Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Социологическо проучване - събор 09.2008


Recommended Posts

Уважаеми другари и другарки,

 

През последните дни постъпиха редица обаждания от колеги, желаещи есенен нац. събор на Шкода-БГ.

 

Предвид ограниченото технологично време за организация, избор на място, настаняване и др. моля за мнение желаете ли да се организира такова мероприятие и къде.

 

Благодаря предварително,

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    8

  • Favorit

    3

  • GARDEMEISTER

    3

  • mecho_klecho

    3

Най-много писали в темата

Аз съм категорично за - НО :

Имайки предвид броят на участниците в първият (основен да го наречем) таз годишен събор,мога да предвидя,че през месец 09 (както виждам,че се планира) броят на коли и хора няма да се промени просто ще дойдат различни....

Аз съм там кадето и да е това.Нека се постави като анкета възможни места за провеждането и всеки да гласува.

НО пак казвам едва ли ще се съберем повече - просто някои които не можаха да дойдат сега ще го направят есента пък и обратното - много хора които дойдоха на този събор няма да имат възможноста (от чисто физическа страна)(предполагам) да присъстват и на второто събиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо ЗА-зависи колегите на какво мнение ще са?

И дали ще могат да отделят 2,3 дни време(понеже пак ще го направим през почивен ден и уикенд дай боже!

 

За място не съм мислил още-обаче неделята се рових в автофорумите и видях,че Алфистите си го правят до Търново в почивно селище ли как се води "Манастира"-много китно място.

 

Но предвид възможностите на повечето хора и тн,не може да се сравнява с цени като Соколски,макар че не е кой знае колко по-скъпо.

За Черни Ооъм няма как да стане според мен,мн народ ако се съберем,трябва да се пръснем по всички места а и поляната вече,след ЛАДА е,.,.......

 

Някъде из средна България,ако има вариянти!

То нека първо има ЖЕЛАЕЩИ пък после лесно ще го измислим.Аз съм привърженик на идеята едно нещо като ти върши работа,не го сменяй и съм за Сокола!(но все пак може да имаразнообразие)!

 

Ще помоля колегите да са по активни в темата и ПО-СЕРИОЗНИ.Понеже всеки пише,а после ............

 

Поздрави,

Искрен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се, живот и здраве, целия септември да съм си във Варна и е много вероятно да пропусна, ако се организира нещо :( . Стига, разбира се, мнозинството да не реши, че е добра идея пролетния събор да е на планина, а този през септември някъде по Северното Черноморие(което май не е вариант за хората от Западна България - все пак 500 км са си 500 км).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като не съм бил още на нито един - ЗА smile113

За мястото - със сигурност някъде в средна България.

Може би около Казанлък(яз.Копринка), Хисаря, Твърдица(яз.Жребчево) :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше тук едно предложение: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9131

ако колегата е сериозен и може да резервира определен брой места в района не виждам причина да не стане - не е нужно според мен пак Хашек да се нагърбва с организацията, нито пък да има отново официални части - конкурси, гонки, специално озвучаване и т.н, може би нещо с по-свободна програма като предишните ни събори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "за", още повече че порпуснах първия. Предлагам отново да е някъде средата на България, около Търново както предложи Искрен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е хубава.

Ще дойда където кажете и когато кажете, стига да нямам пътуване точно по това време.

 

Соколския е много сполучливо място, ако трябва да се търси нещо по различно пак в средата на България, може би местността Узана е подходяща - и там има огромни поляни и места за нощувка, а и септември е топло, става за палатки. Но много скоро /4-5 години/ не съм ходил нататък и не знам какво е актуалното положение в момента.

