Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2008] - финансова равносметка


Recommended Posts

Тъй колеги, пускам финансовия резултат от мероприятието, както следва:

 

Разход:

1. Стикери + подложки - 70лв

2. Грамоти - 45лв

3. Купи - 275лв

4. Обезопасителна лента - 40лв

5. Копирни услуги - 32лв

6. ДВД-та - 12лв

7. Пликове пощенски - 7лв

8. Джобове целофан - 4лв

9. Писта Междене - 100лв

10. Наем озвучаване - 100лв

11. Други дребни - 10лв

 

не включвам разходите по оборудване, което ще се ползва за следващия път, като столчета, шатра, конуси и др.

 

Общо: 695лв

 

Приход:

Общо 42 регистрирани автомобили х 10лв = 420лв

 

Баланс: -275лв.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • Krankenstein

    5

  • Хашек

    4

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Айде на Фонда за захранване на сметка на организатора!

Между другото-това го правя ПО МОЯ инициатива-в разрез и с риск бат Миро(Хашек) да ми се обиди-понеже той е твърди против-а аз съм твърдо ЗА:

 

Ето и мойте аргументи!

 

Колегите който "само идват"-не виждат какво е направено и не могат да влязат в кухнята на нещата!

А именно тъй като аз съм малко по-близо ще обясня-това са нерви,търчане постоянно,настанявания,изпълняване и малсимално усилие да се удоволетвори желанието на всеки присъстваш(понеже стаите с възел са кът)да не говорим колко навъртяни телефони,с една едничка цел-удоволствието и усмивката по лицата на всички нас-участниците в този събор!

 

както и преди писахме и за съжаление(неочаквано за мен срещнахме 2,3 колеги против,как можело да се събират по 10 лв за поляна която не е наша)

По мое мнение таксата не 10,а поне 15лв трябваше да бъде за да бъдат нещата поне малко на кантар!

 

Всичко надявам се убедихте не се прави с КОМЕРСИАЛНА цел (който си го е помислил,мога само да му кажа.........че е много далеч от нещата).Всичко се прави пак казвам-прави се от ИСТИНСКИ ФЕН и ЕНТУСИАСТ за НАС-за да се чустваме ОК и да сме доволни.

 

А дали сме доволни???

 

Може да попитате колегите,особенно наградените......

Трябваше да снимам физиономиите,лицата на колегите на пистата и на майсторското където беше истинко забавление.......

 

Е на който това не му е достатъчно,мога да напиша цял роман......

 

За колегите който не успяха да дойдат-догодина надявам се ще отметнете с червени кръстчета 02-04 май на календара и ще имате едно наум (сигурно повечето ще махнат с ръка и ще ми се смеят като видят прочетат този ред)!

 

Може да бъдете спокойни колеги-винаги ще имаме човек който ще се погрижи да ни бъде весело и този човек е Хашек-нашия ВОДАЧ,покрай него много хора се запалиха и сега карат Шкоди и тепърва карат......

 

Бат Миро (Хашек),чест е за мен че те познавам приятелю,найстина си много голям "мишок каталясал" :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, момент, не пускам темата за да искам възстановяване на средствата, а за прозрачност на разходването на средства!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, момент, не пускам темата за да искам възстановяване на средствата, а за прозрачност на разходването на средства!

 

Миро, нема такива положения да не щеш, ти си не щи, :mrgreen: ама дай тука номер на сметка, да пращаме пари.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако всеки участник прати на Миро още по 5-6 лв. грубата сметка показва, че той ще илезе на чисто. Лично аз смятам да му дам 10, понеже не ми е проблем (то не вярвам на някой друг да са проблем 5 лв), но все пак силно се съмнявам всички да откликнат... та да компенсирам вместо поне един от неотзовалите се. Както казах в другата тема това е най-малкото, което можем да направим, а времето и нервите по организацията никой не може да компенсита - те са въпрос на желанието и жеста от страна на организатора, за да можем ние да идем направо там и да не мислим за нищо друго, освен да се забавляваме

 

п.п. за софиянци предлагам който има желание да се свърже с мен (може по тоя повод да се съберем на по бира smile159 и да си припомним веселите моменти от събра), а аз ще събирам сумата и ще намеря после начин да я пратя на Хашек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. за софиянци предлагам който има желание да се свърже с мен (може по тоя повод да се съберем на по бира smile159 и да си припомним веселите момменти от събра), а аз ще събирам сумата и ще намеря после начин да я пратя на Хашек

 

Само кажи кога и къде:) . Мисля, че и по 10лв да събираме, пак няма да е проблем за никой. В тоя ред на мисли ако времето е добро в неделя (11 май) може да си спретнем една срещичка на НИМ с ходене в Родопската след това. Макар че не знам дали ще се съберат достатъчно желаещи са среща веднага след събора :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..аз откога ви говоря за "членски внос" - за такива именно ситуации....

