Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Невероятно но факт!!!!


Recommended Posts

Както бях споменал на 11 март си поръчах шкодилака - и в петък ми се обадиха че е пристигнала!!!! :D представяте ли си!! По малко от 45 дни!!

Много съм радостен всъщност! Сега само трябва да иэчакам останалите формалности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    14

  • Шкодилак

    12

  • yohi

    7

  • mr.vain

    6

Най-много писали в темата

Ха честито! Велкоме както се казва :) Остават още 3-5 дни (митници и регистрация). При повече късмет в събота може да дойдеш на събора в Бояна!

Много безаварийни и приятни километри с колата!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Шкодата е тук,але,алееее...... =D> Честито и от мен-надявам се ще я видим на събора в Черни Осъм? =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората от Еуратек споделиха, че въвеждат нова on-line система с която ще правят поръчките към завода и се надяват това да съкрати драстично времето за доставка. Хората явно мислят за бизнеса - не знам дали са наще тука или самите чехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То досега системата им също беше on-line - обаждаха се по телефона :)

Абе факт си е, че ти я докараха доста по-бързо от мойта....

Иначе днес се обадих и си поръчах мрежа за багажника. 22лв и две седмици чакане. Във вторник правили поръчките и докато дойдат.... Та поне хванах да не чакам още една седмица.

Поздрави

PS: Казаха ли ти кога ще си я получиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точна дата - не, края на следваща седмица може би (силно се надявам). Бяхме споменавали доста често темата за касетофоните - разгледах това което предлагат и си харесах един Пионер и директно го поръчах да го сложат, това го казвам в връзка че явно имат намерения НЕ просто да продават коли а да предлагат цялостни решения, което според мене е супер похвално за БГ. Предлагат също и хендсфрии устройства за кола блутуут базирани, което да си призная за първи път го виждам в БГ. До този момент мисля че пиша на Еуратек 6 по шестобалната система, дано да остана все така добре изненадан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За касетофоните - имаха беден избор (4 броя) и доста високи цени (примерно с 20% отгоре).

За handsfree bluetooth - продават се отдавна, но си е играчка да си го монтираш сам. Пък и една слушалка за ухо върши същата работа и е на същите или по-малко пари...

Поздрави и още веднъж честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодилак, не съм сигурен до колко изборът ти е оправдан. Със сигурност касетофоните са натоварени, а и ти взимат (поне) 35 лв. за монтаж. Ако не взимат, значи е в цената на музиката.

 

Но така или иначе - честито, макар и леко предварително! Ще ми позволиш ли да махна поне едно от найлончетата?? 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не давам!!!! Найлончета са си МОИ!!!!

а за музиката принципално бях казал че ще е до 200 лева. Пионерите мисля че са добри в тази област пък и до сега не съм имал Пионерче в колата и реших да пробвам, така че ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става :(. Махат найлончетата преди да ти я предадат. Аз исках мойте да не ги махнат за да си направя кефа сам, ама ми оставиха само тия на пода. На седалките ги бяха разкарали. Но все пак поне частичен кеф имаше :P

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много "прибрани" момчета има по пътя. А тасовете лесно се "прибират". Абе нещо като в казармата - щом не е хванато с пирон (винт) значи е ничие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе онзи ден видях една такава чисто нова октавиика и тасовете и хванати с "Свински опашки" - практично ама разваля целия фасон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе онзи ден видях една такава чисто нова октавиика и тасовете и хванати с "Свински опашки" - практично ама разваля целия фасон

 

Покрай (по-точно ВЪВ) тия дупки ти гарантирам, че само след седмица-две няма да ти остане ни един тас ако не турнеш и ти хипер-модерните, практични и луксозни "свиски опашки".

 

А колкото до найлончетата - аз моята си я взех с всички найлони. Човек може почти да получи оргазъм при махане на найлончето от емблемата на кормилото... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе онзи ден видях една такава чисто нова октавиика и тасовете и хванати с "Свински опашки" - практично ама разваля целия фасон

;) И моята е с тях наистина не ми харесва много как изглеждат,но вече два три пъти скокнах в такива дупки,че ако ги нямаше опашчиците щях сега да давам луди пари за нови тасове в Еура Тек.Помисли заслужава ли си заради единия фасон да си търсиш тасовете по полетата. ;)

 

А понеже съм пропуснал: твоята новата или старата е???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vain ти си извратен!!!Надявам се че жена ти не знае за тези наклонности ;) Е кво са всички ме убеждавате в едно - добре де отивам да търся свински черва, опашки, уши и тем подобни!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък да обадиш и едни лети джанти... Като е гарга, да е чорлава. 8) Аз съм с фабрични такива и са си много шик. BTW - някой знае ли цените на летите джанти в ET?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах само цената на една джанта и тя е Фабричната на Л&К.

A00068-5-tilbud-1-1809.jpg

Не съм много сигурен ,но мисля че е 16 цола,но е възможно да е и 15-ка.Цената беше около 380 лв за бройка.

А 15-ки от този модел бяха около 800лв четирите. :

PICT0017.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drift, 16" са. Аз съм с такива, но не знаех, че удрят 380 за бройка...

Абе хора, какво сте се хванали с тея найлончета - наистина ли ви е супер кеф да ги махнете лично? Ама чесно кажете... Щото тя колата - мирише на ново! Баси и найлоните - така или иначе заминават в боклука... Ееее - ако предлагаха някоя мацка с колата - аз бих се зарадвал мнооо повече :) Ма както и да е - дано ви оставят по някоя опакована седлака, да си направите благо на душата - стискам палци :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.