Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода


anastas

Recommended Posts

А аз чакам снимки :mrgreen:

И аз съм изгарял от ЦО-то и е много неприятно. На следващия ден ставаш червен като домат... за очите да не говорим :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 181
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Skoda_Estelle

    15

  • Krankenstein

    5

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

А аз чакам снимки :mrgreen:

И аз съм изгарял от ЦО-то и е много неприятно. На следващия ден ставаш червен като домат... за очите да не говорим :|

проекта е засекретен до изясняване на някои елементи :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди да китосвам ще и направя една фото сесия (ще и пусна) да знам после каде да протърквам боята че да пораждяса малко

 

В началото определено смятах че колата трябва да е колкото може по раждива и очукана като видят хората някаква раздърпана шкода да ги издухва на светофара или да прави кръгчета около тях на магистралата да се насират от яд, но колата толкова промени външния си вид че само шкодаджия ще познае че това е 100с-ка всички други няма да разберат каква кола е и прекалено си личи че колата е правена да кърти павета даже на 4-та предавка много неща я издават широките гуми, снижения покрив, калниците, предния капак и бог знае още какво ще и направиш, няма да го има ефекта от изненадата 30 годишна шкода да те направи смешен, та помисли и за по хубава боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

проектирам ли проектирам мотора вече невлиза в проекта дано на колегата пасне :D

п.с. някой ползвал ли е цинков грунд на Оргия хим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
работата върви :D намушках вчера предницата и малко от предния кош :D времето се застудява

008463618-big.jpg

smile091 smile091 smile091

 

Багажника може да го боядисаш със сребърен феролид ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще ходя в кат дано мине глатко и никой невиди тавана надявам се да се заглеждат по багажника :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задника си е добре засега :D ще кача новия мотор пък тогава ще се преценява спрямо картера май ще трябва и 15ки отзад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

малко си разчистих новия гараж :D

008967003-big.jpg

преди това направих демона в инвалидна количка :lol::lol::lol:

008967002-big.jpg

ненужните органи се премахват бързо и безборезнено

008967001-big.jpg

и тука малко да се изфукам с новата ми ултра стерилна операциона :D

008967000-big.jpg

поздрави от авто морга "Анастас нема втори шанс" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

ето защо се бави демона :!: заради поредният ми гроб

 

009129687-big.jpg

009129688-big.jpg

009129689-big.jpg

009129691-big.jpg

009129694-big.jpg

009129696-big.jpg

009129699-big.jpg

Демона го чака същото просто тренирам на по неквалитетни коли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

не правя си задното окачване но се чудя Semi-trailing arm suspension ли да е или double a arm тая вечер трябва да го решавам и да го правя :D че ми се кара вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в операцията се използваха високо технологични селенови втулки от Форд транзит преоразмерени главини от бмв530 с спирачен диск Ф300 малко полиоретан и полимолиголи полен за връзката с пружината и амортисьора както и трЪба ф48.3х3 безшевна \:D/ скоро и снимки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът ще е от най дръпнатите с големите квадратни глави и обортомера е до двуцифрено число :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.