Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

Днес като ходих до ЕТ за части видях новия Rapid. Има 2 броя за testdrive. Много добре изглежда. Щях да се кача да го разгледам ама много се забавиха, че имаше някакво обучение на тях. Видях е една форумна хубавица - Roomster (СА 1461 или СА1641), тъкмо му я издаваха на колегата и не беше удобно да го заговарям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях синият Рапид днес и ми хареса, но трябва да му се сложат други джанти и гуми определено.

 

ПП: 4e4o, сигурен ли си за номера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях синият Рапид днес и ми хареса, но трябва да му се сложат други джанти и гуми определено.

 

ПП: 4e4o, сигурен ли си за номера?

 

Бобец, да не би да стана вече време да идваш пак по срещи? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви такива цифир си спомням (ама може и да съм сбъркал), а колата беше синьо-лилав Roomster с клубни райстни отпред и отзад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Никакво хъммм, баш каквото си трябва е: "Octavia to Europeans"

 

П.П. Laura също е много хубаво име...

 

Колегата yulian_yanev я показа в темата за новата фабия:

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/download/file.php?id=46369

 

Хайде да я показват вече някъде официално, че ме изгриза любопитството...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Никакво хъммм, баш каквото си трябва е: "Octavia to Europeans"

 

П.П. Laura също е много хубаво име...

 

Колегата yulian_yanev я показа в темата за новата фабия:

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/download/file.php?id=46369

 

Хайде да я показват вече някъде официално, че ме изгриза любопитството...

 

Казах хъмм, защото поне за мен изглежда доста агресивно и хубаво... че да истина.... и се чуда ако това е ТЯ, как от майката производител са разрешили такова нещо smile048. Лично мое мнение, е че с тия 30 см. плюс и тази визия ще бръкне доста дълбоко в джоба на VW и AUDI....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение, е че с тия 30 см. плюс и тази визия ще бръкне доста дълбоко в джоба на VW и AUDI....

 

По-скоро ще заеме мястото на Супърб в моделната гама на Шкода. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да новата Октавия ще е по-голяма от фейстлифта с 25 см. - 30 см, а ако не бъркам в момента Супърба е с около 60 см. по дълъг от Октавия ІІ фейстлифт.

 

И аз мислих че Октавията ще замести Супърба.... но май и той остава в производство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва Октавията да е с 25-30 см. по-дълга от сегашната защото ще обезмисли Супърба а доколкото знам още пролетта ще има фейслифт на Супърб.В момента разликата е 27 см.,Октавията е 4,57 м. а Супърба 4,84 м. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва Октавията да е с 25-30 см. по-дълга от сегашната защото ще обезмисли Супърба а доколкото знам още пролетта ще има фейслифт на Супърб.В момента разликата е 27 см.,Октавията е 4,57 м. а Супърба 4,84 м. s_flag

 

Явно съм се объркал.... но както е казал мечо Пух, колкото повече, толкова повече \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе новата Октавия нямаше ли на 11ти ноември да я представят?

 

Така бяха написали по някакви публикации - нищо не е показвано, като гледам така.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако някой колега е публикувал вече този линк:

http://autobild.bg/Показаха-новата-octavia/a2334?photo=0&_t=268

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като гледам новия AutoBild и това под чаршафа са едно и също творение!

Да, ама не съвсем - това от списанието е рендер все пак, който е правен на основа на Rapid и няма как да ни даде точна представа за детайли и пропорции. Може би е добро предположение, но все пак е предположение. За мен най - точни са снимките от дисплея на централната конзола, които наистина показват реалната Octavia III:

 

Skoda_Octavia_III_2013_unik_palubni_system_dalsi_01_800_600.jpg

 

skoda-Octavia-3.1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така като гледам,май по-убава от двойката преди фейса- нема да има. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече тръпна в очакване, не може ли поне малко повече да покажат...... и това нарочно размазване накрая ](*,)

Но поне видях как изглежда страничното огледало s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.