Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

Днес видях рапид такси в София по улиците. Точно като за такси или работно добиче е...

 

Поздрави

Мой познат спомена за вероятен договор м/у Еуратек и голяма (без име, че да не е реклама) таскиметрова компания в София - според него е на 80% сигурно, че договорът ще бъде сключен и Рапид, Октавия и Фабия ще заменят поостарялите Хюндай и Кия. Интересното е, че основен конкурент на Еуратек са Порше София - предложили са Туран и Голф!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях рапид такси в София по улиците. Точно като за такси или работно добиче е...

 

Поздрави

Мой познат спомена за вероятен договор м/у Еуратек и голяма (без име, че да не е реклама) таскиметрова компания в София - според него е на 80% сигурно, че договорът ще бъде сключен и Рапид, Октавия и Фабия ще заменят поостарялите Хюндай и Кия. Интересното е, че основен конкурент на Еуратек са Порше София - предложили са Туран и Голф!!!

 

Аз пък доколкото знам, ако става въпрос за същата таксиметрова компания, дето се напълни с едни баничарки smile004 са купили VW Passat, поне така каза шофьора при който се возих....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдар пише за Киа и Хюндай. Фирмата с баничарките няма таксита Киа. Или поне не съм виждал. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдар пише за Киа и Хюндай. Фирмата с баничарките няма таксита Киа. Или поне не съм виждал. smile049

=D> определено нямах в предвид фирмата с Туран-ите - те са само на Хюндай

Което м/у другото ме навежда на мисълта, че може би няма да е зле и в нашата "европейска" държава да се приеме единен стандарт за таксиметровите автомобили - както например в САЩ и Англия. Лично на мен ми е ...дискомфортно... когато се наложи да се возя на такси от типа на Деу Матиз например (а едно време имаше и Тико, а и Сузуки Марути ](*,) ) Поне според мен минимумът трябва да е Фабия (като размер на купето - не е задължително да е Шкода).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Малии, много омраза в коментарите под статията!

Нормално, комплексирани хорица колкото искаш. Дай им да плюят и хранят. Най-вероятно единствения им допир с Шкода е с някое такси... smile012

 

Иначе ако информацията е достоверна с интерес ще очаквам новите модели, които досега определено много ми допадат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малии, много омраза в коментарите под статията!

Ти виждаш ли нещо по-различно от който и да е сайт с коментари под новините?!

Освен новото Йети ще видим и Супърб седан и комби най-вероятно. Интересно ще е това ново луксозно оборудване и новата луксозна цена smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, ако гледаме коментарите под тия статии, излиза, че всички трябва да караме БМВ и то от 535 ХD нагоре.... Държава на страхливите мишки в реалността и нацепените батки пред компа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, ако гледаме коментарите под тия статии, излиза, че всички трябва да караме БМВ и то от 535 ХD нагоре.... Държава на страхливите мишки в реалността и нацепените батки пред компа....

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел коментарите, ама това на снимката на мен ми изглежда като МечкоПор. :)

 

То вероятността това да е реалния образ е малка де, ама това е просто повдигната Октавия с задница на Туарег. Вероятно е журналистическа фантазия някаква снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тая снимка я дъвчат от година и половина - с други думи - рендър е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

http://automedia.investor.bg/a/0-nachal ... izvodstvo/

 

Впрочем това е втория материал, който срещам и се говори, че Румстъра няма да има продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време в различни източници се споменаваше,че новия Roomster ще е на базата на Touran!Ще видим какво ще излезе.Според мен трябва да има истински ван на Skoda със 6+1 места!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

А ето и фейслифта на Суперб. На мен лично ми харесва много. s_flag

http://new.skoda-auto.com/en/models/Sup ... entry.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и фейслифта на Суперб. На мен лично ми харесва много. s_flag

http://new.skoda-auto.com/en/models/Sup ... entry.aspx

 

Е няма толкова грозно нещо...Надявам се на живо като го видя да си променя мнението, но се съмнявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези стопове - седанът е впечатляващ.

 

:smt017 А и предницата определено е по-добре от преди, според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda-Snowman-Illustration-schraeg-vorne-729x486-013f480cdcbb1c44.jpg

Нови подробности около Snowman. Базова цена от 23500евро, технологиите за икономии от О3. Като двигатели се споменават TSI от 150 до 220PS, TDI от 150 до 184PS, както и нов хибриден модел?! Голям багажник и възможност за 3ти ред седалки. Снежният човек е обявен за 2016г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охохохоох!!! На батко! Най-красивото моделче! 2016-та нямам търпение да идва!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.