Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Красна поляна/Разсадника наистина е много добра писта! Може да се изпреварва на няколко места, сравнително дълга е и рядко е натоварена! Ако решите да ходите там - пишете, ако успея ще се метна и аз да покарам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашето се опитва да взема завойте в градска среда на скорост , знае че така е правилно, но не вижда смисъл - Пример от мария Луиза правя десен по дондуков на 3та, колата е мудна, светофара е жълт , газ до ламарината и пак светва червено - спирачки. Ако бях на съединител , директно втора , газ до ламарината и минавам на жълто ...

Не знам как е на планинско по завой, по нанадолно , който иска е свободен да ме научи , аз умея да уча и умея да слушам , но за мен засега дори и тогава е по - удобно да си на съединител , да си боднеш която и да е скорост, връщал съм от 3та 1ва зимата с много лек съединител и ръчна и съм спасявал завой и удряне в мантинела .... Та явно съм още "млад"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Навън са 32 градуса.  Малко ще е тегаво на тази жега. По-добре да се разберем за  около 19 ч. привечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Аз след около 10 Минути тръгвам от Жк. Дружба към "НИМ" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме три Супърба..... и останалите.... 

Аз съм от останалите. 

:)

Ще се види на снимките. 

Хубав лаф стана! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах преди малко, ама си бяхте тръгнали. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото толкова, другия път повече.

Малката поне направи няколко тигела около колите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре би било летните срещи да са от 19,00 ч. Иначе не се диша, а снощи беше много приятно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип ме кефи , да преместим срещите, за кратко, през най - горещите дни за 19:00ч , пробно, макар че под борчетата си е ок.  Така ще се вижда по - добре пушека от гуми пред фаровете. Следващата кога ще е 14ч или 19ч?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.