Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Социологическо проучване - събор 09.2008


Recommended Posts

Аз съм родом от Хасково, и ще мръдна до там на 7 и 8 юни.

Има много добри места на Кенана и по-нагоре(Дивото Козле).

Ще погледна внимателно какво е положението и ще пиша.

Вярно, че не е централна България, но е само на 80-100 км от там все пак.

На Ямача също има добри места, но според мен Кенана е по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    8

  • Favorit

    3

  • GARDEMEISTER

    3

  • mecho_klecho

    3

Най-много писали в темата

Кво не ви харесва на Сокола smile166 Щом 1-вият събор е там, защо и 2-рият да не там? Всичко си има-хотел, поляна, Междене и т.н. Просто трябва майският да се казва "Сокола 2008-1", а септемврийският- "Сокола 2008-2" :mrgreen: Ай със здраве!

ДА :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Хотнишката екопътека съм пуснал тема в съответния раздел.

 

Съжелявам, тука ми се набиха снимките от водопада и вира и ми хареса много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези водопади са си направо райско кътче.Изключително привлекателно място.Ще бъде много хубаво ако си направим среща там, но за колегите от югозападна българия пътуването ще е ад освен ако това не бъде само регионална среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотнишките водопади са супер! Само може би вечерта всеки ще трябва да се спасява поединично около Търново. Ама я си представете на другия ден Шкодите подредени до крепостта- а .Жестоко! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,първо трябва да се реши ще има ли събор.Мястото лесно ще се избере,а не сега само да се нахвърлят някакви предложения и накрая да останат само на приказки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И аз това се чудеш ония ден ще се радвам пак да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ресурс за 2-ри събор. Ще бъде догодина през май, по традиция... Дотогава пилете и тунинговайте, че ще има награди!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ресурс за 2-ри събор. Ще бъде догодина през май, по традиция... Дотогава пилете и тунинговайте, че ще има награди!

 

Поздрави

 

Не ме мотивираи да почвам с тунинга че ми се втртят едни неща из главата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.