Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Невероятно но факт!!!!


Recommended Posts

Ми да беше поръчал в едри банкноти ;)

Абе в крайна сметка чакаш два месеца за колата, ще изчакаш и 15 минути броене, нали :mrgreen:

Поздрави и дано има скорошно развитие при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    14

  • Шкодилак

    12

  • yohi

    7

  • mr.vain

    6

Най-много писали в темата

Тука доста весели коментари са се събрали! Аз така леко поизчезнах защото пустата работа ме налегна яко! А това за найлончето на емблемата на волана...докато я махах се чувствах така все едно правя секс с девствено момиче(това малко по Фройд):) И верно тази специфична миризма в купето на...прясна пластмаса предполагам, който качех в колата и ми казваше "ама то мирише на ново"...еми на старо ли да мирише егати няма и 200 километра на километража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тогава ми е разказа. А сега вече не мирише чак толкова на ново, след две седмици ще станат пет месеца, откакто я карам и съм към 14000 километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е вече на 16500 и като си я измия и изчистя се долавя миризма на ново!Е хората от варна могат да потвърдят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.