Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

Според мен при смесване с други клубове няма да си намерим много места. Иначе за неделя съм ок. Може и през деня да е по на светло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най добре в неделя от 19 : 00 на ЕКО. Един ще може, друг не. Място има. При положение че няма други оферти, ето аз давам такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да намина за час. Стига да се съберем повече хора. Насе, ако сме само с тебе, може да пием кафе и на Антим 1 :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да опитаме утре на ЕКО до Младежкия хълм, ама да е след 15 часа, че съм малко на работа  :plate_skoda: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак след обяд температурите се покачват. В краен случай, може и на кръчма без шкоди. Това в рамките на шегата. Все пак може и да има желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и без това засега няма други желаещи. Аз мога и в неделя, ама да го направим след 13.00 часа. Това ми е единственият ден да си поспя повечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са добре дошли. Аз също не съм член на клуба, а само потребител на форума. Планувано е съвсем скоро да се накича с клубна карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това е добре,с кола или по крачоли да дойда и къде?

Ако може и час

 

Предлагам да го направим в неделя 14.00 часа на ЕКО-то на младежкия. Тогава горе-долу е и най-топло. Добре е да дойдеш с колата, да си направим и някоя снимка. Наско, ако има желание може да провери колко сме "грешни", че мойта откакто ми умря батерията на лаптопа, не се е изповядвала :sorry:. Засега сме цели четири човека. Не се е случвало отдавна :fiu:

Редактирано от stan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.