Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почвам тунинга....


stenly

Recommended Posts

Аве хубу ве, я ся ми кажете е*е ли ва въобще дали като сложите 17" колата ви ше стане с 18мм по висока, или само са наддумвате тука. Айде всеки да си сложи ръка на сърцето и да си каже честно, че въобще няма да забележи разликата (18мм :!: ). Така, съдя по следното: в момента карам със 165/70 R13, цяло лято карах с 205/50 R15, октомрви месец трампих 15ките с 13ките и да ви кажа, колата ми се смъкна с 1 пръст (това са 2 сантиметра !, 20мм ! - имам дебели пръсти!).... По принцип ( за да не стане кораба "Радецки") като си купих 15" я смъкнах с 3,5см (при 3,5см разлика със заводското окачване, вече тая разлика е осезаема) :!: Е да ви кажа, единствената разлика от сега и лятото на сух асфалт е, че с 15" и широки гуми е по-стабилна :!: Тва с височината, не знам си колко мм, щяла да се вдигне дрън, дрън... Ти кво да няма на писта да я слагаш, че с мм да ги изчисляваш нещата. Принципно се кефя на прецизността, супер, че искаш качествен продукт, и аз ако можех и аз щях да си купя, ама според мен за едните 18мм да изсипеш една торба пари ми се вижда неразумно. С риск да стана банален, пак ше си изкажа мнението, колата или трябва да тръшната на земята или да е като разтварен кораб в бурно море :P:P:P. Аз и по тази причина сега си купих жълти пружини Apex (с тях трябва да сляза с още 3-3.5 см), искам гърнето ми да стърже в асфалта :smt036

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stenly

    26

  • Redline__

    11

  • Fabia vRS

    10

  • BlackPearl

    6

Най-много писали в темата

Е не ти определено ни заби всичките в земята :P Евала ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
не можеш да свалиш профила на повече от 205/40/17!

 

Аве пич, ти не си ли чувал за гума 225;235,245.... и за профил от сорта на 30;35. Според теб не може да съществува гума 235/30 R17 така ли :roll: :?:

 

аз карам с 205/40R17 и окачване -30mm

препоръчвам обаче -40mm или -60mm за да влезе хубаво гумата под калника.

 

Човека не иска да е с чисто спортно окачване, иска да е със спортно-туристическо ;) :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://devil-tuning.be/

Само не си давай колата тук,виж галерията в сайта им направо отврат една хубава изчистена кола нямаше там

194.JPG

Най добре си дръж на оригиналното купи си брони от РС (ако не си наемриш готини раздувки),и почвай мотора да стане най-бързата Фабия в БГ. Успех

 

забравяш че хората правят това каквото си искат клиентите... като не разбираш нищо и твойта така ще я направят сигурно

избираш си неща дето ти отиват на колата и си свиркаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

избираш си неща дето ти отиват на колата и си свиркаш

 

Да, ама не - щото при повечето тунинг фирми в Бг спираш да си свиркаш след първата дупка, понеже кита (който е с килограми по бронята) се е напукал и почнал да се рони. След време, пак в следствие на дупка, губиш така прекрасно направената престилка (примерно..). Познавам доста такива случаи и съм ги виждал на живо тия ситуации. И така освен, че си хвърлил една торба пари на вятъра, ами и колата ти мяза на г*з.

 

Така че колега гост, ние живеем в България, тук не е като на запад - поръчваш, оставяш си колата, взимаш я и забравяш.... За съжаление!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.