Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте,

 

Тази събота и неделя 15.08 и 16.08 няма да имам възможност.

За останалите дати съм Ок и с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма много време до събота, но все някак можем клубно да се организираме и да ти се натресем поне 60-70 Шкоди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, има ли желаещи за една импровизирана среща на панаира в събота - например да се съберем на щанда на Шкода и от там да отидем някъде за раздумка на бира и кюфтета/пържоли?

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение за мексиканския ресторант между 16 и 17 часа. Не е от най евтините заведения, но е близо до панаира и има голям паркинг. Абе за по една бира с картофки става. Само да не сме само аз и Наско пак. Дайте да се съберем да се видим.

Редактирано от stan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз ще дойда с удоволствие, за да се запознаем, хапнем и пийнем по бира, ама ще мога за обяд - около 13:30-14:00, че ще съм с детето и трябва да пътувам обратно за Сф. Ние ще сме 2-ма или 3-ма колеги с различни О3, една от които новозакупена дизелова РС-ка (благодарение на солидно навиване от мен;-))

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и за 14 часа. Като заведение мексиканския ли остава или има други предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%95%D0%9A%D0%A1%D0%98%D0%9A%D0%90%D0%9D%D0%A1%D0%9A%D0%98+%D0%A0%D0%95%D0%A1%D0%A2%D0%9E%D0%A0%D0%90%D0%9D%D0%A2+%D0%A1%D0%9E%D0%9C%D0%91%D0%A0%D0%95%D0%A0%D0%9E/@42.1620882,24.7352335,17.25z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x2cc8a910ba19233d

 

Влиза се на паркинга на голямата 15 етажна сграда. Паркинга е безплатен. В края му е ресторант Сомбреро.

Редактирано от stan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за съжаление излезе нещо непредвидено и няма да успея;-(

Ще остане за другия път.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Да определим датата, пък мястото според прогнозата на времето. Отдавна не е имало среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.