модели Anti-Roll-Kit; Pro-Damper; Pro-Kit; Pro-spacer; Pro-System; Sport-System и Sportline!!! Определено са доста :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://devil-tuning.be/

Само не си давай колата тук,виж галерията в сайта им направо отврат една хубава изчистена кола нямаше там

194.JPG

Най добре си дръж на оригиналното купи си брони от РС (ако не си наемриш готини раздувки),и почвай мотора да стане най-бързата Фабия в БГ. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stenly, щом си готов да дадеш повече пари за по-качествено изпълнение, незнам какво се чудиш още - в София има немалко магазини за авточасти, които работят и с каталозите на DTS и Rieger. Отваряш, разглеждаш, харесваш си детайл+цена и поръчваш. Ходил ли си на сайтовете на тези производители? Аз съм им разглеждал продуктите. Имат от пиле мляко за по-новите автомобили :)

И един съвет - ако слагаш нейде някакви мрежи - пръсни ги прахово в черно, че тез сивите поне мен не ме кефят.

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивите мрежи са отвратителни :? Ще проверя тези фирми какво предлагат, мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета сега ще паднете от смях :lol: В Еуратек ми пойскаха 300 лева за боядисване на предна броня хахахахахахахаха тия не са в ред :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея вярно не са в ред. Но ако се замислим може и да имат основателна причина да обявяват такива цени за боядисване. В крайна сметка това е сервиз, а не бояджийница. Така че има голяма вероятност като праснат дебели цени, хем да го имат като услуга, хем никой да не ходи при тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А най-интересното е, че когато говорих с жената приемчик тя много се очуди, че я питам за цена на боядисване :roll: Когато я попитах какво е толкова очудващото, тя ми каза, че колите които били правени там са застраховани :roll: ми то и моята е застрахована, просто искам да си сменя бронята и не ми се ходи в друг сервиз за боядисването. След като й казах това тя ми обяви цената! Е, повече от ясно е, че бронята няма да ми я боядисат там :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мой приятел от Варна му взеха 200лв някви бояджии (не знам точно кои и какви, не са в представителстово на Renault във всеки случай де) за боядисване на предната броня на Clio (от най-старите). И той също по твоята причина - тунинг ;) . Обачe му я направиха Nо.1 :!: Тъйче аз не се учудвам , че толкова са ти казали в ЕТ :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-интересното е, че даже и не ме попитаха за цвета :roll: според мен определено си има значение дали е металик, перла и така нататък :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е че се срещат и качествени български продукти за оптичен тунинг,що годе здрави и добре изпипани,но смятам,че монтажа е под всякакви норми,много некачествено поставяне.Та мисълта ми е,незнам как точно стоят нещата с поръчката от чужбина,но мисля,че и монтажа трябва да е там,което вече поне според мен е проблем.Така мисля аз,естествено,може да не сте съгласни :D

Аз не съм съгласен с това да се казва вижте ква грозна кола,фирмата не я бива.Тва че тъпия селянин е решил да си направи колата нещо средно между каруцата на дядо му и цигански москвич,не е критерий за фирмата :mrgreen: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

otgorata.... според мен е :lol: . Селянина може да си иска там квото е, обаче фирмата ако го направи добре, може да не изглежда толкова потресаващо гадно, като на снимката на drift - щото по предницата на тва червено Audi, няма детайл, който да е напаснат един към друг добре, всичко е разкекерено на различни страни, сякаш е след челен удар... е тва по мое мнение зависи от фирмата изпълнител :roll: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно от това, ако фирмата държи на имиджа си не трябва да допуска от нейните гаражи да излизат подобни изроди, независимо от това какво иска клиента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте галерията единственото свестно нещо,е едно пежо 205 червено което спечели награда на Божурище,на някакво тунинг състезание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.