Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Ти бъди благодарен че счупих скоростнатакутия на Рапида иначе нямаше да можеш да спиш зяла година как някакъв ръждак те е дръпнал. ;)

 

Само да направя една рекапитулация:

 

-преди 2 месеца счупих скоростнатакутия на рапида

-сложих нова счупих и нея

-сложих 136цата на 120ката, 10 дена преди събора счупих, коляновия вал

-сложих нов, гръмна бубината за високото, смених го

-карбуратора се задръсти

-тръгнахме към поляната прегря

-оказа се че не само датчика не работи ми няма и тоци до перката на парното и термостата не отваря както трябва.

 

сега другите които ме обвиниха за тяхното нещастие

-5 дена преди събора Вальо ме качи на неговата бегачка и счупи диференциала

-обадих се на Станьо по телефона и 10 секунди по късно му се скъса ухото на носача държащ амортисиора

-качих се да пробвам седалките на Митака и тя спря да вкарва втора скорост

-Флекс ме качи и му се прецака горивния клапан

-само на Петър на МБ-то не се бях возил но и неговата бубина изгърмя незнам с какво съм допринесъл но пак аз съм виновен.

 

Луд си.... Бягай от Шкодите... бягай от Шкодите! smile168

 

Имаш късмет че не се отърка в перлата. Ще ти се стопи хедера за норматив :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Добре бе пич,като не ме познаваш защо правиш заключения с факти ? Да.. снима момичето,снима и всички други коли ! Да и забраня да не снима ли ? Пишман станах майка му стара,че въобще минах .... обясних по горе за ненадейното напускане.. Знайте ли какво,въобще нямам намерение да се обеснявам на хора,които не познавам а и не мисля,че дължа обеснение... Бъдете здрави и успех в начинанията..

Абе пич, да беше обърнал внимание на целия текст, който е обръщение към теб! Защото извадено едно изречение от него добива коренно различен смисъл... Как пък не обърна внимание на останалото...

 

Ванка, съжалявам, че не се видяхме на тазгодишния събор. Надявам се догодина да глътнем заедно доста ракийка на поляната.

 

Шампионе smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе пич,като не ме познаваш защо правиш заключения с факти ? Да.. снима момичето,снима и всички други коли ! Да и забраня да не снима ли ? Пишман станах майка му стара,че въобще минах .... обясних по горе за ненадейното напускане.. Знайте ли какво,въобще нямам намерение да се обеснявам на хора,които не познавам а и не мисля,че дължа обеснение... Бъдете здрави и успех в начинанията..

Абе пич, да беше обърнал внимание на целия текст, който е обръщение към теб! Защото извадено едно изречение от него добива коренно различен смисъл... Как пък не обърна внимание на останалото....

Извинявам се а и стана банално вече.. smile027 . Сега като се загледах в подписати видях,че ще има и за доста други неща да си поговорим и споделим опит. Става въпрос за RC .. подлудях с тия нитро колички :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни едно лично или дрънни на 0886 260 820 (Юли). Темата за RC ми е любима. Ако знаех, че си фен нямаше да имаш възможност да се пуснеш на пистата, защото в сладки приказки на сянка времето за Междене щеше да изтече :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни едно лично или дрънни на 0886 260 820 (Юли). Темата за RC ми е любима. Ако знаех, че си фен нямаше да имаш възможност да се пуснеш на пистата, защото в сладки приказки на сянка времето за Междене щеше да изтече :smt030
Става въпрос за това :lol:

post-7988-138453306052_thumb.jpg

post-7988-13845330611_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и със закъснение и аз искам да благодаря на организаторите на събора за стройната организация, както и на всички, които направиха своя принос по един или друг начин и осигуриха прекрасно преживяване и забавление на присъстващите. И тази година всичко беше на много високо ниво и създаде добра предпоставка за приятни спомени и положителни емоции smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите думи. С общи усилия успяхме да запазим традицията и тази година. Така се надявам да е за напред и да става все по-хубаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mитак, няма ли още видео от нашето пътуване? Тези клипчета много кратки. От там преди да прегрее първия път няма ли, където Косьо я набримчи с 100 и кусур ?

