Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

Изминалата Събота (23.08.2014) с колегата pepino имахме кратко посещение в Пловдив и покрай задачките успяхме да пием по кафе с малка част от Пловдивската Шкода гилдия - Жоро (Joro-120L)  и Пепи (Peter_B)  , естествено пристигнали с "бижуто" на Жоро (всеизвестен факт е , но да си го кажа - Жоро ,  Уникална е колата , всяко нещо по нея е пипнато с желание и прецизност! ) . И докато сладко , сладко си обсъждахме различни Шкода теми , като от нищото  се появиха и ... Тошето (skodko) с баща си и то насред Пловдив :crazy:  (ама не с Шкода ... ;) ) и се включиха в срещата.

Много се радвам , че успяхме да се видим и да направим една малка среща. Единствено съжалявам , че си бях забравил апаратчето и няма снимков материал :unsure: , но мисля че при Peter_B трябва да има 1-2 снимки . Също и се надявам да успеем да направим скоро и една по-сериозна среща "под тепетата" .

 

Искам и да изкажа специални Благодарности към Жоро за съдействието и помощта която ни указа ! Много си точен ! :hi:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

Марто, нали затова сме тук, да си помагаме! А и на такива хубави хора, как да не им свърши работа човек :)

 

IMG2270.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Колеги, планирам идване до Пловдив уикенда и по възможност бих изпил едно кафе с колегите на място, ако успея да организирам. Примерно за неделя преди обяд към 11 или събота късен следобед? Някъде да е подходящо и с малко дете да дойда...и при хубаво време да щракнем по снимка на Шкодилаците! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма желание/възможност? Утре сутрин тръгвам за Пловдив?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, сега чета темата. Съжалявам, че не съм я видял по-рано.

Утре в 9ч. до към обяд сме на площад Централен. Ще се проведе ретро рали Родопи. Старта е от там.

Лично аз ще намеря време да се видим. За сега нямам ангажименти.

 

п.п. имаш ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК Жоро, ще звънна. Дано е подходящо времето да се нащракаме:) Знае ли се кога кои улици ще са затворени? Виждам и в неделя продължава събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей,

 

Правят се, ама не знам кога и къде. Обикновено се решава в петък вечер или събота сутрин или неделя сутрин.

Ако искаш, пиши ми едно Лично Съобщение и си дай номера. Ако има нещо, ще ти звъннем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя мандат изтече.

Пишете, предлагайте, организирайте, ще се виждаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Утре 21.12.2014 г. ще има среща в 11.00 ч. на бензиностанция "Газпром" до моста на река Марица, на ВХВП. Всички са добре дошли  :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си, че сме на Шкода среща нали? :sorry: После дойдоха и Анастас с Хондата, и мечката с неговото Волво. :tongue_1:

 

DSC_0058_zpsddd1ac31.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци,

 

Ще пътувам към Пловдив днес и планирам 2 дни - ако има възможност ще се радвам утре примерно да направим една срещичка :) Има ли желаещи/можещи?

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, и аз имам гости от София.....и дъщерята от чужбина си е тук. Не мога да отделя време. Благодаря, че се обади.

Може би на следващото ти посещение в Пв. ще се видим. Весела Коледа! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Жоро, аз вече съм в София - но следващия път няма да ми се измъкнете :P

 

Честита Коледа, бъдете здрави и до нови срещи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Утре 31.01. в 10:30 ч. среща на Газпром бул. "Васил Априлов"

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.