Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Като организатор на Събор 2011 ще си позволя да представя събитието от малко по-друга гледна точка.

 

На първо място искам да благодаря на хората, които ми помогнаха безвъзмездно и с желание в цялата организация, както и по време на провеждането на събора. Ще се опитам да се придържам към хронологичния ред, за да намаля вероятността да пропусна някого. Ако все пак го направя, моля за извинение. Започвам от Исята (BlackPearl), който ми даде добра стартова база за започване организацията на събора, а в последствие за пореден път доказа, че няма по-добър водещ на игрите и раздаването на наградите - настроенито, което докарва, когато хване микрофона е неповторимо. Благодаря ти Ися за цялата помощ на Междене, както и за подготовката на наградите, като отново доказа, че клуба може да разчита на теб. Благодаря на Митачето (Skoda_Estelle), на когото дължим купите и медалите, направата на които финансира до голяма степен сам. Благодаря ти Митаче и за помощта на самия събор, включително и за доставянето на водните конуси, както и за достойното представяне на клуба пред онази медия. Благодаря на Пламен (PVV) който помогна с финансирането на купите и медалите. Благодаря на Пепи (PRR) за направата и финансирането на грамотите и цялата помощ, която оказа на поляната и на Междене. Благодаря на Сами (bega4kata) за помощта на Междене, за съдействието при определяне на наградените, както и за раздаването на наградите. Благодаря на Иво (ID A) за превоза на масите и столовете, както и за часовете, прекарани в продажбата на наливна бира. Благодаря на Ицето (pow) за предоставените маси и столове, за вкусната скара и най-вече за цялостното заснемане на Събор 2011. Ице, само мога да предполагам, колко често са ти омалявали ръцете, държейки камерата. И знам, че вече не му се вика аграрен, а операторски тен. Благодаря на Тошко (txl) и Роската (rsk) за цялата помощ на Междене, без която нямаше да реализираме по същия начин майсторското управление. Благодаря на Станьо (beer_champion), който за Събор 2011 направи повече, отколкото мнозина участници в организацията на минали събори не са правили. На неговото съдействие дължим изпитата студена наливна бира, както и организацията по намиране на озвучаване и DJ. Благодаря ти Станьо за това, че седя до мен на входа на поляната в помощ при посрещане на гостите (част от тези благодарности отиват и за Пепи - PRR). Благодаря на Марто (skodaman), който се беше заел изцяло и сам с настаняването на всички нас, с което смятам, че се справи отлично. Благодаря на Маджо (masterOne), че докара навреме с бързата Октавиа Станьо на поляната и двамата успяха да посрещнат хората от Каменица. Благодаря на Мишо (C2H5OH) за помощта при паркирането на гостите на поляната и стартовете на Междене. Благодаря на Ники (lubomirov1985) за оказаната през целия събор подкрепа и помощ. Дано не съм пропуснал някого...

 

Благодаря и на всички вас, гостите, които дойдохте за повече или по-малко време, уважихте Събор 2011 и направихте купона факт.

 

Бих искал да ви обърна внимание върху това, че без оглед на марката и времето за престой (с изключение на товаро-разтоварни дейности), всички коли, паркирани на поляната бяха платили входната такса. Същата тази такса служи за покриване на поне голяма част от разходите по организирането и провеждането на събора. Факт е, че имаше два или три автомобила (простете, не съм записал кои са, за да им благодаря), който дойдоха за около час и вместо да паркират отвън, платиха таксата и влязоха на поляната. Няма да споменавам кой (случая е един) пожела да влезе без да уважи организацията и всички колеги, които го направиха, но разчитам, че догодина ще преосмисли позицията си...

 

Издънки. Имаше такива, няма как. Колкото и добра да е организацията, грешки се допускат. Като снимката, пусната от Станьо с повтарящите се номера. Може би трябва да направим традиция на всеки събор да се присъжда грамота за организатора не предходния за най-голям гаф.

