Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Евтин аналог на МФД-2 - Монтирано и първи снимки.


simichoil

Recommended Posts

Колега Woif къде намери този модел с бели надписи под бутоните ? Аз го намирам в ebay само с оранжеви. Оранжевото нещо не ми се връзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • simichoil

    18

  • Wolf

    7

  • esto

    6

  • димон

    6

Най-много писали в темата

И аз се замислих. Някъде видях, че е 2 DIN, толкова е отвора във Фабията с чекмеджето под радиото, но отпред е много различно и АКО успее да влезе, ще трябва да се мисли и за някаква декорация около панела. И това е само за по-квадратната версия.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :-) Няма да съм само аз значи ..... и да пишеш като го получиш....

 

 

Непременно..;)

 

Аз поръчах трапецовидния модел.... http://www.witson.com/view_pro.php?id=1281

 

така си спестявам смяната на предния панел...;)

 

 

Колега, какво правим с парктроника?

 

simichoil сподели, че не работи с фабричния парктроник :roll:

... е това ще го разбера като го монтирам....;) .... изписването на дисплея със сигурност няма да работи, но предполагам, че системата като цяло ще си работи...дисплея и без това не е много прецизен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво получих от производителя за D782S.

 

The price of D782S is USD475.00/unit with GPS, the shiping cost by

TNT is USD155.00, so the total cost is USD630.00, we ask for payment

by western Union.

Това е цената до БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво получих от производителя за D782S.

 

The price of D782S is USD475.00/unit with GPS, the shiping cost by

TNT is USD155.00, so the total cost is USD630.00, we ask for payment

by western Union.

Това е цената до БГ.

 

 

На мен ми излезе D782S от ebay с доставка до София 822 лв.

630 USD по днешен курс са 838 лв. Следователно няма значение от къде ще се поръча. Може би от ebay е по-сигурно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това плащане с Western Union мен лично доста ме притеснява. Ако се плати в иБей с ПейПал - има къде къде повече сигурност. Най малкото имаш официален документ, че е извършено плащане към еди кой си потребител, каква сума, на коя дата и т.н. Дори и в иБей си е описано че е извършено плащането. При евентуални злоупотреби, се гарантират до 1000 евро от Пейпал, а така с Western Union мен лично доста би ме притеснявало. Пращат се пари - на някой, някъде..казва се един код, а кой взел парите след това, какво станало един Господ знае.....

 

Знам ли, лично моя съвет е да се пазарува и да се плаща през системи за плащане от рода на ПейПал....там поне всичко е документирано и черно на бяло - и има възможност за възстановяване на сумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тези причини и аз поръчах от ebay D782S. Китайците не ми отговориха на въпроса за сигурноста на доставката и гаранция за дефекти.

Така,че и аз чакам доставка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали сте доста информация за въпросния продукт (W2-D780S). Но имам информация от първа ръка и цената е 445$ без транспорт - директно закупена от фабриката която се намира в южен Китай. Информацията е точна, защото в момента съм в Китай. Купих си го, изглежда добре! Още не съм го монтирал и единствените ми притеснения са за парктроника. Според вас дали ще е съвместим и дали ще сработи парктроник с камера за задно виждане от същата фабрика - слагам линк на продукта. http://www.witson.com/view_pro.php?id=132

Благодаря предварително за помоща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл! щом си близо до извора (производителя де), най-добре попитай там. със сигурност ще знаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Най - после получих навигацията W2 - 782s. На външен вид е супер, другото след монтажа. В комплекта няма тв антена, някой има ли идея къде мога да намеря ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
В Youtube има доста клипчета точно на това устройство - с малката разлика, че тези които са показани там са моделите за VW - разликата е в цвета на бутоните и на Стартовия екран.

 

http://www.youtube.com/results?search_query=witson+d720v&search_type=&aq=0&oq=Witson+

 

Поне това което четох по другите форуми - монтажа ставал за 10тина минути. Маха се старото - и се слага новото. Като габарити са 1:1 с това на Шкода. Разликата има в размера между Audiene (Stream) и навигацията но само на черната "фасада" Едното е като трапец а другото е малко по квадратно. Но днес си поръчах тук от дилъра на Шкода такъв панел за Октавия за навигация (МФД или МФД-2) и при мен (понеже сега съм със Стрийм) ще сменя и панелчето. Цената тук е 7 Евро - не смятам че е болка за умиране. Като кабели, букси и размер на тялото назад от панела е 1:1 с оригиналното на Шкода.

 

Дали и как по точно се казяа като парт номер това, което уплътнява навигацията, понеже в Скода не могат да ми го намерят като парт номер?

 

малко помощ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

така-а, да поизтупам темата малко. от известно време наблюдавам това чудо на техниката от слънчев тайван: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0278740039

търся мнения по няколко въпроса: дали е възможно да се инсталират няколко различни софта за навигация (както е описано в менюто), дали ще е възможна гласова навигация на български език и не на последно място - доколко ще е защитено от кражба след монтаж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Колеги от каде го поръчвате тоя Witson, защото в E-bay не можах да го намеря.

Понеже сам с Audience, доколкото разбрах 782-ката ще пасне без да сменям панела.

И последно въпросче :D бутоните на волана ще сработят, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от каде го поръчвате тоя Witson, защото в E-bay не можах да го намеря.

Понеже сам с Audience, доколкото разбрах 782-ката ще пасне без да сменям панела.

И последно въпросче :D бутоните на волана ще сработят, нали?

 

 

Колега,

продавам такъв Witson 782, чисто нов, използван 1 ден и демонтиран. (Причината бе, че оригиналния ми блутут на Шкода се загуби)

Ако те интересува съм на насреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от каде го поръчвате тоя Witson, защото в E-bay не можах да го намеря.

Понеже сам с Audience, доколкото разбрах 782-ката ще пасне без да сменям панела.

И последно въпросче :D бутоните на волана ще сработят, нали?

 

 

Колега,

продавам такъв Witson 782, чисто нов, използван 1 ден и демонтиран. (Причината бе, че оригиналния ми блутут на Шкода се загуби)

Ако те интересува съм на насреща.

 

OK, дай някакви координати, цена, да се чуем, пък може да измислим нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

 

Интересно, че това е същото като http://www.witson.com/view_pro.php?id=1477, но никъде не се споменава на горната страница. Бъркам ли?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Аз си купих същото устройство, но това по-широкото. Имам проблем обаче с подкарването на софтуера за навигацията. Казва ми, че няма такава, а от GPS менюто не мога да намеря СД картата за да му покажа от къде да си чете ехе-то на iGo8. Вие по какъв начин го подкарахте този софтуер ? Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз си купих същото устройство, но това по-широкото. Имам проблем обаче с подкарването на софтуера за навигацията. Казва ми, че няма такава, а от GPS менюто не мога да намеря СД картата за да му покажа от къде да си чете ехе-то на iGo8. Вие по какъв начин го подкарахте този софтуер ? Мерси.

 

 

кой ти е модела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз си купих същото устройство, но това по-широкото. Имам проблем обаче с подкарването на софтуера за навигацията. Казва ми, че няма такава, а от GPS менюто не мога да намеря СД картата за да му покажа от къде да си чете ехе-то на iGo8. Вие по какъв начин го подкарахте този софтуер ? Мерси.

 

 

кой ти е модела?

 

 

Ето този : http://www.witson.com/view_pro.php?id=1281

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.