Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Възражение в акта!


Хашек

Recommended Posts

 

кво да пробва като чингито само си иска 20евро иначе в банката било 60евро. казвам само, а аз го питах каде да внеса парите.

Блаженни са вяряащите,че при белите не е така.

 

Много ми е интересно къде се е развила случката? След като са те спряли за нарушение, обикновенно глобата се плаща на място, това е.

 

примерно една унгария, а и на други места глобите се плащат май в банка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    7

  • ikonoma

    4

  • ФИлия

    4

  • mitsu

    3

Най-много писали в темата

В Чехия (Прага) плащах на ръка за нарушение което не бях извършил! Явно там пътната полиция е на нащо, да не кажа по-долно, ниво ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Чехия (Прага) плащах на ръка за нарушение което не бях извършил! Явно там пътната полиция е на нащо, да не кажа по-долно, ниво ](*,)

 

е той донята беше с мен и видя наглоста па да не говоря за италия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унгарците са по-големи цигани и от нас, в това спор няма. Чехите май не са, а и по специално Прага ми е любимо място за пиене на бира. Чехия че и Унгария са по-напред от Бг, ама не бих ги броил за 'бели' държави. Тия номера, с да бутнеш, 100% не минават в Германия, Швейцария, Скандинавието... Може също да се пробвате и в Гърция :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Колега веруещ...

 

Колега, аз не съм веруещ :!: ;)

 

И, я като пътуваш толкова често из целия свят и пиеш бира из столиците на Европа, кажи ми колко често виждаш полицаи там, и колко често засичаш хранилки тук? Май леко има разлика и бройката е в полза на нашите дебелосерци.

 

Аз явно не пътувам толкова често като теб, но в редките случаи, когато съм напускал страната, имам наблюдения, в Румъния не видях нито един радар, в Унгария имаше една патрулка веднага след границата с Румъния, да не говорим за Словакия и Чехия.

 

А пък дето говориш за Гърция - ами то няма жив полицай, на когото и да искаш, пари не можеш да му дадеш.

 

От Дерекьой до Истанбул няма пукната полицейска кола.

 

Надявам се, че си ме разбрал, и пожелавам много безаварийни километри с Руумстърчето, дето го чакаш! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега веруещ...

 

Колега, аз не съм веруещ

 

 

Аз пък колега вервам: някой беше казал че във виното е истина, но аз твърдо вярвам че е в бирата.

smile159

 

За пожеланията за Румст мерси, ама не се трае вече! Най-рано края на май се очаква.

 

Да, толкова хранилки като в Бг, поне до сега, другаде не съм виждал. Иначе идеята ми е, че когато те спрат, значи си сгазил лука и тогава няма 'ми ко ше праиме ся'. Дали ще доживееме да видим това и в Бг? Надали! А за повечето от Бг полицаите или добро или нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.