 

Може и някъде по морето. Ние ходим на море в началото на септември, когато преминат жегите и навалицата. Може да съчетаем ходенето на море със събора /мечтая си аз/ . :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм ЗА

дано за този събор вече имам Шкода готова на 100%

за место предлагам пак да е на соколския

1 Които и да е организатора вече мойе да земе телефоните от Миро за резерваций

2 Вече е ясно че има место за сичко което е имало и на ГЛАВНИЯ събор (които пропуснах МАМКА МУ )

3 Дори някои да не иска да участва в пистата и тн може да си смуче бира на полянката

4 Може наистина да се сакратат наградите или дори да ги няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше тук едно предложение: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9131

ако колегата е сериозен и може да резервира определен брой места в района не виждам причина да не стане - не е нужно според мен пак Хашек да се нагърбва с организацията, нито пък да има отново официални части - конкурси, гонки, специално озвучаване и т.н, може би нещо с по-свободна програма като предишните ни събори

 

Митрак,ако ще се прави събор,да е както трябва.Лично за мен всеки следващ събор трябва да е по-добър от предходния.

Който и да се навие да е организатор трябва да се нагърби с не лека задача да осигури развлечения,музика,купон и състезания,за да е по динамичен и интересен събора!

 

Лично аз никога не съм приветствал така идеите на колеги-ЕЛАТЕ ПРИ МЕН.Аз си стоя и само чакам!(нищо лично към колегата-има желание,въпреки че не намери време да дойде да ни види на Сокола)

Преди имаше един колега в 3ти пост почна да дава акъл-айде на Бояна събор(той явно учеше в СФ,а си беше от Пазарджик).Отхвърли се-той казва ми айде в Пазарджик..........

 

За да се направи събор,трябва да има организация,а не елате в добрич-имаме права за гонки,голям полигон където да се съберем и айде-чакам Ви!

 

Ако ще се прави събор и колегите са За,да избухнем яко както на този,ако ще е така,само заради начинанието и желанието на някой който досега не е виждал колегите(без лоши чуства) няма смисъл,като иска да се видим,да пали колата и да дойде.

 

В този ред на мисли,НЕ ТРЯБВАШЕ Миро да пуска темата,а АЗ-понеже аз бях главния подстрекател-различни хора,зразлични нрави-може би някой ще си помисли(Виж го сега иска още един събор да организира да си избие .........)което е абсурдно,от сега Миро знае,че в идруг събор рмероприятия и аз се включвам в пълна сила!дСлед Събора го питам,:Добре бе човек,защо все сам си вкарваш главата,мн събор на -,този също-той казва,човек нали трябва да се съберем да се видим и да ми е готино,майната им на 2хх-5хх лева,по важното е да се видим,да си полафим,да си изкараме весело-да има усмивки и положителни емоциики,а то имаше!Защото надали друг е способен на такова себераздаване.(добре е че работата на Миро,му позволява понякога да има доста свободно време в което да се занимава с това)

 

Който изяви желание за организация-нека я поеме-претенций никакви.

 

Но пак искам да изкажа мое мнение-клуб Шкода(по-точно Форум) трябва да се развива и лично за мен всяко следващо мероприятие като Национален събор(от такъв мащаб) трябва да е по-изкъртващо от предишното.

 

Ако решите друго,няма проблем,знае се че съм с Вас-все пак за да е весело го правят хората и участниците в събора!(както си го направи сам човек-като сме пичове и без нищо(музика,шатри,барбекюта) пак ще ние весело) :mrgreen:

Надявам се не съм засеганл с този пост никого,ако някой се е почуствал засегнат СЕ ИЗВИНЯВАМ-целта на поста и неговото подразбиране е друга!

 

 

Поздрави,

Искрен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше тук едно предложение: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9131

ако колегата е сериозен и може да резервира определен брой места в района не виждам причина да не стане - не е нужно според мен пак Хашек да се нагърбва с организацията, нито пък да има отново официални части - конкурси, гонки, специално озвучаване и т.н, може би нещо с по-свободна програма като предишните ни събори

 

Да бе Чирпан е добро предложение горе долу посредата на България.

Също така няколко човека от форума на МОСКВИЧ ме питаха кога ще ни е другият събор защото искат и те да се присъединят може и стях нещо да организираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо "ЗА" подкрепям идеята я за Търново я за Троян....

Естествено0 не може пак да нагърбваме бат Миро ( Хашек ) за организацията....

