Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Днес говорихме за някакъв сервиз на околовръса след Борис в ляво на пешеходната. Как се казваше че го забравих ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ще има ли среща утре? Или ще е другата неделя.

Редактирано от Djordjo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлата ми е в сервиз в Дружба, за смяна на горивопроводи, но мога да дойда  с тролея, ако някой ме събуди към 13:00 . 0887507369. Ако някой има път към България и Нишава, да ме събере, ще се раздвам още повече! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не вали, може да се включа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Племеника има рожден ден от 14:00ч. в един детски клуб наблизо. Ако свършиме към 16:00ч, ще мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неразбрах за кога коментирате, за днес ли ще е срещата, нов съм към семейството на шкода и не съм присъствал до сега на срещите, за пръв път ми е, за това питам относно датата.

Редактирано от Djordjo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е - всяка първа и трета неделя от месеца.

Аз също може да мина, вече с колата.

Към 14:30 ще се кача горе пред НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Djordjo написа:

Неразбрах за кога коментирате, за днес ли ще е срещата, нов съм към семейството на шкода и не съм присъствал до сега на срещите, за пръв път ми е, за това питам относно датата.

Днес. Довършвям обяда и тръгвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, dimitar_ak написа:

Днес. Довършвям обяда и тръгвам

Ок ще се видим към 4 тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази неделя се пада да има среща. Времето го дават лятно. Хайде да пием по кафенце на НИМ. Пък ако ни стане жега, има сянка под дърветата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето е чук, аре да си направим сборен пункт на Ним в 2 и после да мръднем колона до Студентски , да покараме картове при Дунев, там в началото на завойчетата. Аз карт не съм карал в живота, ама ако са Шкоди, ще ви скъсам .. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, за картове по-добре ще ти е в Ринг мола, тоя на Дунев ще е супер горещо първо на тоя асфалт, а и пистата много поднася. В Ринга е друга бира, стабилна писта и ПРОХЛАДНО. Съмнявам се да се вържат колегите за каране, ама за тебе го препоръчвам, като те познавам ще си в свои води.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Izolini написа:

Ами, ще се обърка като няма съединител, който да държи натиснат в завоя ?

 

За Сашето това беше точен удар, под кръста :)

Иначе картинга в Ринг мола е много готин. Често ходя там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.