 

Грозно. Да, имаше и такъв момент. Няма да задълбавам, разчитайки, че човека не го е мислил... Но не мога да подмина тази клевета, защото се случи пред много хора Получих в прав текст упрек, че съм печелил пари на ваш (на гостите) гръб. Това не е вярно!!! Не само, че не съм печелил, но не съм и покрил всички направени разходи. Имаше заключение, че никога няма да направя събор, какъвто е правил Миро. Само че, аз никога не съм се сравнявал в това отношение с когото и да е било и целта ми никога не е била съревнование. Съвсем ясно бях написал - заемам се с организацията, защото няма друг желаещ да го направи и за да може Миро да дойде като гост и да се наслади на атмосферата като такъв (друг е въпроса, че той не дойде). Всички, които ми помогнаха по организацията са свидетели, че нещата се случваха без нужните хъс и желание от моя страна, още по-малко е ставало въпрос за някаква организационна надпревара... Друг упрек, който получих е, че не съм поздравявал, а директно съм отварял дума за входната такса. Тичането през целия ден беше голямо и не ми е било до това, но за мен е факт, че с повечето гости, с които се познаваме, освен "здрасти", сме си говорили на входа при посрещането. А с тези, които не познавам, смятам, че съм бил достатъчно любезен, превид натрупаното напрежение по организацията в последните дни преди събора (ненадейни спънки изникнаха бол).

 

От друга страна, независимо от конфронтацията ми с Ясен, се радвам, че поне той, освен Цецо, Крум и Сами, уважи от името на Варна Събор 2011 и за пореден път доказа, че е почитател на марката, за което и беше достойно награден. За разлика от други, които имат теми тук, фенове се пишат, а събора дори с един ред във форума не почетоха...

 

Грозно, комично или незнам как да го нарека. Един от възрастните присъстващи (не е Крум) е отишъл при диджея и му се е сопнал "аз ти плащам, каква е тази музика". Знам кой е господина, но е безпредметно да го споменавам. Само ще напиша, че за диджея всички са платили...

 

А пък за червената Фабиа на пистата... Всеки сам преценява до колко и как да уважи събора... Факта, че от първата гонка, в която тя участва, спътник на шофьора започна да снима е доста ... показателен. Точно толкова, колкото и ненадейното й напускане на пистата. Всеки гост на събора, без оглед на времето за престой винаги е бил добре дошъл. Съжалявам, но не познавам собственика й. Ако той има желание, клипове от гонките имам в перфектно качество, мога да му ги предоставя по всяко време.

 

И да се върна към един хубав момент. В събота за не повече от 30 мин. мина Пепи (pepi). Независимо от отказа ми, той настоя да взема неговите 20 лева, за да даде своя принос към Събор 2011. Благодаря ти Пепи за уважението, което прояви, голям човек си!

 

Накрая, като тегля чертата, според това, което чета тук и видях на Сокола, смятам, че въпреки всички големи и малки спънки, Събор 2011 беше повече от сполучлив. Настроенито беше на ниво и повечето гости бяха доволни. Получих много на брой топли коментари и точно заради тях, на финала, разбрах, че всичките усилия от моя страна и от страна на хората, помогнали Събор 2011 да стане факт, са си стрували.

 

Благодаря на всички ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Чета за изживяванията ви и очите ми се насъзлиха от радост. Догодина нямам предвидени абитуриенти, та ако пак ще е около 24 май - ще взема да дойда. Щото не се знае, знае ли се, дали наистина света няма да свърши през 2012... Та поне един стикер на Маргарита да лепна, преди "Големия взрив".

 

Много, ама наистина много съжалявам, че не успяхме да дойдем... Е. поне ще направя всичко възможно следващата година на събора да има какво да покажа. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това което чета нагоре, както и от личното ми познанство с Узунски, не считам, че е спечелил каквото и да е от събора 2011 дори и по някаква луда случайност да не съм прав (но съм прав) напълно си е заслужил кеша!

 

Коментари от сорта аз ти плащам ти какво ми пееш няма да коментирам.

