Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Невероятно но факт!!!!


Recommended Posts

може би си един от малкото който е доволен от работата на ЕТ, другите изказват повече негативни мнения, честито ще кажем като доиде в твой ръце!!! За свинсите опашки си мисля, че е напълно нормално нещо>>> повечето коли с тасове са тъка и не виждам какво му е грозното, ако не падат няма да ги връзваш.

 

кой се кефи на новите найлончета да ги махне, кой на мацка, кой на нова мацка .......... аз се радвам много да пукам едни найлонени изолации с който се опакова техника и апаратура. Наилон с въздушни мехурчета. като хвана едно голямо парче докато не ги изпукам всичките не се спирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    14

  • Шкодилак

    12

  • yohi

    7

  • mr.vain

    6

Най-много писали в темата

Някой знае ли каква е цената на тасове за Оставия?

 

за фабия в Еуратек бяха 80 лв ако не се лъжа

не помня точно

 

драсни един маил тук info@skoda-auto.bg

те ще ти кажат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне, за Фабия са 40 лв. с ДДС на бройка, т.е. комплекта идва 160 лв... Пладнешки обир за мен, още повече след като разбрах, че и те са си пластмасови. Бях останал с впечатлението, че са метални, но наскоро видях как съседката си беше потрошила единия оригинален тас, явно в някоя от безбройните катакомби из нашите "пътища".

 

Та има чудесни тасове "ментета" брандирани с емблемата на Шкода - 25 лв. комплекта. За зимата си купих такива - изглеждат наистина добре и бях доволен.

 

Предполагам, че за Октавия ще са в тоя порядък - ти прецени дали си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия за 25лв и аз съм ги купувал. За града става, но излезеш ли на магистрала разбираш защо са 25лв а не 140 - волана вибрара, няма баланс! Да не говорим, че единия го загубих при 130км/h и емоцията беше страшна! Чува се прас (първи удар в земята), прас (втория е в калника), и виждаш една летяща чиния в полето :(. Това все пак беше добрия вариант. Лошия беше да излети в насрещно движеща се кола...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе... За пръв път чувам/разбирам, че може да има такъв проблем с баланса. Още повече преди месец ходих до В.Търново и нямах никакви такива явления и кахъри.

 

Може би свинските опашки подобряват с пъти аеродинамиката? 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти говори за аеродинамика! Свинската опашка държи таса, та като се поразхлаби да не изхвърчи. Истината е, че тоя дето хвръкна беше хванат със свински опашки, но явно не бяха достатъчно здрави...

Може да си оцелил по-малко менте и затова да нямаш проблем. Мойте бяха самоходен ужас. За сравнение след това ги смених с оригинални Opel-ски (бяха на Vectra-та) и колата спеше!

Да не говорим, че миналата година като ходих до Германия ми скъсаха нервите и разхарах тасовете (Илиенските де) още в Сърбия и се родих! Волана заспа, няма тресене, няма дявол!

Айде, че се отплеснахме много от темата...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също бях с едни ментаци за 25 лв. те не бяха 14" (за фабия говоря) ,ами както Ръжди беше писал едно време са 14,27" .

Още повече не се хващат със щипки както оригиналните ами с обръч- е сещайте се как добре прилепя този таз на джантата. Дори и с така модерните свински опашки не можах да ги монтирам така че да не стърчи от някаде За нищо не ставаха иначе на външен вид бяха много прилични.

 

Но по въпроса с тасовете имаше тема преди

ако на някои му се занимава нега порови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е, отплеснахме се бая. Стига толкова.

 

Иначе всичко започна от там, че Шкодилак ще става член на семейството и викам да завърши с щедрата почерпка от негова страна по случая... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е приказка! :lol:

А за тасовете-кой както реши-аз например карам без тасове зимата-колата определено изглейда супер странно и грозно но на мен не ми пука.Даже ми прави по-голямо удоволствие като ги изпреварвам и тн(понеже със стоманените джанти и без тас-колата става незабелязана)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление се почна с БГ историята - звъня им днес на хората(при положение че договора сме го подписали миналия понеделник и парите тогава са получили) - "ще си получа ли колата тази седмица"

- "ами звъннете малко по-късно, че не мога да ви намеря договора"

след 1 час:

- "амииииииииии, тя ви е писана колата за регистрация ама още не е регистрирана!!?"

- "Добре де тази седмица ли ще е?"

- "нннннне ама и не мога да ви кажа кога"

няма подходяща икона която да сложа за да изразя бесът си!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приготви се още за 2 часа моткане като си я взимаш.....ония патки заспали във еуратек нищо не правят....само лаф мухабет и чакаш още 2 часа.
Ей това е много дразнещо,но си вземи компанийка и ще забравиш.Пък и чакането си заслужава.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с патките - много отдавна не бях виждал фирма в която да броят пари над 1000 лева на ръка, но една такава въпросна женица около 15 минути брой и преброява парите - на ръка, като им внасях първоначалната вноска. Сигурно нямат пари да си купят една машина за броене на пари!!! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,като им изтече договора и ПоршеБГ започне да внася Шкода всичко ще е в пъти по-добре.Живот и здраве и аз да доживея да влезна въф клубъ :P с нещо по-новичко :D .Поздрави и честито за колата и от мен!

Както пише в книжката на 1000МВ-то:"Пожелаваме ви хиляди безаварийни километри с Вашата нова кола Шкода!" :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде ги разбирам с ръчното борене. Аз като плащах ми върнаха 3 банкноти щото изглеждаха подозрително - от тия 100 левовите дето металната им нишка е прецакана. Добре, че бях взел повечко пари. Е, 100 левките минаха на бензиностанцията безпроблемно - в крайна сметка ако не ги харесат да си извадят газта от бутилката (още бях на газ) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):):) на мене 1/3 от сумата ми беше в десетолевки :):):) нали се сещаш кво броене падна - ама аз кво съм виновен че така ми ги дадоха от банката :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.