Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Много морски поздрави. До септември само на снимки ще ви виждам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ей, само гъзар тук ... Аз пък ще го пиша айляк. Т.е., ако не мине котка път, може да разходя Мицьо за час :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе го пишем чужбински...

 

И я така.

 

П.П. По тоя повод се сетих за оня лаф:

 

- Как се казва селянин с една буква? Я!

- А как се казва селянин с три букви? Па я!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз още несъм член :) но ще мина да се запозная с които е там. като се върне Michelle си зема картата да стана член че и с него да се запозная :) +1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си имал желание и възможност да влезеш и да се регистрираш те приемаме като част от Шкода Клуб , няма значение дали си член или не, лошото е, че подозирам че тази неделя няма да има хора (в смисъл никой) всичко е на море, планина, аз май ще съм на село , отпускарска седмица .... иначе се получават много готини и свежи сбирки.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 1 път можех да дойда и то се оказа кюта седмица... но обещавам скоро да се разпиша ;) Приятна среща и хубаво време Ви желая :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Тъй като се очертават няколко почивни дни, ще има ли тази неделя (04.09) клубна среща? :)

Все още не съм официален член на клуба, но от две седмици имам Octavia 1 и ще се радвам да се запознаем и лично, а не само чрез полезните теми във форума :)

 

 

Поздрави,

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се опитам да стана и да дойда, навил съм алармата за 13:40.  Дано я чуя.

Дианчето каза че ще пече пиперки и няма да  може да дойде, така че сме в намален състав "-1" ..

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз пропускам за съжаление. Все пак са 4 почивни дни и вече е сезона на зимнините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.