 

Единствената му грешка е, че не ми показа снимки, или на живо червената 120 и някой ден ще отида ще му я извадя от гаража да си я погледам на слънце малко и ще му я върна заключена с ключа вътре smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък за червената Фабиа на пистата... Всеки сам преценява до колко и как да уважи събора... Факта, че от първата гонка, в която тя участва, спътник на шофьора започна да снима е доста ... показателен. Точно толкова, колкото и ненадейното й напускане на пистата. Всеки гост на събора, без оглед на времето за престой винаги е бил добре дошъл. Съжалявам, но не познавам собственика й. Ако той има желание, клипове от гонките имам в перфектно качество, мога да му ги предоставя по всяко време.

Добре бе пич,като не ме познаваш защо правиш заключения с факти ? Да.. снима момичето,снима и всички други коли ! Да и забраня да не снима ли ? Пишман станах майка му стара,че въобще минах .... обясних по горе за ненадейното напускане.. Знайте ли какво,въобще нямам намерение да се обеснявам на хора,които не познавам а и не мисля,че дължа обеснение... Бъдете здрави и успех в начинанията..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се изходя по темата. :mrgreen:

 

Като за начало - Юли, smile126 smile126 , че за пореден път тръгна напред с решителност и смелост, знаейки, че няма да е лесно и че вложи в организацията време, усилия и средства, воден единствено от мисълта, че Шкода събор 2011 трябва да има и колегите трябва да се забавляват. Аз каквото можах да помогна, опитах се, надявам се да не те разочаравах. И аз искам да благодаря на Ивчо за транспорта на масите и столовете, на Дони за невероятния подарък, на Пепи PRR за неоценимата помощ и на Пепи pepi, че дойде да ни види и похвали Буба. Много сте, колеги, всички които направихте така, че да се случи събора или по някакъв начин ме накарахте мен лично да се чувствам прекрасно 4 дни, и за да не изпусна някой, казвам на всички ви: СТРАХОТНИ БЯХТЕ, РАДВАМ СЕ, ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ И ЧЕ ИМАМ ПРИЯТЕЛИ КАТО ВАС, БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!! smile027

 

Събора беше невероятен, настроението се усещаше във всеки един момент и въпреки грозните моменти, които се споменават по-горе, си мисля, че като цяло, благодарение на желанието на колегите, наливната бира, яката музика и хубавите коли се получи едно наистина заредено с положителни емоции събитие.

 

Моите снимки малко в повече станаха - 1700 и кусур :mrgreen: , ще отнеме време да ги селектирам и прочистя, но материал ще има. Клипчетата и те са към 5 часа, там също има много за правене. Отново ми е обещана помощ по въпроса, безкрайно съм признателен за което. Простете ми за забавянето с материала, колеги, не ми се сърдете, когато са готови нещата, ще ги видите всички, надявам се операторския тен да се "изплати".

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък за червената Фабиа на пистата... Всеки сам преценява до колко и как да уважи събора... Факта, че от първата гонка, в която тя участва, спътник на шофьора започна да снима е доста ... показателен. Точно толкова, колкото и ненадейното й напускане на пистата. Всеки гост на събора, без оглед на времето за престой винаги е бил добре дошъл. Съжалявам, но не познавам собственика й. Ако той има желание, клипове от гонките имам в перфектно качество, мога да му ги предоставя по всяко време.

Добре бе пич,като не ме познаваш защо правиш заключения с факти ? Да.. снима момичето,снима и всички други коли ! Да и забраня да не снима ли ? Пишман станах майка му стара,че въобще минах .... обясних по горе за ненадейното напускане.. Знайте ли какво,въобще нямам намерение да се обеснявам на хора,които не познавам а и не мисля,че дължа обеснение... Бъдете здрави и успех в начинанията..

 

Ей като не четете внимателно и се палите за нищо :) , от написаното от Mishelle аз не останах с впечатление за какъвто и да било упрек към теб , а напротив ! Мисля, че си го разбрал погрешно.