съгласен съм да съберем пари в Сф и да ги правим във Варна - Митак кажи само кога.

евала на BlackPearl за поста - много съм съгласен с него:!:

Бат' Мирко, аз знам ,че не си пуснал поста, за да се оплакваш - не си такъв човек. Както знам, че правиш всичко от любов към марката, хората, идеята.... само че въпросът е принципен - нали се сещаш... ;)

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя не е най удачното - в събота вероятно ще пътуваме с Bobi Slayera (:mrgreen:) & Co. до Ловеч за концерта вечерта на Twisted & WASP, а на връщане в неделя мисля да направя бизнес-отклонение до Габрово, пък като се върна в Сф сигурно ще трябва да прибирам и малкия. От 14.00 е и турското Гран при на Ф1, така че върлите фенове като Генчо ги отпиши направо. Предлагам да го направим някой делничен ден в Родопската след работа 18.30-19.00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам да направим софийска среща пред НИМ. Да съберем пари в брой и да ги изпратим по сметка на Миро. Смятам по 10 лв на участник е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грандиозния издън май иде от там т.к. стотинки се събираха само от хората с коли , а на Владо у колата бяхме трима , ма никой не се сети да ни изтупа и нас куфарите :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава беше предварителната организация-понеже "УЖ" очаквахме около 50-60 автомобила.

 

Иначе за следващия събор аз ще дам идея да има примерно по 5лв символично на човек-както беше в Докси.(около 10-20 евро на кола,и около 5-10 евро за зрители)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах 10лв приход от Ванката varnata, който заплати 10лв участие, въпреки, че не беше с Шкода, т.е. 420+10=430лв. (Юли - MIshelle също плати макар и с Опела си, но него съм го включил в първоначалните 42бр)

 

Така минусът намалява на 265лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм да съберем пари и да компенсираме поне загубите на орагнизатора. Не е честно, който полага най-много грижи да е назад и с парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм твърдо ЗА да се компенсират разходите по организацията.

Всяко начало, освен от ентусиазъм, има нужда и от финансова подкрепа.

По-нататък, когато събора се разрастне /в това съм сигурен/, може да не е необходимо вече да обсъждаме този въпрос, но за момента е задължително с общи усилия да покрием разходите.

Добре е да бъде обявена банкова сметка за целта или друг подходящ начин за набиране на сумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, явно аз ще съм тоя, който ще повдигне позагнилия въпрос, който подразбрах се обсъжда от доста време. Ама всеки обсъжда, обсъжда, повдига въпрос и после си завърта главата на лево или на десно и нищо не става.

 

Как беше - който пише с големи букви - значи вика. Добре!!!

 

 

МИРО, ПОМНИШ ЛИ КАКВО СИ ГОВОРИХМЕ ОНАЯ ВЕЧЕР НА СОКОЛСКИЯ (когато с Гогата дойдохме да ви крадем от ракията) НА ПОЛЯНАТА, А И ПОСЛЕ - ПОД ЧАРДАКА НА МАНАСТИРА?

 

ШКОДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ. КАКВО Е ТОВА??? (СПОРЕД МЕН - СЪВКУПНОСТ ОТ МНОГО НА БРОЙ ВСЕ ГОТИНИ ХОРА, С КОИТО АЗ СИ ОБЩУВАМ С КЕФ) АМА САМО СПОРЕД МЕН (МОЖЕ И СПОРЕД НЯКОИ ОТ ОСТАНАЛИТЕ). СЪВКУПНОСТ, ЗА КОЯТО САМО НИЕ СИ ЗНАЕМ... ПРИМЕРА, КОЙТО ТИ МИ ДАДЕ ЗА СВАЛЕНАТА РЕКЛАМА НА PROMOBILE БЕШЕ ДОСТАТЪЧНО КРАСНОРЕЧИВ. ХОРАТА НИ ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ И НИ ЗАБЕЛЯЗВАТ ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ НИЕ СМЕ НИЩО (ЗАКОНОВО). А НИЕ ПАК - "НЯМА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМЕ И ТОВА Е"

КАКВО СИ ИМА "КЛУБА"?

