Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Благодарско, Юли! Веселба е било smile027

 

Айде идвай, че да пием бира!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, Юли! Веселба е било smile027

 

Айде идвай, че да пием бира!

 

Той е тука вече, от събота, ся го чакам да видя с какво извинение ще изклинчи да не се появи в неделя на скарата на Бонсови. smile004 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам бирата се стопли. Ай че има да пълним багажник.

Ванка, надявам се да намеря време да мина тази година поне за няколко часа през Варна. Ако успея, бирата ще е от мен.

За "-" в приходите от организирането на събора, Юли още там ти казах, че няма да те изоставим!

Ивчо, никога не съм се съмнявал в това. Но знаеш - не такива са ми желанията, а целта на горния пост е ясна. Куцото е, че ще забавя малко плащането на Пепи и Ицо (знаеш къде наливам всичко изкарано).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тези, които ще присъстваме на скарата в неделя да уточним на място и да се дадат пари на Юли. Никой не е длъжен да се бърка в собствения джоб за общото благо. Благодаря ти, Юли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Благодаря ти, Юли :)

smile126

Ей хора, ако направите това, няма да мога да ви изхраня на поляната бре smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тези, които ще присъстваме на скарата в неделя да уточним на място и да се дадат пари на Юли. Никой не е длъжен да се бърка в собствения джоб за общото благо. Благодаря ти, Юли :)

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тези, които ще присъстваме на скарата в неделя да уточним

 

Съгласен! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа благодарност на част от софийската група за това, че се организираха и по много тактичен начин ми възстановиха половината от финансовия минус, реализиран на събор 2011. Дано нямат нищо против споменаването на имената им, но от моя гледна точка държа да се знае кои са - Иво (ID A), Пепи (pechatara), Ицо (pow), Ники (liubomirov1985), Боби (Боби Доктора), Маджо (masterOne), Жоро (ABT), Станьо (beer_champion), Ники (coverdale), Чарли (chavdarlk) и Данчо (karaul).

Големи хора сте, ей smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.