 

Mисля, че Косьо снимаше с телефона, на мен ми беше неудобно изотзад през рапидските "Рекара"... а за тия "уж" 100-140 км/ч по-добре не споменавай, щото ще решат колегите, че нарочно сме го пресилили горкото моторче :mrgreen: По-скоро Мечо Тотев сигурно някога е имал съприкосновение със ЗеЛенка и затова така ненадейно се предаде иначе изпитания агрегат-ветеран :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко за разведряване, пък после ще зачистя (ако не забравя). Чух се с човека, готин е и словоохотлив :smt017

 

Ето го и моя набързо заснет с телефона нитро отговор smile049

 

model_01.jpg

 

model_02.jpg

 

model_03.jpg

 

Май на следващия събор освен бързи Шкоди, на Междене ще има и бързи модели. Можем да се пробваме на драг, а защо не и на майсторското - няма RS-ки, няма турбини, ще късаме всичко на старта smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде де, колкото повече дисциплини - толкоз по-добре smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

сега другите които ме обвиниха за тяхното нещастие

-5 дена преди събора Вальо ме качи на неговата бегачка и счупи диференциала

-обадих се на Станьо по телефона и 10 секунди по късно му се скъса ухото на носача държащ амортисиора

-качих се да пробвам седалките на Митака и тя спря да вкарва втора скорост

-Флекс ме качи и му се прецака горивния клапан

-само на Петър на МБ-то не се бях возил но и неговата бубина изгърмя незнам с какво съм допринесъл но пак аз съм виновен.

 

Хм... сега се радвам, че не съм дошла, защото ако се беше качил в Маргарита нямаше да стигна за абитуриентската на племенницата smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... сега се радвам, че не съм дошла, защото ако се беше качил в Маргарита нямаше да стигна за абитуриентската на племенницата smile091

А ти такава черна точка имаш, че не дойде да се видим на събора! Смятам, че ако пуснеш нова тема в този раздел (ако се сещаш за какво говоря) може и да размислим за евентуално наказание smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... сега се радвам, че не съм дошла, защото ако се беше качил в Маргарита нямаше да стигна за абитуриентската на племенницата smile091

А ти такава черна точка имаш, че не дойде да се видим на събора! Смятам, че ако пуснеш нова тема в този раздел (ако се сещаш за какво говоря) може и да размислим за евентуално наказание smile021

 

Имах огромно желание, но съдбата не отреди да дойда, а и много ангажименти беееееее... Пък и Мечката щеше да ми се качи в колата и после айдеееееееее... отиде Маргарита в реката. За нова тема обмислям дестинацията. За съжаление вече не съм чак толкова безгрижна и неангажирана, но въпреки това при добро желание - може да спретнем един "тържествен обяд" след съборно. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко за разведряване, пък после ще зачистя (ако не забравя). Чух се с човека, готин е и словоохотлив :smt017

 

Ето го и моя набързо заснет с телефона нитро отговор smile049

 

model_01.jpg

 

model_02.jpg

 

model_03.jpg

 

Май на следващия събор освен бързи Шкоди, на Междене ще има и бързи модели. Можем да се пробваме на драг, а защо не и на майсторското - няма RS-ки, няма турбини, ще късаме всичко на старта smile091

Няма такава красота... евала smile126
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос имам. Някой знае ли има ли някъде списък с наградените участници? Че уж гледам, но и да питам, да не стане така, че да съм го пропуснал някъде по трасето smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос имам. Някой знае ли има ли някъде списък с наградените участници? Че уж гледам, но и да питам, да не стане така, че да съм го пропуснал някъде по трасето smile027

Ами наградиха ме с грамота за най-лош тираджия.

Представяш ли си?

На къде отива света....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз смятам, че ще представлява интерес за всички да се качи списък с наградените. Все пак голяма част от присъстващите се наложи да си тръгнем преди награждаването и половината игри в неделя вечерта. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списъка ще бъде публикуван.

 

Доста мислих как да постъпя. Ако си замълча, няма да мога да опровергая финансовата критика, която получих на Междене. От друга страна, щом аз съм организатор, следва целия негатив на организационния колектив, в това число и паричната страна, да поема аз. Накрая реших и ще го напиша, за да е ясно, че не съм изкарал пари на ваш гръб - липсата е в размер на 395 лева...

 

Няма такава красота... евала smile126

Чакам среща на живо, да побръмчим :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да има събор 2012 смятам че е редно да компесираме Юли(Mishelle) , както се случи миналата година с Миро. Ясно е на всички, че не може да се направи точна сметка за разходите предварително. Тази година бяхме само 50тина коли. Така че е редно Юли да даде една сметка и всеки който и колкото прецени да даде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да има събор 2012 смятам че е редно да компесираме Юли(Mishelle) , както се случи миналата година с Миро. Ясно е на всички, че не може да се направи точна сметка за разходите предварително. Тази година бяхме само 50тина коли. Така че е редно Юли да даде една сметка и всеки който и колкото прецени да даде.

