Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Успех с ремонта тогава! И скоро да не се налагат други такива.

Бургаската група подгрявате ли печките за утре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Успех с ремонта тогава! И скоро да не се налагат други такива.

Бургаската група подгрявате ли печките за утре?

Който е с печка да отива да подгрява! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм от доста време се каня да дойда на срещите, но обикновенно все са за неудобно за мен време :smt004

Днеска ставам и виждам в подписа на VALDO. Непланираните работи стават може би най-добре :) Ще се постарая да мина, дори за малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина поредната супер горитина среща. Возих се на Йети, хапнах шкембенце в приятна компания (някои даже по две хапнаха). Другия път вече трябва да сме в пълен състав. На връщане си ги примерихме... разхдите де- Йетито даде 5.1, на Валдес Окитавията 4.6, а на Емо Супърба пак ни скри шапката с 4.1. Добри, въпроса с мажоретките вече е уреден, само униформи трябва да им измислим. Ето и моя снимков материал:

post-1856-138453268127_thumb.jpg

post-1856-138453268132_thumb.jpg

post-1856-138453268135_thumb.jpg

post-1856-138453268137_thumb.jpg

post-1856-13845326814_thumb.jpg

post-1856-138453268144_thumb.jpg

post-1856-138453268147_thumb.jpg

post-1856-138453268152_thumb.jpg

post-1856-138453268155_thumb.jpg

post-1856-138453268157_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонил се smile091 smile091

Ето и материал

021731247.jpg

021731252.jpg

021731269.jpg

На връщане си ги примерихме...

E, к`во? На мен ли ми е най-малък ве? :oops: ](*,) smile091

 

П.П. Какви мажоретки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо,как какви мажоретки бре...........натоварихме Шкодко със задачата да намери девойки от ХТИ-то и другата седмица ще правим кастинг за балет Шкода smile004 ,избираме шест девойки които да ни красят срещите и да си ги ползваме със здраве smile048 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, к`во? На мен ли ми е най-малък ве? :oops: ](*,)

Споко Емо, само днес ти е най-малкия smile001

...натоварихме Шкодко със задачата да намери девойки от ХТИ-то и другата седмица ще правим кастинг за балет Шкода smile004 ,избираме шест девойки които да ни красят срещите и да си ги ползваме със здраве

Ей т`ва е приказка, Марто! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, като гледам по какви места ходите, чак ми се ще да взимам Бургаско жителство и да идвам да ви вися на главите по срещите. smile027 Марти, ква е тая скромна порцийка до дясната ти ръка, ако само със шкембенце и с нея си се отчел, ми то гладен отсрещата си си тръгнал. :D;)

 

Хубава среща сте спретнали, благодаря за снимките!!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile048 чак скромно,две шкембенца,две кюфтенца,две кебапчета и малко гарнитурка................. smile159 .........Ице,пазим ти място в нашия отбор,винаги си добре дошъл smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...натоварихме Шкодко със задачата да намери девойки от ХТИ-то и другата седмица ще правим кастинг за балет Шкода smile004 ,избираме шест девойки които да ни красят срещите и да си ги ползваме със здраве

Е мен другата седмица няма да ме има :smt0344

Споко Емо, само днес ти е най-малкия smile001

Ами при тази цена на дизела, трябва да си под 3,8л/100, че да ме биеш smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата много добре се получи smile159 Видяхме се, разходихме се, хапнахме. Снимките точно отразяват събитието, браво! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4,1 на Суперб, как ги правите тия разходи бе? И това бензин ли е? Ние с Фабиите TDI сме разбити. Явно е имало доста нанадолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мен се свързаха преди известно време една компания свързана с петролен бизнес и ме помолиха да не разгласявам тайната на тези рекорди. Така че, съжалявам не ми се иска да фалират заради мен smile091 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе.Хубава срещичка с разходка сте си спретнали-само така!!!

Ама с 60 ли карахте бе?Какви са тези разходи дето ги давате smile091 smile091 smile091

Засрамихме се тди тийм smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

85 ;) (и аз им бях в slipstream-a) Нямаше представител на TDI Team, да ви отсрами. Тогава нямаше да имаме шанс с бензинките, особено fabia_bs с неговите гонки smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особено fabia_bs с неговите гонки smile091

Аз и срещу q7-ца да настъпвам пак ще си мисля че имам шанс! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко уточнение - Не съм 4.60,а 4.80l/100km smile035

Потвърждавам! 4,80/100 ама голяма скука. Добре, че беше косата да прави ластици на разни "по-спортни" марки smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.