Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Я си кажете мнението за това - джанти 17" с какви гуми


Recommended Posts

Yokohama са страхотни гуми, но си мисля, че тоя размер ще е към 400 лв. за гума, което е много :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stenly

    16

  • PRR

    10

  • zloQQ

    9

  • votolom

    7

Най-много писали в темата

Yokohama са страхотни гуми, но си мисля, че тоя размер ще е към 400 лв. за гума, което е много :?

 

375 последно разбрах, че са - демек - близо си. Гумата наистина не е мнооо еФтинка, но е адски добра. Мойте понеже са 16" са към 270, което от където и да го погледнеш е добре. Що не разгледаш 16" джанти... Само като идея 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

BlackPearl Става дума за заводски джанти :D

 

[[/img]

 

ДА-аз за теб знам-аз си изказах мнениетоотностно незаводските джанти!Понеже мислех да си жземам 17ки-но засега ще се въздържа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ТТ-то ми бяха незаводски и се кривяха доста :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Още не... Ходихме вчера да ги поръчваме, но магазинът за резервни части не работеше :? Другата седмица ще ги поръчам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.