:smt017 Абсолютно съгласен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм написал горното с цел компенсация, знам, че го знаете, но аз да си кажа. Пиша за друго - разходите ги бях разчел доста точно, включително ориентировъчния брой автомобили на поляната и ако имаше минус, то той щеше да е не повече от 50-100 лева. Това, което бръкна в джоба беше липсата на информация, че музиката, която се ползва всяка година и идва от Варна струва пари. Няма лошо, напротив, не е редно да е безвъзмездно ползването й, но следваше да знам тази подробност... Резултат от това е, че вместо да я транспортираме от Варна и да плащаме за нея и за превоз, излезе алтернатива и за сходни пари дойде диджея, което според мен беше по-добрия вариант - и от към пари и от към купон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и класирането. Ако откриете неточност в имената, не се сърдете - затрихме списъка и възстановявахме по спомен:

 

Купи.

 

Топ Автомобил:

1- Анастас Георгиев (anastas)

2- Георги Арабаджиев (jorko palav pi4orko)

3- Румен Батембергски (Flexos)

 

Аудио:

1- Васил Модев (burziqvlak)

2- Краси (Favorit)

3- Младен Господинов (masterOne)

 

Интериор:

1- Младен Господинов (masterOne)

2- Николай Любомиров (lubomirov1985)

3- Пламен Веселински (PVV)

 

Писта Междене, генерално:

1- Анастас Георгиев (anastas)

2- Димитър Загоров (Skoda_Estelle)

3- Петър Райков (PRR)

 

Грамоти.

 

Писта Межнеде, драг:

1- Младен Господинов (masterOne)

2- Анастас Геогриев (anastas)

3- Андон Кацарски (donsun)

 

Писта Междене, майсторско:

1- Димитър Загоров /Анастас Георгиев (Skoda_Estelle/anastas)

3- Петър Райков (PRR)

 

Тунинг:

1- Самуил Копринков (bega4kata)

2- Младен Господинов (masterOne)

3- Андон Кацарски (donsun)

 

Най-бърз гост на междене - бавареца (Митачето ще каже как се казва авера му)

Реставратор на годината: Пламен Веселински (PVV)

Проект на годината: Тодор Андонов (skodko)

Автомобил ветеран: Шкода Октавия Супер (Пламен Веселински- PVV)

Най нов автомобил: Шкода Супърб 2 комби (Ники Иванов- coverdale)

Жена зад волана- Ирина Русенова (IRA)

 

Медали.

Най-далечен участник - Надежда Зайцева (Бърно- Чехия)

Най-млад участник - Никол Иванова (дъщеричката на чичи Мичи Maniac__ )

Най-редовен гост на събора - Димитър Милев (навигаторчето)

Най-възрастен участник - Петър Андонов (бащата на skodko)

Най-оригинална идея, приложена в Шкода - Ламбо дор на Цецо от Монтана

Теглене на автомобил - Васил Модев (burziqvlak)

Дърпане на въже - отбор Фат Бой Слим Тийм (Иво ID A/ Николай coverdale / Васко burziqvlak)

Бирен Шампион - Валери Веселински (PVV junior)

Карък на събора - Даниел Саксанов (mecho_klecho)

 

Грамоти.

Най-мощна Шкода - Самуил Копринков (bega4kata)

Най-пресен татко - Самуил Копринков (bega4kata)

Най-голяма Лагаджийка - Младен Господинов (masterOne)

Най-слаб тираджия - Цветан Цветков (micyri)

Най-върл поддръжник на задмоторните Шкоди - Ясен Янков

Принос към Събор 2011 - Мартин Александров, Юлиан Узунски (skodaman/Michelle)

Принос към Шкода обществото - Мирослав Славов (Хашек)

Оператор на събора - Христо Русенов (pow)

Най-разноцветен автомобил (4 цвята) - Мишо Алкохола (C2H5OH)

Най-дълго време стояли голи на поляната - Гришата и Станислав (beer_champion) (Пиянка тийм)

Утолил най-много жадни и майстор оператор на машината за наливна Каменица - Иво Андонов (ID A)

Най-дълго пътувал до събора, пътуваше и по време на връчването на наградите - Косьо Gallard 33

Уста Баш Майстор на Събор 2011 - Самуил Копринков (bega4kata)

Най-голямо популяризиране на марката и клуба - Цветан Цветков (micyri)

 

Всички прилики с лица и събития не са случайни :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Изкарахме 3 хубави дни на събора и не трябва хората,които направиха всичко това да бъдат ощетени по някакъв начин.Всички знаем сметката,по която приведохме парите за участието-всеки праща колкото иска,а пък ревизията ще я правим догодина на Събор 2012 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.