Не се познаваме , за съжаление и на Междене не успях да се запозная с теб , но пък се накефих, че макар и за малко си се вдигнал и си дошъл до там. Всеки разполага с различно време , има своите ангажименти и съответно може да отдели различно време за събора , но дори и за малко пак си е уважение към идеята на това ТРАДИЦИОННО СУПЕР ЯКО МЕРОПРИЯТИЕ !!!+!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪБОРА БЕШЕ СУПЕР !

 

Въпреки някоя и друга изцепка, въпреки някои недоуточнени неща и въпреки това, че се събрахме като цяло по-малко хора и автомобили / КОЕТО ЗА МЕН БЕШЕ НАЙ-ГОЛЕМИЯ МИНУС/ , си прекарахме чудесно и се забавлявахме на макс. Имаше от всичко - яки Шкоди , готини хора, забавни игри и мнооого БИРА :)

 

Благодарности към организатора и хората подпомогнали всичко това да се случи !

 

Съжалявам за това, че въпреки че бях от началото/ дори и по-рано/ до края пак не успях да поговоря с повечето колеги и да разгледам основно повечето коли. Още повече съжалявам и за това, че тази година броя на задномоторните Шкоди не беше никак голям......... това не ме радва.

 

Здраве да е догодина пак сме на линия !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да изкажа личните си впечатления като "новобранец" за сефте на Шкода събор - много приятно изненадан останах от организацията като цяло - и от настаняването, което беше почти светкавично и без бавене и мотане (благодаря на Марто), и от музиката/диджея, които бяха на много високо ниво и като качество, и като тип/стил музика, и от приятния бонус с наливната бира от Каменица (за която, доколкото разбирам, трябва да благодаря на Бирения, евала, Стенли, попадение в 10ката! smile027 ), очаровах се от чешките красавици, които макар да са били по-малко от други години, определено си заслужаваха (няма да изреждам конкретно, за да не се засегне някой), запознах се с много приятни и симпатични хора (тук не мога да не кажа наздраве на Борето (Тhunderbolt), който в крайна сметка се оказа единствения крайно запален ентусиаст, с когото гледахме Формула 1 на по бира в едно прохладно заведение в центъра на Габрово; разбира се, да не пропускам и хора като Toшко (skodko) и баща му, Пепи Печатаря (страхотни фланелки, Пепи, поздравления!), Маджо, Ивака (много яка баварска халба, Ивак!), Жоро (joro-120L), Мони (BlackSpot), ... да няма засегнати, ако съм пропуснал някого). Благодарности към всички заедно като цяло, които допринесоха за чудесната атмосфера и настроение (тук не мога да не спомена Васко бързия влак, който определено няма "фалшиво пиянско пеене", както беше писал той самият някъде по-горе). И най-вече - специални благодарности на Юли и всички останали, взели дейно участие в организацията на събора. Поздравления за усилията и желанието, въпреки изхабените нерви и пречки smile126 smile126 smile126 Та общо - впечатленията ми от първия ми събор са прекрасни, дано догодина да е още по-добре и най-вече - повече участници и присъстващи да има! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен!

 

Като за първи събор на който присъствам, мога да кажа само БРАВО =D>

Наистина искрено се радвам че изкарах УНИКАЛНО с всички вас! ГОЛЕМИ СТЕ smile027 .

 

Искам да поздравя организаторите на събора и всички които малко или много сте допринесли за него. Незнам как да се изразя по-точно, но бих казал че усещането да се забавляваш с хора познати и непознати, които идват от всяко кътче на страната и споделят любовта към марката автомобили е УНИКАЛАНО. Благодаря ви приятели за всичко това, бъдете живи и здрави smile027. Нека всички дразги останат назад и уникалният ШКОДА КЛУБ бъде същият.

 

Благодаря на всички които харесаха моят проект и ме подкрепиха да края!

Специални благодарности на Сами, Искрен, Любомиров, Гришата и Станчо с които прекарах повечето време там.

 

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър събор се получи ! По-малко хора, но качествени :) както винаги. Добра организация smile126

Времето също беше хубаво, доста по-топло вечер, когато е най-важната част от събора :)

Весело си прекарахме :)

За следващите събори предлагам тръгването за писта Междене да става в стройна колона, която да преминава през Габрово. Друго си 50-60 шкоди на минат през града.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Друго си 50-60 шкоди на минат през града.