- ПО-СЪРЦАТИ КАТО ТЕБ ХОРА, С ДОБРИ ОРГАНИЗАТОРСКИ УМЕНИЯ, ХЪС И ШИРОКА ДУША

- АДМИНИСТРАТОР НА САЙТА

- МОДЕРАТОРИ (ЗАМЕСТНИК-НАЧАЛНИЦИ)

- ЧЛЕНОВЕ (И ТАКИВА, ДЕТО ГИ Е ЕНЯ, И ТАКИВА, ДЕТО ВЛИЗАТ ЗА ПО ЕДИН ВЪПРОС ОТ РОДА "МНОГО МИ Е ЧЕРНО МАСЛОТО - ДА ГО СМЕНЯ ЛИ НА 6 000 КМ?")

- ДАЖЕ И ОТЦЕПНИЦИ СИ ИМАМЕ ВЕЧЕ... :mrgreen:

КАКВО СИ НЯМАМЕ:

- СЪДЕБНА РЕГИСТРАЦИЯ

- БУЛСТАТ

- ОБЩО СЪБРАНИЕ

- БАНКОВА СМЕТКА

- ЧЛЕНСКИ ВНОС

 

Айде сега ще почнат мнения от рода на "пари, пари... Аз не мога, нямам... Не ми е по силите..."

Не можеш, ама можа да си купиш кола за 20 К и нагоре.

Пак не можеш, ама пръсна по ксенони, суперчарджъри, туби, каси, усилватели, ремуси и спортни чипове майка си и баща си

И пак не можеш, ама за реставрацията на баба Шкода си изсипал камара пари

 

Освен това - никой нема да ти секвестира житцето.

(Я чакай да погледна колко регистрирани членове има форума :?: )

 

 

1910 до тоя момент. Аз не мога добре да смятам, ама по 20-25 лв. годишноХ1910= :?: :?: :?: :!: :!: :!: :evil:

 

Ейии-и-и-и-и, че се изсилих (25 лв.) :mrgreen:

Е, може би е много (по 2 лв. на МЕСЕЦ) (ИЛИ 6.5 СТ. НА ДЕН)

 

 

ЕБАХ МАМА МУ!!! (ЗА ПЪРВИ ПЪТ НЕ СЕ АВТОЦЕНЗУРИРАМ КАТО ПСУВАМ)

 

Я ИЗВАДЕТЕ ЕЛКИТЕ БРЕ - ТОВА ПРАВИ ЕДНА ПРЕКРАСНА НАТОЧЕНА ОКТАВИЯ 2 :!: :!: :!:

Ясно е, че това е в прекрасната сфера на утопията :!: Ама поне една трета или една четвърт да стане.... Представяте ли си тогава?

 

Домове за деца се посещават, не достигат пари за оганизацията на такова прекрасно нещо като събора и некой "надъхан балък" (Миро) се вътри... (Дреме ти - нали си изкарахме готино.) Известен литературен герой казваше "бре, от къде ги взимате тия ябълки???"

 

 

Ама щели да се отдръпнат членове и т.н.

Да се отдръпват - защо са ни две хиляди регистрирани, като петдесет вършат работата (другите са за баласт)

(Между другото аз например имам регистрация в "Пей с мен". Ужас... Две мнения имам и там ще си останат, ама нали съм "бройка" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

 

 

Е, това е - изсипах се тука (може би първия работен ден в натоварената столица след прекрасните почевни дни ми е дошъл повече)

Да ме прощавате ако съм засегнал някого или съм досадил на друг.

Включвам се в финансовото спомоществователство на Миро с 10 лв. и оттук нататък ще си трая.

