Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Аз знам,но жалко, много жалко че неможах да дойда на шкембето +скара.Имам оправдание .. !Чакаме официална среща преди коледно новогодишните празници 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

СРЕЩА 12.12.2010г.Неделя/12:00ч. на паркинга на капаните!

Да сте подготвени за извънградско каране при зимни условия! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота ще отида да ги сменя,нямах излишни 20 лв.. 8 декември ,студентсkи празници и кфо ли още не,ама аз и без това не е карам много, само събота неделя и то когато не вали :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то и аз се канех да дойда ,ама то срещата била преди 10 месеца :mrgreen: :mrgreen:

 

п п Кое е сгрешено ся , месеца или годината ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то и аз се канех да дойда ,ама то срещата била преди 10 месеца :mrgreen: :mrgreen:

 

п п Кое е сгрешено ся , месеца или годината ?

Те кат влизат са толкоз напред с матряла, че няма мод.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота ще отида да ги сменя,нямах излишни 20 лв.. 8 декември ,студентсkи празници и кфо ли още не,ама аз и без това не е карам много, само събота неделя и то когато не вали :smt032

Ей коса пак си закъснял. Ти прогнози не гледаш ли бре? В събота требе да съ бориш с еднометрови преспи да идеш да си смениш гумите... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Якоо, аз още съм с летните гуми smile048

 

А в София вече вали сняг :-k

Значи правилно му думам аз на косата... :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но до преди 5h навън беше +17, сега е 0 и вали сняг. Добре, че поне съм преобул колите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма да е толкова страшно по морето на минимална -1 максимална +5 колко сняг ще вали и ккаво ще направи smile021 .Дано иначе да завали много поне зза петък вечер да има,с летни гуми ккак ли ще е да се въртиш smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По миналата година се пробвах с Клебера. За моя най-голяма изненада се представиха доста прилично ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Събота ще отида да ги сменя.....

 

В събота само теб ще чакат, да отидеш да си смениш гумите. Особено ако завали и сняг, ти ще бъдеш "единствения" в събота за смяна на гуми. Ако пък в такъв ден ми дойде някой със собствени гуми /т.е. не ги купува от мен/, по-добре изобщо да не идва!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колеги ! Исках да ви попитам , само в Източна България ли се правят такива "Шкода Събори" ? Защото Аз съм чак от Козлодуй , но имам желанието да присъствам на един такъв събор , а Варна ми е далечко и едва ли да тръгна с колата .. все пак на 6.12.2010 получих Свидетелството си за управление ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха! Честито за книжката! След 5 години да си прибереш златния талон от КАТ ;)

Срещите по градове са сравнително често и хората, които присъстват не са чак толкова много. Относно мини съборите, или както ги наричат някой от колегите превземане на дадена точка, се обявяват поне месец по-рано в специална тема. Големият Шкода събор е веднъж в годината, предимно пролетта. Информация за Събор 2011 ще се появи предполагам до месец два.

От Козлудуй най-близо ти е София, така че може да хвърлиш едно око в тяхната тема. Внимавай все пак по пътищата обстановката тези дни е зимна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти ! Относно ходенията сега .. не мисля , защото не съм опитен шофьор .. още 19г. не съм навършил .. но въпреки това изявявам огромно желание да присъствам на такъв събор . А Софийската тема къде мога да я намеря ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в момента сме в раздел срещи. Това е темата за Бургаските срещи, има за Варненски, Софийски и други...

А шофьорски опит със стоене вкъщи няма да натрупаш. Качвай се в колата с някой по-опитен и отивайте да тренирате. Не може да нямате наблизо стар полигон или празен паркинг. На пътя ще прилагаш вече наученото, без екстремни изпълнения! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ,тамън мислех утре да дойда малко бензинче да заредя и да сменя гумите,но щом щe ме върнеш ще отида другаде smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега PRO , карам от 8 годишен , но при зимни условия не съм натрупал нужния опит. Проблема в момента е , че на Шкода-та (която е на баща ми) има проблем със съединителя и утре ще свалим скоростната кутия , за да го установиме (проблема). Какъв късмет имам просто .. на 6ти взимам книжка , 2 дни по-късно се прецаква съединителя на колата .. просто нямам думи :( .

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.