...

 

Това е проблем. За такава колона трябва да се информира КАТ и да се осигури пилотна кола smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше много хубаво, много се забавлявахме, от миналата година чаках това събитие и определено не бях разочарован, незнам какви са проблемите на другите колеги аз имах само един. Като човек който вече няколко години под ред остава един ден след всички на поляната за поне още една нощувка като се събуди всяка година вижда това.

 

2011-05-24%2010.34.17.jpg

 

 

 

Наистина всичко беше събрано от поляната но можеше да се изхвърли боклука на 25 метра по надолу точно пред входа на поляната. Не че е проблем да изхвърлим 7-8 чувала, но другият път ги изхвърлете на правилното място а не под табелата "Не изхвъряите боклук тук"

 

Иначе шапка свалям на всички нагърбили се с задачата по организацията на такова мероприятие и ако парите не са стигнали кажете колко да съберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше много хубаво, много се забавлявахме, от миналата година чаках това събитие и определено не бях разочарован, незнам какви са проблемите на другите колеги аз имах само един. Като човек който вече няколко години под ред остава един ден след всички на поляната за поне още една нощувка като се събуди всяка година вижда това.

 

2011-05-24%2010.34.17.jpg

 

 

 

Наистина всичко беше събрано от поляната но можеше да се изхвърли боклука на 25 метра по надолу точно пред входа на поляната. Не че е проблем да изхвърлим 7-8 чувала, но другият път ги изхвърлете на правилното място а не под табелата "Не изхвъряите боклук тук"

 

Иначе шапка свалям на всички нагърбили се с задачата по организацията на такова мероприятие и ако парите не са стигнали кажете колко да съберем.

 

Евала, Мечка, че сте оставили поляната в чист и прегледен вид (след като сте хвърлили боклука на снимката).

Аз говорих с Николай (на манастира). Много беше доволен. Нямаше проблеми с музиката, нямаше проблеми по поляната.

Без проблеми и 2012 пак сме там!

 

И още веднъж: ЕДНО ГОЛЯМО ИЗВИНЯВАЙ, за замерването.... smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти бъди благодарен че счупих скоростнатакутия на Рапида иначе нямаше да можеш да спиш зяла година как някакъв ръждак те е дръпнал. ;)

 

Само да направя една рекапитулация:

 

-преди 2 месеца счупих скоростнатакутия на рапида

-сложих нова счупих и нея

-сложих 136цата на 120ката, 10 дена преди събора счупих, коляновия вал

-сложих нов, гръмна бубината за високото, смених го

-карбуратора се задръсти

-тръгнахме към поляната прегря

-оказа се че не само датчика не работи ми няма и тоци до перката на парното и термостата не отваря както трябва.

 

сега другите които ме обвиниха за тяхното нещастие

-5 дена преди събора Вальо ме качи на неговата бегачка и счупи диференциала

-обадих се на Станьо по телефона и 10 секунди по късно му се скъса ухото на носача държащ амортисиора

-качих се да пробвам седалките на Митака и тя спря да вкарва втора скорост

-Флекс ме качи и му се прецака горивния клапан

-само на Петър на МБ-то не се бях возил но и неговата бубина изгърмя незнам с какво съм допринесъл но пак аз съм виновен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли на идея кога ще се качат снимки от Соколският манастир?Не съм мн.активен в темата но ''Когато незнаеш нещо,питаш. :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли на идея кога ще се качат снимки от Соколският манастир?Не съм мн.активен в темата но ''Когато незнаеш нещо,питаш. :?:

 

 

viewtopic.php?f=27&t=23756

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти бъди благодарен че счупих скоростнатакутия на Рапида иначе нямаше да можеш да спиш зяла година как някакъв ръждак те е дръпнал. ;)

 

Само да направя една рекапитулация:

 

-преди 2 месеца счупих скоростнатакутия на рапида

-сложих нова счупих и нея

-сложих 136цата на 120ката, 10 дена преди събора счупих, коляновия вал

-сложих нов, гръмна бубината за високото, смених го

-карбуратора се задръсти

-тръгнахме към поляната прегря

-оказа се че не само датчика не работи ми няма и тоци до перката на парното и термостата не отваря както трябва.

