Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2008] - финансова равносметка


Recommended Posts

...Разтъркай очите и прочети пак всичко :P
разтрих ги....пих едно кафе.... после още едно... и мисля пак да си лягам - толкоз ми е удобничко пред компа :lol::lol::lol:

Преди да потъна в блажения сън на "заработващ дневната си надница държавен служител", ми мина цяла мисъл през главата: ще взема и аз да се нагърбя със събиране на пари - София, Пловдив, Перник... който колкото даде. Пък после ще намина към Варна - те знаят как да ги похарчим най-правилно :mrgreen:

Отивам да обърна една бира за здравето на всички ви, че сте готини хора ;)

за здравето на Мирко по-малко от ракийца не пия :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • Krankenstein

    5

  • Хашек

    4

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Обърках се, даже се и замотах. :mrgreen: Последно, кой ша сбира мънгите за Миро - Митко 1, Митко 2 или Владко? Да дам и на тримата, а? :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е важно кой ще ги събира, щом има консенсус да действаме! само да уточним мястото и датата на срещата и да се обяви в отделна тема. Аз предлагам да е привечер при Колев, независимо кой ден, щото дори и в неделя в по-ранните часове пред НИМ не всички желаещи ще можем да присъстваме, а не се знае и дали няма да вали...

 

п.п. Ицо и на 3-ма ни да дадеш, пак всичките ще идат при Хашек, така че твоя воля ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали му е мястото тука ама бате Миро е велик :!:

ще му пратя аз едно подараче тези дни вместо пари :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тук 2 дни чета и си скубя косите защо въобще ми трябваше да пускам такава тема... и ми става все по-неудобно от желанието всички вие да ми компенсирате минусите (за което искрено благодаря!) Имам една такава идея:

 

Смятах да разпространя безплатно ДВД с пълния филм от събора. Ако искате, можем да направим една цена от 2-3лв./бр и така да се компенсират разходите, а ако дай боже има приход, той автоматично ще се пренесе като бюджет към следващото мероприятие. Така и аз ще имам стимул по-бързо да издам филма ... Как мисли колегията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че с ДВД-тата наистина ще си избиеш парите - аз съм ЗА. В противен случай се връщаме на идеята всеки да се бръкне по 10 лв. и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра.

Цената ако е 5 лв. мисля че се съберат най много. Т.е. за да се избият загубите трябва да се продадът 50 копия. Мисля че не е проблем. Разбира се трябва да има и място за заявки - за да видим дали ще се получи така сметката аи за да се направят приблизително точен брой копия.

П.С. Тъй като фирмата в която работя търгува такива неща мога да взема DVDта Sony по цена на едро около 60ст./бр.

Имаме офис и в Бургас.

 

Ако има нужда казвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...2-3 кинта за ДВД... то понеже те се търкалят по улицата и са без пари... дайте да съберем отделно парички, и след това да си купим ДВД-тата за по 5 кинта. Така вече съм съгласен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за,да съберем ние по 10лв. пък dvd пак ша си купим.Бат Миро,как 2-3 лева,аз съм на мнение поне по 5лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парите съм с две ръце и аз. :!:

 

Твърдо ЗА!!!

 

 

 

Поздрави на Бат Миро (Хашек) за чудесния събор....

наистина се искат не само финанси но и много здрави нерви.... smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горницата от двд може да се получи около 1лв. Реално по моя преценка от пишещите тук да си поръчат са 30-40 айде 50 човека което в никакъв случай не покрива разходите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно всички ще са сгласни за DVD и мисля че е най-добре да се пусне една тема със заявки в която може да има и анкета за сумата. Аз съм за 10 лв. и да остане някои лев в повече, няма да се загуби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Следва малко офф- и после предложение по темата.

 

Аз съм от т.нар. тук "баласт". В смисъл - част от бройката, не и от активната организация.

Регистрирах се преди 3 седмици във форума. Дойдох на писта "Междене", за да проявя някаква активност, пък и ми беше интересно да разгледам разни и разнообразни Шкоди.

