Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Преди 9 часа, Алекси Георгиев написа:

Кой бе ?! Минал съм през бояджия. Сега ако я видиш няма да я познаеш. Ако можех само годините по лична карта да й сменя...

Дай талона. Ще я подмладя :)

Нали знаеш. Старата чанта, когато е лачена, знае какво иска, не приказва много (особено глупости) и не е претенциозна. Макса сигурно за жена ще си мисли, ама аз за нашите коли пиша :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То жена, която знае какво иска, няма, те сами си го казват. Ако намериш такава , която знае какво иска и не са пари , пращай я, направо я черпя шофьорски курсове... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 Другари и другарки, партията и лично другаря Тодор Славков , моли ,ако ще се събираме утре, да си хортуваме доноси за кой къде е бил и ко е правил, някой хубав човек, може и небръснат по интимните части, да донесе OBD2 КАБЕЛ И ЛАПТОП , моля!

 

Аз от своя страна , обещавам от благодарност , да оставя 2 големи черти от зимни гуми на идване и да ги довърша със следи от поничка на тръгване от същите зимни гуми! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 6 часа, maxrpm написа:

 ...

Аз от своя страна , обещавам от благодарност , да оставя 2 големи черти от зимни гуми на идване и да ги довърша със следи от поничка на тръгване от същите зимни гуми! :)

Аз съм сигурен, че ако пропуснеш точно по този начин да си изразиш благодарността ще бъдеш високо оценен! И ще имаш благодарността на всички присъстващи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мина. Може би няма да съм точно от 14:00ч там...

Саше, ще нося кабел. Само обещай да не се отблагодаряваш по описания от теб начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това , ако говориш , не бях аз! Това са странни полукръгове, оставени през каменната епоха от корабите на извънземни цивилизации. Не бях аз, честна пионерска...
744.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакаме Миро (tuning mania) да пусне клипче, как се прибираме към спретнатите си къщурки с две липи отпред, ако не го е изтрил..

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До "ВСИЧКИ" - Времето е Приятно. Някой ще дойде ли към "НИМ" в 14:00 Часа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се е смръщило времето, отделно че сега пак са 3 почивни дни и повечето хора са някъде извън София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходили на vw club fest- a в експото? Не виждам нищо лошо да си направим една среща на срещата ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Алекси Георгиев" - Аз ще ходя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идЯлно, Миро!

Сигурен съм, че и още колеги ще има ?

(събота - 11-ти)

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.