 

 

Със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, абе Докторе. Не закачай Миро с регистрацията на клуба :). Ангажимента е мой. Ако някой трябва да се размърда, според проведени не един разговори с не един колега, това съм аз. Знам, всичко си имаме, само регистрация - не. ОБЕЩАВАМ - в скоро време и това ще си имаме 8) Моля само за още малко търпение. Иначе - да, пари ще се събират. От кого, по колко и за какво - ще бъде сведено до знанието на всички. Ще се разчита и на доброволци. Очаквайте второ раздаване по въпроса 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам да направим софийска среща пред НИМ. Да съберем пари в брой и да ги изпратим по сметка на Миро. Смятам по 10 лв на участник е добре.

 

И аз съм "за".Ще намеря начин да ги пратя по някого, ако не успея за срещата.

 

П.П. Имам предложение за неделя/11.05./, в една друга тема.Постоянно присъстващите са наясно за какво става дума.Поводът може да го използваме да съберем парички и за разходите по събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете кога ще събираме допълнителните пари. Аз уикенда съм зает, но ако някой може да се срещнем в центъра да дам парите, или да даде така търсения ИБАН да ми пише ЛС.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, абе Докторе. Не закачай Миро с регистрацията на клуба :). Ангажимента е мой. Ако някой трябва да се размърда, според проведени не един разговори с не един колега, това съм аз. Знам, всичко си имаме, само регистрация - не. ОБЕЩАВАМ - в скоро време и това ще си имаме 8) Моля само за още малко търпение. Иначе - да, пари ще се събират. От кого, по колко и за какво - ще бъде сведено до знанието на всички. Ще се разчита и на доброволци. Очаквайте второ раздаване по въпроса 8)

 

Юли, съжалявам ако съм ти прозвучал нападателно или грубо. :oops: Никого не закачам. Нито Миро, нито теб. Знам - отговорността е голяма и ангажиментите не са никак малко. (Малко отклонение - с ортака ми си сменяме "касата" на фирмата на една календарна година. Ужасно тегаво е да отговаряш за "държавни" пари - вервай ми!)

Просто се заговорихме с Миро на събора и съм на мнение, че е крайно време да станем по-сериозни в правово отношение. Сега е времето да спомена факти, които научих от Миро. А именно, че доста сериозни фирми проявяват интерес към нас (Приста ойл, ЧЕЗ). Забелязвате ли например колко сериозно стана отношението напоследък към форума и на ЕураТек. Абе това са все потенциални спонсори бе, хора.

На никого не давам зор. Първо - не съм аз човека, дето трябва да дава зорове на тоя и оня, и второ - точно па на вас ли двамата (дето толкова ми влезохте под кожицата) ще ви чета аз конско???...

Сори за "виканицата" в предния пост - налегнала ме е градската суматоха :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

квото кажете правя...

мн хубав форум и хора...шкода рулз :D

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: за членовете, собственици на други марки автомобили (ОСОБЕНО ОПЕЛ) - троен членски внос :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, не си схванал шеговитата нотка в думите ми - опасявах се да не ме разбереш на криво :roll: Прав си за абсолютно всичко, просто допълних някои неща. Не съм приемал поста ти като нападателен и груб - опазил ме Господ. "Конското", което дръпна е точно и на място. И наистина е време да се захващаме с регистрацията. Защото от липсата й губим всички. Ще ви държа в течение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. Ще ви държа в течение ;)

само да не простинем :lol::lol::lol:

явно доста емоции са се натрупали - виж какви силни постове сте написали (наистина ми харесват - показват съпричастност, загриженост и чувство за общност, не само за кебапчета, печени на жарава ;) )

Ма чакайте да ви запитам - липсата на булстат или съдебно решение пречка ли са да си имаме посъбран някой и друг лев? То е ясно, че на Миро не можем да му изплатим нито телефоните, нито нервите, нито търчането насам-натам - ма поне "официалните разходи" да му покрием - иначе ще сме се държали малко като органите, на които седим, за да ни е мекичко... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, ти май днес все още не си пил кафе и не си се разсънил :lol:

Двете неща - погасяването на разходите по събора и регистрацията на клуба нямат нищо общо. Погасяването си е погасяване. А регистрацията, в частност споменатият от теб булстат ни е нужен за издаване на документ за постъпващи приходи в клуба - било от дарения, било от спонсори.

Разтъркай очите и прочети пак всичко :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам за редно колко е възможно да възвърнем разходите на Миро. Този човек заслужава нещо повече от това да е на минус... Лично аз бих се нагърбил със задачата да събирам парите за София- разбира се ако няма никой нищо против!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.