Естествено за да се организира трябва и желаещи да има... :D

за това нека да се пусне една анкетка за примерни места

и колко човека приблизтелно ще имат възможноста ( финансова и физическа ) да присъстват ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако ще правим нещо да го правим както казах има готини места из чирпан има крос писта за "връткане" ако има навити трябва да питам хижата с колко легла е ,а и да не стигнат може на палатки или в колите или с наредени столове(аз така преспах една вечер на тая хижа :oops:)отвън има поляна с беседка музика мога да осигуря хижата е близо до града ще кача снимки от хижата да прецените дали става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така няколко човека от форума на МОСКВИЧ ме питаха кога ще ни е другият събор защото искат и те да се присъединят може и стях нещо да организираме.

 

Твърдо НЕ :!: smile019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тъй като няма да имам възможността(поне за сега) да направя организация на събора поне мога да ви дам информация относно района - Южна централна България.

Аз лично съм от Казанлък. Един от колегите беше споменал нещо за язовир Копринка, ами да Ви кажа НЕ е добра идеята, няма почивна база с нужните за един събор легла. Има едно хотелче, което като цена е доста добро и е с изцяло нова мебел, но е за около 40 човека, а и няма достатъчно пространство, където да се паркират нашите любимки(шкодите ;) ). В близост до него няма подходящо място за палатки(чак на другия край на язовира- 3-4 км)...

Четох, че някой каза нещо за местността Узана...преди има няма една година бях там...Ами наистина големи поляни, хубави хотелчета, достатъчно места, НО цените за легло стартират от 25 лева на горе...вие преценете...

Трети и много подходящ според мен вариант е местността около връх БУЗЛУДЖА! Има едно хотелче доста навътре в планината, многооо е приятно! Около него доста поляни...има достатъчно места и за колите, празнувал съм Нова Година там, наистина си заслужава...Според мен има около, може би над 50 места за нощувка...Цената на легло е около 10тина лева, абе наистина си заслужава, НЕ е мизерия! Естествено покрай него има място и за палатки. Самото място е приказка!

Друга алтернатива е местноста около Старозагорските минерални бани, но там също е скъпо...а и не мога да дам информация за там...може би някой старозагорец трябва да го направи...

За Чирпан...има си вече мераклия, който предложи идеята, нека той да действа с коментарите за там... :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твърдо ЗА есенен събор, края на септември...

място - Русе, край или в някоя от хижите на Текето. Мястото е хубаво (или поне беше), Krankenstein може да потвърди, но е далеко за всички, които не са от североизточна БГ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246421

тук качих снимки от наши събирания на хижата и пистата вижте дали ще ви харесат и дали стават за такова мероприятие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Националния събор трябва да е един , а да се правят срещи по региони и който има възможност да ходи. Така организацията на срещите е по малка и всеки който иска може да ги посети. При 4-5 мероприятия годишно все има възможност да се посетят поне две и така да се запознаеш с хора,които досега не си познавал. Така местните ще се чустват домакини ,а гостите от по-далече ще са на почит.

Гласувам ЗА да се събираме по -често. Къде и кога ......все едно важното е да става купон. Закачих края на Соколския , но на следващото събиране съм вътре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както спомена колегата SVAP Узана мисля, че е много добро място за събор. На 20 км от Габрово, под билото на Стара Планина. Има огромна поляна, може би над 1000 дка. Много хотели и хижи. Най-подходяща за целта може би е хижата на завод Импулс.

http://roybov.hit.bg/bg/uzana_resourt.htm

http://hijauzana.hit.bg/pictures/uzanapicture3.jpg

http://hijauzana.hit.bg/UntitledFrameset-64.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тоя неуморен Миро.... smile159

ако не ми съвпадне с някоя командировка, ще съм там - където и да се реши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твърдо ДА! където и да е,само да има цивилизовани места за спане,че моята любима е малко претенциозна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА - според мен дори да не се ползва със статута на "Национален събор" и дори да няма стройна организация, каквато беше налице този път благодарение на Миро и хората, които му помогнаха, според мен е чудесна идея да има още едно голямо събиране тази година. В крайна сметка по-важно е да се съберат приятни хора на приятно място, а не толкова дали ще се нарича "Национален събор", "Регионален събор", "Галактически събор" или нещо друго, поне така мисля аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.