Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

От сега виждам как спират отпред 30 шкоди, слизат 60 гладни шкодаджии , дават по 7 лева и купона започва. Не е лошо нали. И изведнъж се събуждам и краката ми отвити.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сега виждам как спират отпред 30 шкоди, слизат 60 гладни шкодаджии , дават по 7 лева и купона започва. Не е лошо нали. И изведнъж се събуждам и краката ми отвити.... :mrgreen:

Почти съм сигурна, че имаш дарба да виждаш в бъдещето чрез сънищата си. :D

 

Момчета, готвите ли се за домакинство?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща 21.11/неделя/ от 17.30 на Авеню,няма да е лошо да сме в пълен състав че има разни идейки за обсъждане smile159

......замислят някакъв план! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и ние мислехме,че ще дойдете във В.Търново smile175 Ако дойдем в Бургас и ви няма какво ще правим?Ако трябва онзи малкия/плешивия /го назначете за организатор,че да стане работата smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и ние мислехме,че ще дойдете във В.Търново smile175 Ако дойдем в Бургас и ви няма какво ще правим?Ако трябва онзи малкия/плешивия /го назначете за организатор,че да стане работата smile091

Тоя сам не мое да се организира да дойде на среща, пък познайте к`во ще стане ако се наложи да Ви посреща :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Славейков до бл.47,ако идваш от центъра завиваш наляво покрай Технополис,подминаваш Сара-та и завиваш вдясно на първата пресечка към Учителския,след 50 м спираш до бл.47,ресторанта ти се пада вляво в пресечката ще го видиш,в една нова кооперация е!!!Добър апетит!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате тази неделя да заформим по-обширна среща (ако времето позволява).

По светло да се съберем на паркинга на капаните да обсъдим някой належащи въпроси. А после да се пренесем към заведение за вечеря (Каристо или китайско, все са на едно място).

Предлагам на 28.11 в 15:30ч. да се съберем на капаните, а който иска да се включи само за софрата 17:30ч. в района на бл.48/бл.169 кв.Славейков smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май правите стачка на шкембето, а?! :smt018

По обяд го тествах... [-X

Разреденко беше и недоварено. И лютото не беше люто. Само чесъна - огън!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За туй може едно шествие до едно дето го правят перфектно!А и скарата е МНОГО добра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

He!

Е, жалко. Тъкмо се зарадвах, че ще се поразходим до Варна и ще караме през любимия ми проход Сл.Бряг-Обзор smile049

 

П.П. Поради лошо време и слаб интерес, срещата се отлага за другата седмица. Подробности около следващия уикенд очаквайте тук до дни smile001

post-6048-138453265398_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то хубаво ама, който не чете ходи smile049 . Добре че не бях само аз непрочелия, та завъртяхме се с Добри с Йетито и след бърза справка във форума се изясниха работите. Стана ясно, че двамата не можем да обсъдим повдигнатия въпрос от предната среща и обратно smile117 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да извиняват двамата колеги за недоразумението :oops:

За другата седмица смятам да присъствам на Рали Обиколката на Варна:

Ралито ще се състои на 4 декември. В 8.30 ч. е сборът пред варненската катедрала. В 10.45 ч. е официалното откриване, а стартът ще бъде даден в 11.00 ч.Финалът е в 15.30 ч. същия ден, а награждаването е от 16.30 ч. Крайният скор за записване за участие в състезанието е 30.11.2010 г. Дължината на трасето е 71 км и включва 6 часови контроли и 4 майсторски управления.Маршрутът е в близост до морето. Преминава се през гр.Белослав, с.Разделна, пристанище Варна-запад, с. Езерово, с.Тополи

Който желае да ми прави компания да пише до петък 3.12. Смятам да тръна на 4ти към 7:30ч. Ако сте без автомобил качвам до 3ма човека, тарифата е 5лв/човек (отиване и връщане без значение колко сме) smile049

VALDO ще се включи по-късно с предложение за неделя 5.12. smile027

 

П.П. Остана само 1 място при мен :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора докато го измислят...

Ето малко материал и от днес

Първо присъствахме на Офроуд състезание в Бургас, кв. М.Рудник

021660127-big.jpg

 

А после се подкрепихме с шкембе и скара, няма да казвам къде. smile021

post-6048-138453267231_thumb.jpg

post-6048-138453267234_thumb.jpg

post-6048-138453267237_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.