Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Aз, ще мина също, да ви видя , кой колко се е изпекъл на морето.. :)

 

Ще дойда и аз тогава, но без Фабията Монте Карло защото е все още във вид на заявка из масивите на завода в Чехия. Като идващ за първи път ще ме познаете по фоточантата с CANON-а, а и на мен ще мие приятно да се запозная с останалите колеги, с някои от които вече говорим за смяната на маслата на двигателя и скоростите. :)

От 14:00 ч пред НИМ нали?

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих дошъл , но днес ми се роди дъщеричката и ще съм по задачки. Поздрави

Поздрави на теб! Голяма да порасне, много да ви радва! Бъдете щастливо семейство!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих дошъл , но днес ми се роди дъщеричката и ще съм по задачки. Поздрави

Колега да ти е живо и здраво детенцето! P.S.: И аз ще се постарая да мина, че скоро не сме се виждали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих дошъл , но днес ми се роди дъщеричката и ще съм по задачки. Поздрави

Бравоооо! Да ти е жива и здрава дъщеричката, много радост, щастие и късмет на родителите и на малкия мъник и член на семейството! Това е голямо щастие и радост в живота на човек. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за детенцето, да ти е живо и здраво!

Днес може и аз да мина да се запознаем, от кога се каня да дойда и все не остава време. И на мен ми се роди детенце преди 4 месеца и постоянно тичам по задачи... :blush: Хайде до 14:00   :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих дошъл , но днес ми се роди дъщеричката и ще съм по задачки. Поздрави

 

Честито! Да ти е жива и здрава и само радост да Ви носи вкъщи!

П.С. Ще се радвам да се запозная с колегите така че, бройте ме и мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са преместени в темата за фото материали ЦЪК 

 

Направили сте приятна среща , виждам че е имало интересни коли и нови колеги  :doubleup:  , за съжаление аз неуспях да дойда

П.С. Благодаря и на колегите за снимковия материал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Утре е първа неделя от месеца. Цяло лято, с малки изключения, не съм се вясвал. Мисля утре да се отсрамя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също. Даже специално си измих колата, че не беше мита последния месец, ама съм си оставил ръцете - раирана е като проскубан енот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички които идват утре да си нагласят Шкодичките, че идвам (все още пеша) с Японския гранатомет и продължавам със снимките.

:banger_2:

 

 

Утре е първа неделя от месеца. Цяло лято, с малки изключения, не съм се вясвал. Мисля утре да се отсрамя ;)

 

Де да си четеше и съобщенията в пощата? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз ще пробвам за тази неделя ама май пак се очертава да пропусна :( .... то като бачкаш 6 дни в седмицата седмия не ти е почивка, а за всички задачки за вкъщи дето са се трупали през седмицата   :cleaning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е първа неделя от месеца. Цяло лято, с малки изключения, не съм се вясвал. Мисля утре да се отсрамя ;)

И аз така... Много задачки по отглеждането на младши, работа, учене (вече инжИнер :plate_skoda: ) и те така...

Но утре може да мина поне за 1 час да се отсрамя и аз ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така... Много задачки по отглеждането на младши, работа, учене (вече инжИнер :plate_skoda: ) и те така...

Но утре може да мина поне за 1 час да се отсрамя и аз ;)

Честито дипломиране колега! Като инженер знам през какво си минал. БРАВО :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да си четеше и съобщенията в пощата? ;)

Ако имаш предвид личните съобщения, чета ги. И съм ти отговарял. Ако визираш пощата и изпратените на нея снимки - и там съм ти отговорил. А ако имаш предвид въпроси от рода на мнение за гуми, джанти и т.н., които си ми пуснал на лични, това са въпроси, които е по-добре да задаваш директно във форума. Така ще получиш повече мнения, от които да отсееш вярното за теб. От последното не би трябвало да се стига до заключение дали си чета пощата. Още повече предвид всичко, което съм ти писал до сега. Нали? ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.