Накратко ще ви разкажа как премина просещението ми: Пристигам на Междене, вижам група хора и се представям "Здравейте, казвам се еди как си и имам Шкода от един месец". Едно момче ми казва "Поздравления, да си я караш 10 години, каква е Шкодата?" Аз казвам "Фабия". Реакцията на крайно разочарование беше "Мхъ, ми тя нова бе!".. Уби ме.. Кво като е нова, пък и старата Фабия аз не я броя зя нова... както и да е... Доста неудобно ми стана..

После дойдоха доста коли от събора, подърпаха се... Не ви познавам, не знам кой с какво беше... Погледах, погледах и си тръгнах. Пак повтарям не познавам никого.

 

 

Основната цел на изказа ми (колкото и да не си личи) всъщност е: защо не събирате членски внос? Кво значи баласт? Аз искам да бъда член, да ползвам съвети, инфо и т.н. Ще си плащам вноса, незвисимо дали ще идвам по срещи или не. Защо "регистриран във форума" трябва да е равнозначно на "член"?

Вие вече сте изградена общност и едва ли трябва да има 1910 организатори или нещо подобно.

 

Втората ми мисъл е: именно ставането на член на клуба да бъде свързано с представянето. Примерно така и аз ще се запозная с вас, както и вие с мен. Няма да се налага да седя и да се чудя към кого да се обърна.

 

Трето предложение: Може на среща на клуба или тема във форума да се предстаят хората, които искат да станат членове, ква кола имат - нова стара, с какво се занимават и след такова представяне и плащане на членски внос да се става член.

После членския внос ще се разходва именно за такива събития.

 

Пак повтарям, че съм нова и си давам сметка, че тези неща сте ги обсъждали, просто искам да представя гледната точка на нов "член", "регистриран" или както там се нарича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WELCOME IN THE CLUB!

 

Тук във форума,все още се намират остатъци от група хора който делят Шкода на "старата школа" и на Фолксваген,но да не те засяга!

Аз лично се радвам че има такива потребители като теб,който изявяват желание и показност,а най-вече сериозно отношение-ЕВАЛА!

 

Понеже има доста колеги който са т.нар. ПЪЛНЕЖ( то без тях не може де) който са много компетенти,но само си пишат в нета.

 

Надявам се занапред да се запознаеш с повече ентусиасти и любители на марката.....

 

Поздрави..... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

Ами то клуба възникна преди повече от 5 години от форумите в dir.bg

 

След това постепенно се направиха няколко сайта, форум и днес това е най-актуалното място в мрежата, където можеш да срещнеш ентусиасти на марката Шкода.

 

Всеки може свободно да се регистрира или да сподели данни за себе си - виж в раздел Всеки за всичко - темите Кой с какво се занимава или пък - Списък с телефони...

 

Писането тук не е обвързано с някакво членство - всеки е добре дошъл. Съжалявам и се извинявам от името на всички колеги, че никой не ти е обърнал внимание, нямаше да е така, ако бяхте дошли на Соколски манастир.

 

Според писаното тук във форума, в момента се работи по регистрирането на клуба, може би на някоя от следващите срещи ще дискутираме това, по едно време бяхме събрали пари за регистрация, нещо като членски внос, ама какво стана и аз не знам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз съм напълно съгласен с Владо да си съберем по 10 лв и отделно да си купим двд по 5 лв примерно.

мога да се заема с задачата да събера парите за Пловдив ако някои друг не проявява голямо желание за това не ми представлява никакъв проблем, и вече по някъква сметка ги пратя директно на Миро или на някои олега от софия и от там да пътуват за Вн. иначе едно голямо БРАВО за цялостната организация за събора smile162 smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата замря, за София имаше хора с желание да събират парите, какво стана? Мога и аз да свърша тази работа. И без друго се задава бира-скара, заделете някой лев и ще ги събера и пусна по сметка на Миро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дай направо една банкова сметка, че тая бира-скара колко човека ще събере...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.