Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Zelenka-The green arrow powered by Lada engine.


FleXos

Recommended Posts

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • FleXos

    22

  • PVV

    7

  • anastas

    5

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

Мн яко отива от 140 до 160!

 

Чакаме клипче след подобренията и транспалтацията на сърце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф най-сетне шкодолатора е готов за нормално каране без притеснения че ще хвърли водата.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255642&pid=6833804

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИДЯХ я, най-после готова, видях !

Трябва да ви кажа ,че колегата FleXos е направил невероятна колица. А какъв звук вади-малеееееее! Жената се захласна чак по нея, а тя не се захласва как да е.

Събра погледите на минувачите в Кранево, и предполагам още много ще се заглеждат по Зеленка.

Честито ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отстрани само дори, изглежда доста напомпана, сърби ме да видя какво може да постигне с този Лада енджин :mrgreen:

 

Имам 2 въпросчета - 1. Безопасно ли е входа на газта да е до ауспуха точно? 2. На мен ли само ми се струва така или онази укрепваща тръба която минава зад двигателя и го пази при удар отзад липсва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че колата създава добри впечатления.

До:

joeless

За безопасно не знам какво да ти кажа.Тръбата не се нагрява за сега понеже има добро обдухване отдолу.А за гредата на стария мотор за сега няма как да я сложа но ще се наложи и да пусна и по една греда между двете тъй като този мотор е доста по тежък и има вероятност да се посучи купето.

:roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Румба, не ми се връткай щот пак ще я счупиш и след това ше плачкаш! По-добре я пални и ела си вземи календара, че вече е у мене. Пък по пътя пак си се плезгай с летните гуми ,то и безтуй други коли няма да има ,че къФто е снег мани,мани. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.