Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

New Skoda Octavia VS Chevrolet Cruze


paradisto

Recommended Posts

В подкрепа на smirnoff бих могъл за отбележа, че в Сийд-а седалките са по-удобни и по-лесно се влиза в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • evin

    6

  • Цецо75

    6

  • PRR

    5

  • riator

    5

Най-много писали в темата

Баща ми и тъща ми имат Hyundai i30 (1.6CRDi 115 и 90 PS), което е на същата платформа на Ceed. Ами изглеждат си по-нисък клас коли в сравнение с О2 - едно спартанско голо табло, "барче" почти липсва, тънки врати, тънки седалки, лоша шумоизолация, доста стегнато окачване. А би трябвало да са клас Golf, подобно на Octavia. Като се кача след i30 в моята кола, имам чувството, че се качвам в Bentley. Фрапираща разлика. Че Hyundai са здрави и сигурни и с много добро съотношение цена/качество - спор няма. Но специално i30 е всичко друго, но не и комфортен автомобил. Ceed има малко по-красиво табло, но на практика е същият автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За седалките мога да се съглася - на О1 (поне моите) определено не са удобни, но стават. Но за теснотията ще ме извинявате. Отзад може и да е тясно, но отпред си е повече от достатъчно мястото.

 

Както и да е. Темата отдавна подмина основната си цел и се отплесна в грешна посока ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 1.90 и при нагласена шофьорска седалка, като за мойте лонгури, спокойно се събирам отзад, ляво, в Октавийката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.