Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Де са ви снимките бре ? Или само папкахте и се возихте на Йети . :mrgreen: И ний от Делиормана искаме да видим що е туй Йети и има ли почва у нас .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от както нашият професионален хроникьор забягна да Ухажва руски студентки, бургаската група пропуска мултимедийното отразяване на срещите. Ще пробваме да се поправим за в бъдеще. smile021

 

edit: ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега "охажва", леко че ще вземе да ми падне рейтинга.

Вий камери немате ли си?

 

Тук се учи бе хора, вчера проверявахме контролни и от 57 броя 33 са пълен отличен, четът хората не си играят, а нашето следване какво беше, реки от алкохол и планини от двойки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това, "охажва" ,да не е нещо като-"оножда"? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща в неделя 14.11 от 15:00ч. Авеню (събирането на паркинга може да започне от 14:30, че ще изтървем старта на Ф1)

И помислете за Велико Търново smile096 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм събота и неделя във Варна smile004 .Каква мацка ме е поканила нямате си и представа :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за бургаската група.... smile159

http://www.youtube.com/watch?v=CN5Mkbsc ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм събота и неделя във Варна smile004 .Каква мацка ме е поканила нямате си и представа :smt032
Виждам ти ги аз мацките!На среща нема да дойдеш,ама да разкарваш п...ците по барчета можеш!Толкоз си заплеснат че и не виждаш какво става покраи автомобила ти!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Webcamera може да имаш ти у вас кат си чатиш с грозобайдерите! smile091 Тази е Security!

Друг в въпроса,че аз те гледам триизмерно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че голяма част от Бургаската група беше възпрепятствана да присъства на днешната среща, фенове на марката все пак се намериха \:D/

021432738.jpg

021432739.jpg

021432735.jpg

021432743.jpg

021432741.jpg

021432742.jpg

021432745.jpg

Моля да ме извините за лошото качество на снимките, но са от телефона ми smile049 Очаквам VALDO да пусне нещо по-приятно за окото, когато има възможност :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Марто така се прави от рано да разчистим графика/не че е препълнен ама все пак/, там съм живот и здраве. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто ще ни развалиш диетите и кръшните фигури на всички. Добре, че някои отсъстваха от срещата, че като си тръгвах май почнаха да готвят наново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тебе нема кво да говорим!Единодушно вече не си ковчежник!Трябва да видя в черния тефтер колко имаш да даваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх ,за тоз китайски и аз май съм чувал . Плащаш нещичко на входа и вътре се праиш на прасе-колкот можеш да събереш. За мен е таз работа ,ама по натам. :mrgreen:

п п Фотографа ви обаче беше при нас и на -нямате снимки. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотографа е навсякъде,и при нас беше и на Авеню и после в Китайския...... smile035 smile027 ,а относно китайския ти само ела,няма да можеш да излезеш от ядене и то само за 7 лв.,ако можеш и 20 пъти стани и си сипи smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ирония на съдбата, за първи път го посетих този китайски "Олл инклузив" в петък. Няма такова ядене просто!!!

 

Наистина за 7 лв. на възрастен, ядеш на корем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.