 

сега другите които ме обвиниха за тяхното нещастие

-5 дена преди събора Вальо ме качи на неговата бегачка и счупи диференциала

-обадих се на Станьо по телефона и 10 секунди по късно му се скъса ухото на носача държащ амортисиора

-качих се да пробвам седалките на Митака и тя спря да вкарва втора скорост

-Флекс ме качи и му се прецака горивния клапан

-само на Петър на МБ-то не се бях возил но и неговата бубина изгърмя незнам с какво съм допринесъл но пак аз съм виновен.

 

Луд си.... Бягай от Шкодите... бягай от Шкодите! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................................

 

Трябваше да запалиш една свещ на Сокола против уроки и да счупиш каръка!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечка, и в моя Рапид се качи , е вярно вече след като на Междене изкарах полуоската , аз кво ли да очаквам :lol:

 

За щастие ме докара до Варна без абсолютно никакъв проблем =D>

 

ЗДРАВЕ ДА Е , КОЛИТЕ СЕ ПРАВЯТ :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък за червената Фабиа на пистата... Всеки сам преценява до колко и как да уважи събора... Факта, че от първата гонка, в която тя участва, спътник на шофьора започна да снима е доста ... показателен. Точно толкова, колкото и ненадейното й напускане на пистата. Всеки гост на събора, без оглед на времето за престой винаги е бил добре дошъл. Съжалявам, но не познавам собственика й. Ако той има желание, клипове от гонките имам в перфектно качество, мога да му ги предоставя по всяко време.

Добре бе пич,като не ме познаваш защо правиш заключения с факти ? Да.. снима момичето,снима и всички други коли ! Да и забраня да не снима ли ? Пишман станах майка му стара,че въобще минах .... обясних по горе за ненадейното напускане.. Знайте ли какво,въобще нямам намерение да се обеснявам на хора,които не познавам а и не мисля,че дължа обеснение... Бъдете здрави и успех в начинанията..

 

Ще те критикувам smile150 Юли е много готин. Що не каза на малкия, че ще бръмчиш да пална и аз нещо кат на Наско и да се разходим. Юли сори, но ако знаех, че някой хора няма да ги има щях да докарам малко коли. Юли чувам за едно червено. Дай малко снимки,че имам нещо като опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като организатор на Събор 2011 ще си позволя да представя събитието от малко по-друга гледна точка.

 

Благодаря на Станьо (beer_champion), който за Събор 2011 направи повече, отколкото мнозина участници в организацията на минали събори не са правили. На неговото съдействие дължим изпитата студена наливна бира, както и организацията по намиране на озвучаване и DJ. Благодаря ти Станьо за това, че седя до мен на входа на поляната в помощ при посрещане на гостите.

 

Благодаря на всички ви!

 

Юли, ти си супер точен пич и за мен беше удоволствие. И само да решиш да организираш и следващия събор можеш абсолютно да разчиташ на мен абсолютно за всичко, с което мога да ти помогна, този път ще ги подкарам от по-рано ще има транспаранти чадърчета, за всичко ще ги изнудя Каменица а може и накой друг, на пазара с много.! smile159 А знае ли човек, до тогава може да съм се метнал и на шкода! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка ,до кога ще се делите на сърдити и обидени?

Сори,но изтърва голям купон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка ,до кога ще се делите на сърдити и обидени?

Сори,но изтърва голям купон!

 

От как се осраха при мен нямам нищо общо с тях. Не се деля просто ги отбягвам. С другите градове си държа контакти за разлика с варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и аз смятам да го изтърва за сега....натам вървят нещата....дано да ми поотмине за 1 година

Не си струва Ванка,заради 1,2-ма човека,които не са стойностни според твоите виждания,да не се видиш с десетки други стойностни момчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.