Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

Мда, грешката е в моя телевизор. Мислех си, че днес сме 30-ти.

Изтървах Ви, но до другия път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драснете едно ЛС че така от единия за другия ден и при положение че няма определен график трудно ще се вредя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пишете кога ще е следващата среща.Аз съм нов и искам да се включа. Надявам се че приемате нови хора:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой беше влязъл да прочете темата можеше и днес да се видим :)

 

Ако искате оставете ми някакъв телефон на Лично съобщение и ще ви се обадя следващият път като се събираме, но да предупредя обикновено е спонтанно и вече няма точен час и място на срещите, когато някой се присети звъни на другите.

Лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много сме зле Пловдивчани, включвам и себе си в това число. Аз от 2-3 седмици съм си в Пловдив и се надявях, че ще се организира нещо, но уви. Ако има навити аз съм за.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, аз планирам пътуване за Пловдив утре вечер.

 

Петъкът със сигурност ми е зает, ако има вариант за събота или неделя ще пиша/звънна.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, аз планирам пътуване за Пловдив утре вечер.

 

Петъкът със сигурност ми е зает, ако има вариант за събота или неделя ще пиша/звънна.

 

Поздрави

Ако се организираме и успееш да дойдеш утре вечер ще е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Сряда 6.05 е един среден ден в който нито да ходиш някъде нито да работиш така че спокойно който не празнува Гергьовден може да се включи. Аз съм на линия цял ден. Ако не можем през деня, 19:00 ЕКО Младежки хълм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за 19.00 часа съм навит на Еко-то. Ако има други желаещи да пишат. Да не си пия сам кафенцето :)). 0876 611 159 Филип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички.

Ако искате можем да направим една среща утре (неделя 17,05,2015) на Сентрал Парк на Младешкият хълм.

 

Има горе долу паркинг, сравнително сред природата е, ако сме повече хора ще съберем повече маси, който иска може да дойде с децата си има катерушки.

Аз ще съм там към 11 часа, колкото повече хора дойдат толкова по-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.