Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

На мен ми се идва, но съм дневна :/ ,така че весело да си изкарате и да ви хване хубаво време !

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 100% ще мина, чух се и с Васко, мой познат от преди години, каза да го подсетя в Събота и обеща че ще дойде , но с какво незнам Шкода 100 , 110r ,смарт- a на дъщеря му...  , не знам кое му е в движение :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз пропускам, на конна езда съм  :angry:  така се получава като обещаваш подаръци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 100% ще мина, чух се и с Васко, мой познат от преди години, каза да го подсетя в Събота и обеща че ще дойде , но с какво незнам Шкода 100 , 110r ,смарт- a на дъщеря му...  , не знам кое му е в движение :D

Кажи му да не се пУаши! Ако жената не ми върне на време колата ще съм със саксо 1.1 - газ. Явно няма да съм единственият аутсайдер :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм идвал на Шкода среща и с Шкода фабия такси , ей така нарочно, че да го видя дали ще остане при нас, та не е важно с какво ще дойдеш, важно е че имаш желание и ти е кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пропускам, че ей сега се прибирам от n-годишнина от завършването и некакси стоенето буден ще ми е зор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да се пробвам и без това от 1 седмица се каня да монтирам едни крушки и все не намирам време ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли среща тази седмица? Ще празнуваме на дъщеря ми рожденният ден, който вече мина. Ако свършим до 2 часа, ще се опитам да мина (ако има среща де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа неделя е - трябва да има :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще опитам да дойда, да ви видя преди събора....на който няма да успея да дойда :blush:

 

С молба ако може някой да донесе клубен бебешки стикер, много искам да си лепна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...След цялa сутрин обикаляне по парковете тоя дъжд приспа цялото семейство :P. Бях забравил какъв кеффф е да се спи на дъж следобед ;).  Приятно изкарване на Събора , след 2 седмици ако има НИМ ще разказвате. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази неделя се пада 3 та. Дайте да се съберем да споделим равносметки от събора и да се видим :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.