Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Взимам колата


Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • zvi

    21

  • gogata

    5

  • ivand911

    5

  • Bobeca

    4

Най-много писали в темата

Браво!Хайде тичай утре smile117 и очакваме да се включиш със снимки и пълно описание за колата!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре без снимки да не влизаш във форума! smile004

 

ПП: Тая нощ няма да се спи, а? :D

 

Ба, утре, аз го очаквам да се включи най-рано след седмица, след като поне мъничко се е покефил на колата и реши алтруистично да сподели радостта си и с нас. zvi, честито и като мине еуфорията искаме снимки, че това май е първият Румстър Скаут в клуба, определено представлява интерес да се види :)

 

П.П. Бобец, аз вечерта преди да си взема колата бях толко щастлив, че изпих 5-6-7-8 бири и си спах като драно агне във фурна! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Поканиха ме утре да си взема колата

 

 

Ха,честито!Ама гледам,че в момента си онлайн ...?!?!?!На твое място щях да съм пред "ЕТ" s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито! Да ти служи вярно и само на готини места да ходиш с него! И много безаварийни километри! smile027

 

П.П. И да го водиш чат-пат по срещи, че да се вижда с другарчетата. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито! Да ти служи вярно и само на готини места да ходиш с него! И много безаварийни километри! smile027

 

П.П. И да го водиш чат-пат по срещи, че да се вижда с другарчетата. smile056

ти вземи да се явиш на ним, че иначе румстъра на колегата ще се среща само с неговите баби и дядовци :)

 

честита машинка, да си я джиткаш с кеф и безаварийно. само да напомня че на 4ти има сбирка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е взех я , супер е

1,6 ТДИ CR,, с малки несъответствия в оборудването според мен но 99,9 от нещата са тук , сники утре или направо на живо на 4ти ако дойда че може и да я поразтриваме сега малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, само положителни емоции с количката! smile159

П.С - давай снимки smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zvi, дай за твоята кола да пишем в твоята тема? Първо, ти чете ли как се разработва новата кола? Второ, каква ти е средната скорост? Пробвай със 70-74км/ч средна скорост и кажи какъв ти е разхода? Ти направи ли 1000 километра вече? Ако фърчиш със 120-130 постоянно , то 4 разход няма да видиш, ама ако спазваш ограниченията по пътищата може и да го видиш. Ама дай в твоята тема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок в моята да е . Когато бях на магистралата вдигнах 120 , спазвах ограниченията.... smile049 , но все пак е кофти да карам с 74 км в час и да ме задминават разни бръкмаци , както и да е , но по принцип ограниченията ги спазвам. Чичака дето ми предаде колата изрично ми обясни че от разработка принципно нужда няма , защото колата е разработена в заводски условия, който е гледал дискавъри знае , закачат един електромотор и ...бръм бръм 5000км симулация, маслото долу и готово. Но все пак ми каза да не влизам в 3000 оборота като начало ....така и правя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок в моята да е . Когато бях на магистралата вдигнах 120 , спазвах ограниченията.... smile049 , но все пак е кофти да карам с 74 км в час и да ме задминават разни бръкмаци , както и да е , но по принцип ограниченията ги спазвам. Чичака дето ми предаде колата изрично ми обясни че от разработка принципно нужда няма , защото колата е разработена в заводски условия, който е гледал дискавъри знае , закачат един електромотор и ...бръм бръм 5000км симулация, маслото долу и готово. Но все пак ми каза да не влизам в 3000 оборота като начало ....така и правя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

74 средна скорост, не е да се движиш със 74 км/час. Обикновено е скорост между 95-100 км/час и намаляване като се влезе в населено място. Също така гледай средния разход, не моментния. Не вярвам да си стигнал до 9 среден разход извън града. Като има път надолу и си се засилил , просто си дигни крака от педала и остави колата на скорост надолу да се търкаля. Тогава ще виждаш 0.0 по често като моментен разход. Няма нужда нанадолу да се засилва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

74 средна скорост, не е да се движиш със 74 км/час. Обикновено е скорост между 95-100 км/час и намаляване като се влезе в населено място. Също така гледай средния разход, не моментния. Не вярвам да си стигнал до 9 среден разход извън града. Като има път надолу и си се засилил , просто си дигни крака от педала и остави колата на скорост надолу да се търкаля. Тогава ще виждаш 0.0 по често като моментен разход. Няма нужда нанадолу да се засилва.

Е ама прочети че тия неща съм ги правил освен това в фирмата имаме 5 фабии и две октавии и съм покарвал шкода чат пат . просто и колегите с тоя двигател и скоростна кутия може би ще потвърдят че не е като останалите определено . а за средната скорост ми ясно все пак имам зад гърба си доста км . Това което го пиша като разход е средния за трипа(маршрута)занулен при зареждане и съвпада с зареждане пълен -пълен на 100% т.е . средния е 7.1 и пълен -пълен ми показва 7.1 и втория път пак така , средния е 6.1.а иначе сега ми показва 5,2 но съм едва на 100км пробег

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, ако искаш направи първо 10000 км(да се поразработи) и тогава да говорим за разход. Сега под 1000 км е трудно да се съди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ами пише изрично че има ф. дневни светлини ... е няма и няма как и да има . Халогените на дригите модели са с две секции и съответно две крушки а тук няма как smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фабията, ключето за дневните светлини е долу при бушоните под волана, не е на врътката за фаровете :-k (Фабия 2, така пише в упътването, не че имам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето е там, тоест при бушоните ама има само място за копченце ... абе майната му така или иначе и до сега съм нямал на колата си ама е малко кофти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.