Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2008] - финансова равносметка


Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • Krankenstein

    5

  • Хашек

    4

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Проверих го, IBAN-а е точно този. До сега по тази сметка за частни (лични нужди) съм превеждал от всякъде пари, но не и от ePay. Може те да имат някакъв проблем. За това, за да е всичко точно, редактирам горният си пост - махам сметката. Който не може да дойде на скарата тази неделя, следващата ще направим среща пред НИМ. Така мисля, че отново се дава възможност на всеки желаещ да се включи - има две места на които могат да се донесат паричките, както и две седмици време за това. Ако някой не може да присъства, можем да си уредим лична среща някъде. Ако все пак някой от вчера до днес е превел пари по сметката, да ми каже, да го имам в предвид (не че няма да видя разпечатката, но ако никой не е превеждал, ще ида да си я взема чак в края на месеца, т.е. няма да се разкарвам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам aз ли съм кьорав, но нещо не го виждам тоя IBAN, дето го споменавате :roll: иначе няма проблем да преведа парите, няма да ми е за пръв път поверил съм, че става номера - ползвам електронно банкиране ;)

 

п.п. Юли пусни ми я на ЛС - при мен няма да има проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих го, IBAN-а е точно този. До сега по тази сметка за частни (лични нужди) съм превеждал от всякъде пари, но не и от ePay. Може те да имат някакъв проблем. За това, за да е всичко точно, редактирам горният си пост - махам сметката. Който не може да дойде на скарата тази неделя, следващата ще направим среща пред НИМ. Така мисля, че отново се дава възможност на всеки желаещ да се включи - има две места на които могат да се донесат паричките, както и две седмици време за това. Ако някой не може да присъства, можем да си уредим лична среща някъде. Ако все пак някой от вчера до днес е превел пари по сметката, да ми каже, да го имам в предвид (не че няма да видя разпечатката, но ако никой не е превеждал, ще ида да си я взема чак в края на месеца, т.е. няма да се разкарвам).

 

Е все пак нали не сте само от София, аз лично няма да мога да дойда от Бургас, нито за тази седмица, нито за другата, затова искам ако може на ЛС сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначалната идея, след равносметката за събора, беше по райони да се съберат парите, след което те да бъдат изпратени на Миро. За това не се чувствай пренебрегнат. Заех се заради застой да организирам нещата поне за София, че е срамота да се мотаем толкова за 10 лв. Но ако се реши, нямам нищо против сметката да е една, в случая моята, всичко да влезе в нея, след което да бъде препратено. Както решите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Видях и се запознах със съдържанието на темата малко късно, но все пак ще дам и своето становище.

Аз не дойдох на събора поради куп причини. НАПЪЛНО СЪГЛАСЕН съм да регистрираме клуба, да си плащаме членски внос, да организираме сбирки и т.н. Във форума може да пише всеки регистриран член на клуба или който просто иска да попита нещо.

Ако тези 265лв. все още не са възстановени на Миро, то и аз ще се включа. НЕДОПУСТИМО е един човек да организира нещо, да вложи ентусиазъм, любов, време и пари, а накрая да е назад с около 300лв. явни разходи. Това е една не малка месечна заплата.

Аз по принцип обичам подредените, организирани легално и точно неща. Мисля, че в манталитета ни е заложено да вършим нещата без умисъл и през пръсти. /Не говоря за организацията на събора/ Идеята ми е, че когато клубът е регистриран наистина ще се събира членски внос, ще се знае колко е бюджета, ще се приема годишен календар на събитията и т.н. Не мислите ли, че така нещата ще са много по- добре организирани и няма да ги има моментите с отрицателния баланс!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно поддържам Tafkata smile162

Аз също не бях на Соколския, но искам да се включа във въстановяването на сумата.

Даже мисля, че трябва да я докараме поне на 300 лева отгоре, а не просто да я въстановим :!:

Ще дам поне 20 лв на Юли при подходящ случай :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма да ги оставим така, но птичка пролет не прави :mrgreen:

В понеделник давам отново банкова сметка и кой от къде е, стига да има желание - да внася. Става въпрос САМО за сумата, която ще бъде възстановена на Миро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма да ги оставим така, но птичка пролет не прави :mrgreen:

В понеделник давам отново банкова сметка и кой от къде е, стига да има желание - да внася. Става въпрос САМО за сумата, която ще бъде възстановена на Миро.

 

от умрял писмо ...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.