Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Благодаря за поканата и пожелнията! Йети-то се оказа много яка кола, надмина ми очакванията като се качих за първи път. Двигателя не се чува, дори големите неравности не се усещат много а в завоите е като спортна кола. Нямам търпение на следващата среща в Бургас да се видим :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е студено и дъждовно като днес като че ли Авеню е по-добрия вариант,поне със сигурност ще сме само ние в цялото заведение докато на капана едва ли ще има места вътре smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами поне на мене ми писна авенюти,а за капана долу на цурка,там може дасе прави резервация ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя ще е хубаво времето, поне според прогнозите. Какво му има на Авенюто бре? Паркинга ни побира, обикновено е свободно.

На тез капани ще замръзнеш, а до цурка паркинг почти няма.

Неделя 31.10 17ч. Авеню (и да не забравите да си смените часа) :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 от мен този път, в Чирпан при любимата ще съм.За супърба потвъждавам до Карнобат 4.1 по борд, после за магистралата не видях, че скоростта под 160 май не падна smile001 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 от мен този път, в Чирпан при любимата ще съм.За супърба потвъждавам до Карнобат 4.1 по борд, после за магистралата не видях, че скоростта под 160 май не падна smile001 .

185 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tam v samija hotel li e tova zavedenie .az sam nov noimam jelanie da se vklu4a

Там в хотела ли е това заведение. Аз съм нов, но имам желание да се включа.

 

P.S:Blackpearl- Редактирах ти поста, пиши на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесна е вашата ще се съберете ще люшкате бирите, а мен от ректората като ми закрепиха едни девочки да им обяснявам икономиката, че онзи ден ме притиснаха и даже и водка трябваше да пия, такава традиция имало на първа среща с първокурсничките.

021222635.jpg

Ама и аз им викам като сте толкова отворени ще вземем една водка и ще пием на червения площад, като истински руснаци, какви са тия тайни явки по общежитията. Като идеята ми беше да се засрамят и да се провалят нещата, но там на площада имаше някъде около 15-20 групички които си подаваха водчици, така че не успяхме да направим кой знае какво впечатление, не извършихме нещо изключително нередно за русия. А мацетата смучат като трифазни помпи, с тяхна помощ опаткахме бутилката за 20-30 мин и се разделихме.

тръгнах аз руснаци с водка да плаша...

021222649-big.jpg

 

Развалиха ме тия жени, такова хубаво момче бях... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те девочките са виновни, аз съм просто един кротък възпитан млад учен.

 

послепис: Дянко ако знаеш тук какви Волги 24 ки и 21 ци се продават от таджиките и грузите за по 20000-30000 рубли (разбирай1000-1500 лева), ама докато измина 2000 километра до бургас ще изгори бензин колкото цената на едно BMW, освен това можеш да купиш и бензин А86, аз даже го бях забравил този бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те девочките искали да смучат в общежитието, после като са фаза и станат палави да са по близо до леглото, ти вземи ги изкарай на площада на показ..... :)

Филипеееее.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те девочките искали да смучат в общежитието

 

отчитам си грешката мама му стара, ама и аз както не бях консумирал алкохол цели 3 години така се налюшках от 3 глътки на Кремльовский площадь че после се возих един час в метрото без да знам къде се качвам и къде слизам докато намеря преподавателското общежитие.

021189202.jpg

021201233.jpg

обаче метрото им кефи отвсякъде, няма такова превозно средство с 6 фара,

 

 

Абе колеги аз какво ви давам снимки на парче, я тук гледайте на едро

редовно ъплоудвам на московския албум в

http://filipkarolev.snimka.bg/education/moskva.542919.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй Филипе,вземи най-накрая си земи фотоапарат дето няма възможност да слагаш дати,че само прецакваш снимките!

 

П>С>Ба,аз ти казах,че няма да си дълго на :smt030 !!! smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.